Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:21528:468SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Franc Štěpán
Hoch Jiří
 
 
13-9710 3110
2.Plachý Ladislav
Pluhař Jan
 
 
Jakubec Vladimír
Důra Matouš
 
 
412-2-883220
3.Beran MatějDůra Matouš-49-9-8 1321
4.Plachý LadislavJakubec Vladimír843  3031
5.Beran TomášFranc Štěpán431  3041
6.Pluhař JanHoch Jiří4614  3051
7.Plachý LadislavDůra Matouš7-9-7-15 1352
8.Beran TomášJakubec Vladimír-7-7-9  0353
9.Pluhař JanFranc Štěpán109-106 3163
10.Beran MatějKoutník Vojtěch36-48 3173
11.Beran TomášDůra Matouš-6-99763283
12.Pluhař JanJakubec Vladimír669  3093
13.Beran MatějFranc Štěpán-9-98-2 1394
14.Plachý LadislavKoutník Vojtěch7-2-67632104
15.Pluhař JanDůra Matouš76   20  
16.Beran MatějJakubec Vladimír         
17.Plachý LadislavFranc Štěpán         
18.Beran TomášKoutník Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Matěj12Důra Matouš21
Plachý Ladislav21Jakubec Vladimír12
Beran Tomáš21Franc Štěpán12
Pluhař Jan30Hoch Jiří01
   Koutník Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ StřížkovVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:KST RakovníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Kočvara Vlastimil
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Doležal Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33407:509KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Milek Petr
 
 
Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
-6-39-11 1301
2.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
-87-87-52302
3.Provazník PetrVorlíček Luboš-7-9-12  0303
4.Milek PetrPisár Jan-10-6-6  0304
5.Kuba JosefHýža Daniel-9-77-10 1305
6.De Filippo MartinKettner Martin788  3015
7.Milek PetrVorlíček Luboš-3-11-6  0316
8.Kuba JosefPisár Jan-16-3-8 1317
9.De Filippo MartinHýža Daniel128-8-493227
10.Provazník PetrKettner Martin-5-8-10  0328
11.Kuba JosefVorlíček Luboš-411-8-9 1329
12.De Filippo MartinPisár Jan910-39 3139
13.Provazník PetrHýža Daniel-89-5-4 13310
14.Milek PetrKettner Martin         
15.De Filippo MartinVorlíček Luboš         
16.Provazník PetrPisár Jan         
17.Milek PetrHýža Daniel         
18.Kuba JosefKettner Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Provazník Petr03Vorlíček Luboš30
Milek Petr02Pisár Jan21
Kuba Josef03Hýža Daniel21
De Filippo Martin30Kettner Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Zeman Lubomír
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Horek Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:16551:434SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Chodounský Martin
 
 
Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
-53-9-10 1301
2.Kubát Jan
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Knobloch Miroslav
Marat Filip
 
 
11-96-8-132302
3.Chodounský MartinVeselý Filip564  3012
4.Šlehofer Stanislav ml.Knobloch Miroslav-417-105-52313
5.Kubát JanPospíšil Milan-10119-1373223
6.Obertík MilanHrbáček Milan468  3033
7.Šlehofer Stanislav ml.Marat Filip77-88 3143
8.Kubát JanKnobloch Miroslav-91278 3153
9.Obertík MilanPospíšil Milan-98-11583263
10.Chodounský MartinHrbáček Milan7116  3073
11.Kubát JanMarat Filip313  3083
12.Obertík MilanKnobloch Miroslav7164  3093
13.Chodounský MartinPospíšil Milan67-92 31103
14.Šlehofer Stanislav ml.Hrbáček Milan9-6   11  
15.Obertík MilanMarat Filip         
16.Chodounský MartinKnobloch Miroslav         
17.Šlehofer Stanislav ml.Pospíšil Milan         
18.Kubát JanHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chodounský Martin30Veselý Filip01
Šlehofer Stanislav ml.11Knobloch Miroslav12
Kubát Jan30Pospíšil Milan03
Obertík Milan30Hrbáček Milan02
   Marat Filip02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union PlzeňVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:38618:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
Lánský Jakub
Hüttl Michal
 
 
3-4912 3110
2.Závora Adam
Pachner Jan
 
 
Havlíček Tomáš
Kroupa Tomáš
 
 
4-8-11-9 1311
3.Sochor MiroslavHüttl Michal-117711 3121
4.Závora AdamLánský Jakub96-4-483231
5.Pachner JanHavlíček Tomáš-9-6-10  0332
6.Vaněček PetrKroupa Tomáš6-87-553242
7.Závora AdamHüttl Michal-88-7-7 1343
8.Pachner JanLánský Jakub-8-3-6  0344
9.Vaněček PetrHavlíček Tomáš593  3054
10.Sochor MiroslavKroupa Tomáš-1210-81113264
11.Pachner JanHüttl Michal-3-9-6  0365
12.Vaněček PetrLánský Jakub-94105 3175
13.Sochor MiroslavHavlíček Tomáš-99710 3185
14.Závora AdamKroupa Tomáš-8-6-4  0386
15.Vaněček PetrHüttl Michal8-3-7-9 1387
16.Sochor MiroslavLánský Jakub-119610 3197
17.Závora AdamHavlíček Tomáš-3-8-7  0398
18.Pachner JanKroupa Tomáš-7-11-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sochor Miroslav40Hüttl Michal31
Závora Adam13Lánský Jakub13
Pachner Jan04Havlíček Tomáš22
Vaněček Petr31Kroupa Tomáš22
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Vrchní
rozhodčí:
Buchlovský Petr
HOSTUJÍCÍ:RUFA BechyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36651:665RUFA Bechyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Marek
Heinzl Lukáš
 
 
Soldát Tomáš
Syrovátka Jan
 
 
8-397 3110
2.Krotký Marek
Sivera Adam
 
 
Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
-714-9-7 1311
3.Šimek MarekSyrovátka Jan790  3021
4.Sivera AdamAlexa Jiří11-11-41493231
5.Krotký MarekSoldát Tomáš-66-8-6 1332
6.Heinzl LukášKupilík Ondřej6-494 3142
7.Sivera AdamSyrovátka Jan-4-91014-102343
8.Krotký MarekAlexa Jiří-9-8-3  0344
9.Heinzl LukášSoldát Tomáš5-5-9483254
10.Šimek MarekKupilík Ondřej496  3064
11.Krotký MarekSyrovátka Jan911-8-7-62365
12.Heinzl LukášAlexa Jiří-7-3-7  0366
13.Šimek MarekSoldát Tomáš464  3076
14.Sivera AdamKupilík Ondřej669  3086
15.Heinzl LukášSyrovátka Jan11-9-98-32387
16.Šimek MarekŽAlexa Jiří3-9-56-12388
17.Sivera AdamSoldát Tomáš-6-7-9  0389
18.Krotký MarekKupilík Ondřej9-8-10-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Marek31Syrovátka Jan31
Sivera Adam22Alexa Jiří31
Krotký Marek04Soldát Tomáš22
Heinzl Lukáš22Kupilík Ondřej13
Šimek - žlutá karta - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8435:236TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
Borovka Tomáš
Hach Martin
 
 
7-5-132-142301
2.Končal Adam
Brožek Michal
 
 

 
 
WO    3011
3.Končal AdamBorovka Tomáš8-1059 3121
4.Brožek MichalHach Martin9-11-9613231
5.Novotný PetrSvoboda David246  3041
6.Slapnička JakubWO    3051
7.Brožek MichalBorovka Tomáš694  3061
8.Novotný PetrHach Martin7310  3071
9.Slapnička JakubSvoboda David97WO  3081
10.Končal AdamWO    3091
11.Novotný PetrBorovka Tomáš47-10-91032101
12.Slapnička JakubHach Martin68-57 31  
13.Končal AdamSvoboda David         
14.Brožek Michal         
15.Slapnička JakubBorovka Tomáš         
16.Končal AdamHach Martin         
17.Brožek MichalSvoboda David         
18.Novotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Končal Adam10Borovka Tomáš03
Brožek Michal20Hach Martin02
Novotný Petr30Svoboda David02
Slapnička Jakub10   
WO30WO03
Počet diváků: 8
12 utkání bylo dohráno před 11 utkáním

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy