Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26587:577KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
969  3010
2.Ondrovčák Miroslav
Ondrovčák Radek
 
 
Kouřil Vít
Vašíček Jan
 
 
1110-1010 3120
3.Vybíral MarekTrcala Michal-71188 3130
4.Ondrovčák MiroslavVašíček Pavel-8-11-7  0331
5.Ondrovčák RadekVašíček Jan-13-6-7  0332
6.Vybíral LukášKouřil Vít7-8-12-2 1333
7.Ondrovčák MiroslavTrcala Michal57-56 3143
8.Ondrovčák RadekVašíček Pavel9-6-9-6 1344
9.Vybíral LukášVašíček Jan17-1354 3154
10.Vybíral MarekKouřil Vít6-86-10113264
11.Kříž BohumilTrcala Michal-9-4810113274
12.Vybíral LukášVašíček Pavel68-8-473284
13.Vybíral MarekVašíček Jan10-1257 3194
14.Ondrovčák MiroslavKouřil Vít8-2-7-6 1395
15.Vybíral LukášTrcala Michal7813  30105
16.Vybíral MarekVašíček Pavel         
17.Ondrovčák MiroslavVašíček Jan         
18.Kříž BohumilKouřil Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Marek30Trcala Michal04
Ondrovčák Miroslav12Vašíček Pavel21
Ondrovčák Radek02Vašíček Jan12
Vybíral Lukáš31Kouřil Vít21
Kříž Bohumil10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín BRozhodčí:Trojánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Miovský Ivan
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35504:552SKST Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitula Josef
Hruška Pavel
 
 
Lamač Petr
Zajíc Miroslav
 
 
-8-737-62301
2.Antoš Jiří
Vaculík Miloslav
 
 
Novák David
Cupák Zdeněk
 
 
689  3011
3.Vitula JosefZajíc Miroslav-6-912-6 1312
4.Hruška PavelLamač Petr-8-3-5  0313
5.Vaculík MiloslavNovák David-7-5-8  0314
6.Antoš JiříCupák Zdeněk76-13-983224
7.Hruška PavelZajíc Miroslav-99-7-7 1325
8.Vaculík MiloslavLamač Petr-8-119-8 1326
9.Antoš JiříNovák David7-7-4553236
10.Vitula JosefCupák Zdeněk8-9-76-62337
11.Vaculík MiloslavZajíc Miroslav-7-9-7  0338
12.Antoš JiříLamač Petr-11105-6-62339
13.Vitula JosefNovák David-9697 3149
14.Hruška PavelCupák Zdeněk-5-67-9 13410
15.Antoš JiříZajíc Miroslav         
16.Vitula JosefLamač Petr         
17.Hruška PavelNovák David         
18.Vaculík MiloslavCupák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitula Josef12Zajíc Miroslav30
Hruška Pavel03Lamač Petr30
Vaculík Miloslav03Novák David12
Antoš Jiří21Cupák Zdeněk21
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - BrnoVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:Táborský Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slatina - Brno 627 00, ul Tuřanka 1 . herna v 1.patřeRozhodčí:Čampa Petr
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38603:662MK Řeznovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jeřábek Vladimír
Zetocha Martin
 
 
Souček Martin
Kolůch Jaroslav
 
 
8-6-10-3 1301
2.Orság David
Havel Vojtěch
 
 
Šilhán Petr
Nastoupil Petr
 
 
-210-7-6 1302
3.Zetocha MartinSouček Martin-10-6-8  0303
4.Havel VojtěchKolůch Jaroslav775  3013
5.Orság DavidNastoupil Petr6-9-7793223
6.Jeřábek VladimírŠtěpán Libor54-48 3133
7.Havel VojtěchSouček Martin-9-95663243
8.Orság DavidKolůch Jaroslav5-9-10-2 1344
9.Jeřábek VladimírNastoupil Petr-5-10-8  0345
10.Zetocha MartinŠtěpán Libor15-4-210-62346
11.Orság DavidSouček Martin-2-5-4  0347
12.Jeřábek VladimírKolůch Jaroslav-8811-1-62348
13.Zetocha MartinNastoupil Petr9-10-8783258
14.Havel VojtěchŠtěpán Libor64-84 3168
15.Jeřábek VladimírSouček Martin-9-3-12  0369
16.Zetocha MartinŠilhán Petr7810  3079
17.Havel VojtěchNastoupil Petr13810  3089
18.Orság DavidŠtěpán Libor-6-3-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zetocha Martin22Souček Martin31
Havel Vojtěch40Kolůch Jaroslav21
Orság David13Nastoupil Petr13
Jeřábek Vladimír13Štěpán Libor22
   Šilhán Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Staněk Michal
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32645:619nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Hromek Filip
 
 
Horák Aleš
Pečinka Lukáš
 
 
-8-12-8  0301
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Mocek Jan
Musil David
 
 
48-88 3111
3.Kurka MilanHorák Aleš4-9-49-92312
4.Hromek FilipMocek Jan6911  3022
5.Kolařík JanMusil David-97-11-4 1323
6.Ryšavý MichalPečinka Lukáš9-969 3133
7.Hromek FilipHorák Aleš78-10-9-72334
8.Kolařík JanMocek Jan824  3044
9.Ryšavý MichalMusil David-9-6-9  0345
10.Kurka MilanPečinka Lukáš-11-117-3 1346
11.Kolařík JanHorák Aleš666  3056
12.Ryšavý MichalMocek Jan8810  3066
13.Kurka MilanMusil David-7-3-6  0367
14.Hromek FilipPečinka Lukáš-6-881163277
15.Ryšavý MichalHorák Aleš-103612 3187
16.Kurka MilanMocek Jan79-6-9-62388
17.Hromek FilipMusil David-7-7-11  0389
18.Kolařík JanPečinka Lukáš778  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan04Horák Aleš22
Hromek Filip22Mocek Jan13
Kolařík Jan31Musil David40
Ryšavý Michal31Pečinka Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Svobodová Renata
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:Tomečková Anna
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32392:472TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jamný Petr
Kubina Jaromír
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-10-55-4 1301
2.Morávek Zdeněk
Morávek Radim
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
-1059-5-42302
3.Morávek RadimPluhař Jan6-6-5-8 1303
4.Kubina JaromírJírek Jan-107-3-8 1304
5.Morávek ZdeněkPalát Petr979  3014
6.Jamný PetrVeselský Roman-2-810-8 1315
7.Kubina JaromírPluhař Jan-97-8-10 1316
8.Morávek ZdeněkJírek Jan-8-89963226
9.Jamný PetrPalát Petr-12-9-11  0327
10.Morávek RadimVeselský Roman-4-10-2  0328
11.Morávek ZdeněkPluhař Jan39-7-6-82329
12.Jamný PetrJírek Jan-7-4-7  03210
13.Morávek RadimPalát Petr         
14.Kubina JaromírVeselský Roman         
15.Jamný PetrPluhař Jan         
16.Morávek RadimJírek Jan         
17.Kubina JaromírPalát Petr         
18.Morávek ZdeněkVeselský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Morávek Radim02Pluhař Jan30
Kubina Jaromír02Jírek Jan21
Morávek Zdeněk21Palát Petr11
Jamný Petr03Veselský Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32653:604TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
395  3010
2.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Křepelka Tomáš
Rohlík Jan ml.
 
 
-12-5-10  0311
3.Jahůdka PetrŠesták Radek-7-683113221
4.Račák VítězslavRohlík Jan ml.3-868 3131
5.Bojko KarelTáborský Jiří876  3041
6.Křen LuborKřepelka Tomáš6-10-1010-42342
7.Račák VítězslavŠesták Radek-1037-10-82343
8.Bojko KarelRohlík Jan ml.854  3053
9.Křen LuborTáborský Jiří-10-9-6  0354
10.Jahůdka PetrKřepelka Tomáš899  3064
11.Bojko KarelŠesták Radek773  3074
12.Křen LuborRohlík Jan ml.-10-8-8  0375
13.Vája LukášTáborský Jiří-9-11-3  0376
14.Račák VítězslavKřepelka Tomáš-94-8683286
15.Křen LuborŠesták Radek-74-410-72387
16.Vája LukášRohlík Jan ml.-4-9-4  0388
17.Račák VítězslavTáborský Jiří6-999 3198
18.Bojko KarelKřepelka Tomáš-888-10432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahůdka Petr20Šesták Radek22
Račák Vítězslav31Rohlík Jan ml.22
Bojko Karel40Táborský Jiří22
Křen Lubor04Křepelka Tomáš13
Vája Lukáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline