Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Jirásko Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Cafourek Jan
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30645:597TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejda Václav
Volák Martin
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
1168  3010
2.Koděra Filip
Cafourek Tomáš
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
884  3020
3.Koděra FilipBukovský Radek-27-7-7 1321
4.Volák MartinKošák Vojtěch9610  3031
5.Cafourek TomášBlažek Jan694  3041
6.Hejda VáclavStránský Michal149  3051
7.Volák MartinBukovský Radek-72-56-42352
8.Cafourek TomášKošák Vojtěch5-87-7-102353
9.Hejda VáclavBlažek Jan-64210 3163
10.Koděra FilipStránský Michal-6-62853273
11.Cafourek TomášBukovský Radek-6-69-7 1374
12.Hejda VáclavKošák Vojtěch24-9-7-102375
13.Koděra FilipBlažek Jan-6-6-4  0376
14.Volák MartinStránský Michal-75-6-8 1377
15.Hejda VáclavBukovský Radek911-53 3187
16.Koděra FilipKošák Vojtěch97-9-13123297
17.Volák MartinBlažek Jan-8-5-6  0398
18.Cafourek TomášStránský Michal9137  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koděra Filip22Bukovský Radek31
Volák Martin13Košák Vojtěch22
Cafourek Tomáš22Blažek Jan22
Hejda Václav31Stránský Michal13
ŽK - Volák - odpálení míčku



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KladnoVrchní
rozhodčí:
Fleislébr Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Štembera Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Vychodil Luděk
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38615:632TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Ondřej
Ebert Tomáš ml.
 
 
Zvěřina Jiří
Kaňka Luděk st.
 
 
-1110124 3110
2.Novák Petr
Gábriš Michal
 
 
Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
-9-99993220
3.Pavlíček OndřejBalog Roland7-9-67-42321
4.Gábriš MichalLapka Miroslav5-1111-983231
5.Novák PetrKaňka Luděk st.-9-8-5  0332
6.Ebert Tomáš ml.Zvěřina Jiří3-1011-5113242
7.Gábriš MichalBalog Roland-9-10-4  0343
8.Novák PetrLapka Miroslav-9-8-9  0344
9.Ebert Tomáš ml.Kaňka Luděk st.4-89-4-72345
10.Pavlíček OndřejZvěřina Jiří85-70 3155
11.Novák PetrBalog Roland-6-7-6  0356
12.Ebert Tomáš ml.Lapka Miroslav8138  3066
13.Pavlíček OndřejKaňka Luděk st.-76-8-7 1367
14.Gábriš MichalZvěřina Jiří8-8-9-10 1368
15.Ebert Tomáš ml.Balog Roland7-9-86-72369
16.Pavlíček OndřejLapka Miroslav5-64-7-823610
17.Gábriš MichalKaňka Luděk st.         
18.Novák PetrZvěřina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ondřej13Balog Roland40
Gábriš Michal12Lapka Miroslav22
Novák Petr03Kaňka Luděk st.30
Ebert Tomáš ml.22Zvěřina Jiří12
Teplota na začátku 19°C Teplota na konci 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n.L. CVrchní
rozhodčí:
Matas Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Fiklík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Truhlářova 1446/2a, Ústí n.L. , 400 03Rozhodčí:Budinský Petr
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32606:512nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Zdeněk ml.
Seibert Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
Hrnčíř Jan
Hervert Josef
 
 
-10-49-4 1311
3.Hybler MartinHrnčíř Jan-6-888-62312
4.Seibert KarelHervert Josef-6-5-4  0313
5.Nechyba Zdeněk ml.Pospíšil Václav567  3023
6.Kroupa TomášWO    3033
7.Seibert KarelHrnčíř Jan-7-8-9  0334
8.Nechyba Zdeněk ml.Hervert Josef-10-1010-8 1335
9.Kroupa TomášPospíšil Václav57-6-893245
10.Hybler MartinWO    3055
11.Nechyba Zdeněk ml.Hrnčíř Jan-1049-5-42356
12.Kroupa TomášHervert Josef-10-78-7 1357
13.Hybler MartinPospíšil Václav-29-10983267
14.Seibert KarelWO    3077
15.Kroupa TomášHrnčíř Jan-4-9-3  0378
16.Hybler MartinHervert Josef7-9-6-5 1379
17.Zajíček PavelPospíšil Václav-97109 3189
18.Nechyba Zdeněk ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hybler Martin12Hrnčíř Jan40
Seibert Karel02Hervert Josef40
Nechyba Zdeněk ml.12Pospíšil Václav04
Kroupa Tomáš12   
Zajíček Pavel10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Traspe Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Vítová Drahomíra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:34423:542SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Bíma Miroslav
 
 
Matuška Dominik
Macháček Jan
 
 
7-12-106-92301
2.Havlátko Miroslav
Průša Vojtěch
 
 
Ublanič Milan
Bencs Ladislav
 
 
-8-6-1  0302
3.Havlátko MiroslavMacháček JanWO    0303
4.Průša VojtěchMatuška Dominik-7-8-13  0304
5.Bíma MiroslavUblanič Milan737  3014
6.Čermák JosefBencs Ladislav283  3024
7.Průša VojtěchMacháček Jan-11-4-6  0325
8.Bíma MiroslavMatuška Dominik6-7-3-4 1326
9.Čermák JosefUblanič Milan955  3036
10.Havlátko MiroslavBencs LadislavWO    0337
11.Bíma MiroslavMacháček Jan12-27-1083247
12.Čermák JosefMatuška Dominik91010  3057
13.Havlátko MiroslavUblanič MilanWO    0358
14.Průša VojtěchBencs Ladislav6-9-106-102359
15.Čermák JosefMacháček Jan2-9-6983269
16.Havlátko MiroslavMatuška DominikWO    03610
17.Průša VojtěchUblanič Milan         
18.Bíma MiroslavBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Průša Vojtěch03Macháček Jan12
Bíma Miroslav21Matuška Dominik21
Čermák Josef40Ublanič Milan02
   Bencs Ladislav11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RoztokyVrchní
rozhodčí:
Antonín Hrádek
HOSTUJÍCÍ:Avia ČakoviceRozhodčí:Ghariani Sebastian
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:Švarc Martin
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:26Rozhodčí:Smrček Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32385:492Avia Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Novotný Vladimír
 
 
Hüttl Michal
Vaňásek Jiří
 
 
-5-1011-12 1301
2.Levenec Petr
Smrček Michal
 
 
Petřík Aleš
Šulc Martin
 
 
-3-9-8  0302
3.Novotný VladimírPetřík Aleš-5-4-2  0303
4.Špaček MichalVaňásek Jiří10-9-6-7 1304
5.Jirásek JiříHüttl Michal9-4-99-72305
6.Levenec PetrŠulc Martin1096  3015
7.Špaček MichalPetřík Aleš-9-7-5  0316
8.Jirásek JiříVaňásek Jiří-7-359-82317
9.Levenec PetrHüttl Michal-1010-9-7 1318
10.Novotný VladimírŠulc Martin-47-5-7 1319
11.Jirásek JiříPetřík Aleš206-4-673229
12.Levenec PetrVaňásek Jiří7-7-1-5 13210
13.Novotný VladimírHüttl Michal-10    01  
14.Špaček MichalŠulc Martin         
15.Levenec PetrPetřík Aleš         
16.Novotný VladimírVaňásek Jiří         
17.Špaček MichalHüttl Michal         
18.Jirásek JiříŠulc Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Vladimír02Petřík Aleš21
Špaček Michal02Vaňásek Jiří30
Jirásek Jiří12Hüttl Michal20
Levenec Petr12Šulc Martin11
Účast komisaře Stanislava Boučka od 16:32 do 17:35.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST BohniceRozhodčí:Strnad Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Šubrt Jaroslav
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Vošahlík Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13489:370TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
-10310-11-82301
2.Šubrt Jaroslav
Zatřepálek Pavel
 
 
Kézr Aleš
Brož Pavel
 
 
57-77 3111
3.Zatřepálek PavelKadavý Vladimír68-5-8-92312
4.Chalupa Josef ml.Kézr Aleš33-54 3122
5.Šubrt JaroslavBrož Pavel77-10-443232
6.Papírník PavelMaršík Richard838  3042
7.Chalupa Josef ml.Kadavý Vladimír7-10106 3152
8.Šubrt JaroslavKézr Aleš-99-7763262
9.Papírník PavelBrož Pavel765  3072
10.Zatřepálek PavelMaršík Richard9112  3082
11.Šubrt JaroslavKadavý Vladimír945  3092
12.Papírník PavelKézr Aleš4517  30102
13.Zatřepálek PavelBrož Pavel9106  30  
14.Chalupa Josef ml.Maršík Richard         
15.Papírník PavelKadavý Vladimír         
16.Zatřepálek PavelKézr Aleš         
17.Chalupa Josef ml.Brož Pavel         
18.Šubrt JaroslavMaršík Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatřepálek Pavel11Kadavý Vladimír12
Chalupa Josef ml.20Kézr Aleš03
Šubrt Jaroslav30Brož Pavel02
Papírník Pavel30Maršík Richard02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline