Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo HradištěRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Pleticha Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:36454:559TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Kolář Vlastimil
 
 
Pour Pavel ml.
Belopotočan Roman
 
 
-3-7-8  0301
2.Blažek Jan
Beniš Ondřej
 
 
Dráždil Roman
Adam Ondřej
 
 
89-135 3111
3.Stránský MichalBelopotočan Roman-7-7-2  0312
4.Beniš OndřejDráždil Roman-4-8-5  0313
5.Kolář VlastimilPour Pavel ml.8-12-8-10 1314
6.Blažek JanAdam Ondřej6-1059 3124
7.Beniš OndřejBelopotočan Roman-5-3-6  0325
8.Kolář VlastimilDráždil Roman-4-7-9  0326
9.Blažek JanPour Pavel ml.-9-65-7 1327
10.Stránský MichalAdam Ondřej1179  3037
11.Kolář VlastimilBelopotočan Roman-5-6-5  0338
12.Blažek JanDráždil Roman13-3-2-9 1339
13.Stránský MichalPour Pavel ml.-8-9101093249
14.Beniš OndřejAdam Ondřej710-4-9103259
15.Blažek JanBelopotočan Roman-8-6-12  03510
16.Stránský MichalDráždil Roman         
17.Beniš OndřejPour Pavel ml.         
18.Kolář VlastimilAdam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Michal21Belopotočan Roman40
Beniš Ondřej12Dráždil Roman30
Kolář Vlastimil03Pour Pavel ml.21
Blažek Jan13Adam Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Gireth Pavel
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Mejsnar František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:32654:642SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kodým Jiří
Rosu Robert Alexandru
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
6-919 3110
2.Gireth Pavel
Mejsnar František
 
 
Copák František
Květon Ondřej
 
 
-98-1-4 1311
3.Kodým JiříKvěton Ondřej-128-5-6 1312
4.Gireth PavelCopák František-427-9-32313
5.Rosu Robert AlexandruPangrác Martin9910  3023
6.Mejsnar FrantišekBaštář Ondřej-7558 3133
7.Gireth PavelKvěton Ondřej9-55-983243
8.Rosu Robert AlexandruCopák František9-7-69-42344
9.Mejsnar FrantišekPangrác Martin-8119-773254
10.Kodým JiříBaštář Ondřej1097  3064
11.Rosu Robert AlexandruKvěton Ondřej-5-84-10 1365
12.Mejsnar FrantišekCopák František-71199 3175
13.Kodým JiříPangrác Martin-85-11-10 1376
14.Gireth PavelBaštář Ondřej-94210 3186
15.Mejsnar FrantišekKvěton Ondřej-7-69983296
16.Kodým JiříCopák František-10-7-8  0397
17.Gireth PavelPangrác Martin96-87 31107
18.Rosu Robert AlexandruBaštář Ondřej5108  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kodým Jiří13Květon Ondřej22
Gireth Pavel31Copák František31
Rosu Robert Alexandru12Pangrác Martin13
Mejsnar František40Baštář Ondřej03
Počet diváků: 10
Zápas č. 18 byl dohrán dříve než zápas č. 17



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36410:572SF SKK EL Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balog Roland
Postelt Tomáš
 
 
Šálený David
Přída Kryštof
 
 
-5688 3110
2.Zajíček Pavel
Kaňka Luděk st.
 
 
Stach Matěj
Kaucký Jakub
 
 
-69-108-212311
3.Balog RolandŠálený David-12-1310-9 1312
4.Postelt TomášStach Matěj-12-8-9  0313
5.Kaňka Luděk st.Kaucký Jakub10-8-8-6 1314
6.Zajíček PavelPřída Kryštof-689-5-52315
7.Postelt Tomᚊálený David88-9-983225
8.Kaňka Luděk st.Stach MatějWO    0326
9.Zajíček PavelKaucký JakubWO    0327
10.Balog RolandPřída Kryštof9-659 3137
11.Kaňka Luděk st.Šálený DavidWO    0338
12.Zajíček PavelStach MatějWO    0339
13.Balog RolandKaucký Jakub98-7-983249
14.Postelt TomášPřída Kryštof-14-4-9  03410
15.Zajíček PavelŠálený David         
16.Balog RolandStach Matěj         
17.Postelt TomášKaucký Jakub         
18.Kaňka Luděk st.Přída Kryštof         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland21Šálený David11
Postelt Tomáš12Stach Matěj10
Kaňka Luděk st.01Kaucký Jakub11
Zajíček Pavel01Přída Kryštof21
WO04WO40
Počet diváků: 8
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:12467:247TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
853  3010
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Hruška Václav ml.Juhasz Martin588  3030
4.Bartošek VítDvořák Petr-7-878-82331
5.Pinka JanŠedivý Zdeněk12-9-5-5 1332
6.Tschakert TomášWO    3042
7.Bartošek VítJuhasz Martin441  3052
8.Pinka JanDvořák Petr125  3062
9.Tschakert Tomᚊedivý Zdeněk-5-4-8  0363
10.Hruška Václav ml.WO    3073
11.Pinka JanJuhasz Martin573  3083
12.Tschakert TomášDvořák PetrWO    3093
13.Hruška Václav ml.Šedivý Zdeněk8-6-119-32394
14.Bartošek VítWO    30104
15.Tschakert TomášJuhasz Martin         
16.Hruška Václav ml.Dvořák Petr         
17.Bartošek VítŠedivý Zdeněk         
18.Pinka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hruška Václav ml.11Juhasz Martin03
Bartošek Vít11Dvořák Petr11
Pinka Jan21Šedivý Zdeněk30
Tschakert Tomáš01   
WO50WO05
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC LitoměřiceVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Valášek Valerián
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18523:373TTC Litoměřice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Bartošek Vít
Hruška Václav ml.
 
 
Strejc Filip
Karásek Vít
 
 
108-6-5-82311
3.Hruška Václav ml.Strejc Filip998  3021
4.Tschakert TomášKarásek Vít-83-7753231
5.Pinka JanKuchař Jan85-86 3141
6.Bartošek VítWO    3051
7.Tschakert TomášStrejc Filip-11-7-2  0352
8.Pinka JanKarásek Vít744  3062
9.Bartošek VítKuchař Jan-6-28-9 1363
10.Hruška Václav ml.WO    3073
11.Pinka JanStrejc FilipŽ-8898 3183
12.Bartošek VítKarásek Vít-12212-8-82384
13.Hruška Václav ml.Kuchař Jan-1010-71093294
14.Tschakert TomášWO    30104
15.Bartošek VítStrejc Filip-7-5-6  03  
16.Hruška Václav ml.Karásek Vít         
17.Tschakert TomášKuchař Jan         
18.Pinka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hruška Václav ml.20Strejc Filip12
Tschakert Tomáš11Karásek Vít12
Pinka Jan30Kuchař Jan12
Bartošek Vít02   
WO40WO04
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČBRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 SenomatyRozhodčí:Svoboda Miloš
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Vaculík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19506:444TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
Kortus Pavel
Pažma Lukáš
 
 
38-108 3110
2.Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
67-99 3120
3.Hejda VáclavKortus Pavel ml.4-9-6783230
4.Cafourek TomášKortus Filip6-978 3140
5.Koděra FilipPažma Lukáš7-71117 3150
6.Štepka MiroslavKortus Pavel683  3060
7.Cafourek TomášKortus Pavel ml.-6-6-5  0361
8.Koděra FilipKortus Filip5104  3071
9.Štepka MiroslavPažma Lukáš119-7-13-82372
10.Hejda VáclavKortus Pavel436  3082
11.Koděra FilipKortus Pavel ml.-6-6-11  0383
12.Štepka MiroslavKortus Filip9-7-4933293
13.Hejda VáclavPažma Lukáš-6-686832103
14.Cafourek TomášKortus Pavel-77   11  
15.Štepka MiroslavKortus Pavel ml.         
16.Hejda VáclavKortus Filip         
17.Cafourek TomášPažma Lukáš         
18.Koděra FilipKortus Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hejda Václav30Kortus Pavel ml.21
Cafourek Tomáš11Kortus Filip03
Koděra Filip21Pažma Lukáš12
Štepka Miroslav21Kortus Pavel02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran SedlčanyRozhodčí:Smetana Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 39/1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Volf Oldřich
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Jánský Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19514:424SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Vojtěch
Hobl Lukáš
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
9-8-57-72301
2.Gavlas Petr
Březovský Petr
 
 
Drechsler Dušan
Němec Filip
 
 
1148  3011
3.Levora VojtěchPejša Karel ml.3-65-9-52312
4.Březovský PetrFaktor Radovan-436-8103222
5.Hobl LukášNěmec Filip9107  3032
6.Gavlas PetrDrechsler Dušan-854-1083242
7.Březovský PetrPejša Karel ml.86-48 3152
8.Hobl LukášFaktor Radovan6-76-583262
9.Gavlas PetrNěmec Filip519  3072
10.Levora VojtěchDrechsler Dušan-8-5-12  0373
11.Hobl LukášPejša Karel ml.300  3083
12.Gavlas PetrFaktor Radovan-7984 3193
13.Levora VojtěchNěmec Filip-9-968732103
14.Březovský PetrDrechsler Dušan         
15.Gavlas PetrPejša Karel ml.         
16.Levora VojtěchFaktor Radovan         
17.Březovský PetrNěmec Filip         
18.Hobl LukášDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levora Vojtěch12Pejša Karel ml.12
Březovský Petr20Faktor Radovan03
Hobl Lukáš30Němec Filip03
Gavlas Petr30Drechsler Dušan11
Bez.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy