Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Neveklov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Votice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NeveklovRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valterová Markéta
Kačmar Michal
 
 
Dvořáková Lenka
Brejla Libor
 
 
     1301
2.Holý Pavel
Kačmar David
 
 
Januš Filip
Písařík Tomáš
 
 
     3011
3.Kačmar DavidDvořáková Lenka     2312
4.Valterová MarkétaBrejla Libor     0313
5.Kačmar MichalJanuš Filip     2314
6.Holý PavelPísařík Tomáš     3224
7.Valterová MarkétaDvořáková Lenka     3234
8.Kříž ZdeněkBrejla Libor     0335
9.Holý PavelJanuš Filip     3045
10.Kačmar DavidPísařík Tomáš     3255
11.Kříž ZdeněkDvořáková Lenka     0356
12.Holý PavelBrejla Libor     3266
13.Kačmar DavidJanuš Filip     3276
14.Valterová MarkétaPísařík Tomáš     2377
15.Holý PavelDvořáková Lenka     3087
16.Kačmar DavidBrejla Libor     3097
17.Valterová MarkétaJanuš Filip     2398
18.Kříž ZdeněkPísařík Tomáš     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kačmar David31Dvořáková Lenka22
Valterová Markéta13Brejla Libor22
Kačmar Michal01Januš Filip22
Holý Pavel40Písařík Tomáš22
Kříž Zdeněk03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kavalier Sázava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Olbramovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sázava,sokolovna,Tyršovo nábřež.82Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:27 TJ Kavalier Sázava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart Pavel ml.
Žoha Michal
 
 
Bron Zdeněk
Trázník Miroslav
 
 
     2301
2.Martin Gábor
Houdek Jakub
 
 
Matějovský Pavel
Chudlářský Jaroslav
 
 
     3111
3.Linhart Pavel ml.Bron Zdeněk     3121
4.Houdek JakubTrázník Miroslav     3031
5.Žoha MichalMatějovský Pavel     3241
6.Martin GáborChudlářský Jaroslav     1342
7.Houdek JakubBron Zdeněk     3152
8.Žoha MichalTrázník Miroslav     3062
9.Martin GáborMatějovský Pavel     0363
10.Linhart Pavel ml.Chudlářský Jaroslav     3173
11.Žoha MichalBron Zdeněk     3083
12.Martin GáborTrázník Miroslav     0384
13.Linhart Pavel ml.Matějovský Pavel     2385
14.Houdek JakubChudlářský Jaroslav     3095
15.Martin GáborBron Zdeněk     0396
16.Linhart Pavel ml.Trázník Miroslav     32106
17.Houdek JakubMatějovský Pavel     31116
18.Žoha MichalChudlářský Jaroslav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Linhart Pavel ml.31Bron Zdeněk13
Houdek Jakub40Trázník Miroslav13
Žoha Michal40Matějovský Pavel22
Martin Gábor04Chudlářský Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Týnec nad Sázavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Divišov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Zboreny KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14 KST Týnec nad Sázavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašpárek František
Balata Vladimír
 
 
Křížová Alena
Bělina Nikola
 
 
     3110
2.Hrušková Hana
Jakubcová Blanka
 
 
Růžička Vladimír
Nožka Věslav
 
 
     3020
3.Jakubcová BlankaRůžička Vladimír     3130
4.Balata VladimírNožka Věslav     3240
5.Hrušková HanaKřížová Alena     3150
6.Kašpárek FrantišekBělina Nikola     3060
7.Balata VladimírRůžička Vladimír     3270
8.Hrušková HanaNožka Věslav     3080
9.Kašpárek FrantišekKřížová Alena     3090
10.Jakubcová BlankaBělina Nikola     30100
11.Hrušková HanaRůžička Vladimír     13101
12.Kašpárek FrantišekNožka Věslav     30111
13.Jakubcová BlankaKřížová Alena     32121
14.Balata VladimírBělina Nikola     30131
15.Kašpárek FrantišekRůžička Vladimír     31141
16.Jakubcová BlankaNožka Věslav     30151
17.Balata VladimírKřížová Alena     31161
18.Hrušková HanaBělina Nikola     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubcová Blanka40Růžička Vladimír13
Balata Vladimír40Nožka Věslav04
Hrušková Hana31Křížová Alena04
Kašpárek František40Bělina Nikola04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Stolní tenis Benešov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Ostředek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:21 Stolní tenis Benešov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šachl David
Hnátek Jan
 
 
Stanovský Petr
Nenáhlo Jindřich
 
 
     3110
2.Hausenblas Jakub
Košař Pavel
 
 
Škvor Marek ml.
Žydyk Juraj
 
 
     3120
3.Hnátek JanŽydyk Juraj     3230
4.Košař PavelŠkvor Marek ml.     3140
5.Šachl DavidStanovský Petr     2341
6.Hausenblas JakubNenáhlo Jindřich     3051
7.Košař PavelŽydyk Juraj     3161
8.Šachl DavidŠkvor Marek ml.     3071
9.Hausenblas JakubStanovský Petr     1372
10.Hnátek JanNenáhlo Jindřich     3082
11.Šachl DavidŽydyk Juraj     2383
12.Hausenblas JakubŠkvor Marek ml.     3093
13.Hnátek JanStanovský Petr     31103
14.Košař PavelNenáhlo Jindřich     30113
15.Hausenblas JakubŽydyk Juraj     31123
16.Hnátek JanŠkvor Marek ml.     32133
17.Košař PavelStanovský Petr     30143
18.Šachl DavidNenáhlo Jindřich     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hnátek Jan40Žydyk Juraj13
Košař Pavel40Škvor Marek ml.04
Šachl David22Stanovský Petr22
Hausenblas Jakub31Nenáhlo Jindřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Pyšely AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Netvořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PyšelyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30 Sokol Pyšely A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráb Milan
Jiraň Jiří
 
 
Netolický Petr
Ošmera Jan
 
 
     3210
2.Chrt Martin
Černý Matěj
 
 
Netolický Stanislav
Ošmera Zdeněk
 
 
     1311
3.Dráb MilanNetolický Petr     3221
4.Jiraň JiříOšmera Zdeněk     1322
5.Chrt MartinOšmera Jan     3132
6.Černý MatějNetolický Stanislav     2333
7.Jiraň JiříNetolický Petr     3243
8.Chrt MartinOšmera Zdeněk     3053
9.Černý MatějOšmera JanWO    3063
10.Dráb MilanNetolický Stanislav     2364
11.Chrt MartinNetolický Petr     3274
12.Černý MatějOšmera Zdeněk     3084
13.Dráb MilanOšmera Jan     3094
14.Jiraň JiříNetolický Stanislav     31104
15.Černý MatějNetolický Petr     23105
16.Dráb MilanOšmera Zdeněk     32115
17.Jiraň JiříOšmera Jan     03116
18.Chrt MartinNetolický StanislavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráb Milan31Netolický Petr13
Jiraň Jiří22Ošmera Zdeněk13
Chrt Martin30Ošmera Jan12
Černý Matěj12Netolický Stanislav21
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Louňovice pod Blaníkem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SDH Petroupim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Louňovice pod BlaníkemRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:32 SDH Petroupim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Škvor David
Šturc Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Škopková Věra
Jíša Petr
 
 
Svoboda Petr
Hruška Jan
 
 
     3011
3.Štěpánek MilanSvoboda Petr     3021
4.Jíša PetrŠkvor David     1322
5.Škopková VěraHruška Jan     3032
6.Šturc JaroslavWO    0333
7.Jíša PetrSvoboda Petr     2334
8.Škopková VěraŠkvor David     3244
9.Hruška JanWO    0345
10.Štěpánek MilanŠturc Jaroslav     2346
11.Škopková VěraSvoboda Petr     3056
12.Škvor DavidWO    0357
13.Štěpánek MilanHruška Jan     3067
14.Jíša PetrŠturc Jaroslav     0368
15.Svoboda PetrWO    0369
16.Štěpánek MilanŠkvor David     13610
17.Jíša PetrHruška Jan     30710
18.Škopková VěraŠturc Jaroslav     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štěpánek Milan22Svoboda Petr12
Jíša Petr13Škvor David21
Škopková Věra40Hruška Jan03
   Šturc Jaroslav21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy