Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
Zatloukal Darek
HOSTUJÍCÍ:SK Slavičín "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Telocvična I.žšRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:46 SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čevela Slavomír
Truhlář Martin
 
 
Macků Robert
Münster Petr
 
 
     1301
2.Zatloukal Darek
Jestříbek Martin
 
 
Fojtů Jaromír
Martinec Antonín
 
 
     3111
3.Jestříbek MartinMacků Robert     2312
4.Truhlář MartinMünster Petr     2313
5.Čevela SlavomírFojtů Jaromír     3023
6.Zatloukal DarekMartinec Antonín     2324
7.Truhlář MartinMacků Robert     0325
8.Čevela SlavomírMünster Petr     3235
9.Zatloukal DarekFojtů Jaromír     3245
10.Jestříbek MartinMartinec Antonín     0346
11.Čevela SlavomírMacků Robert     1347
12.Zatloukal DarekMünster Petr     0348
13.Jestříbek MartinFojtů Jaromír     2349
14.Truhlář MartinMartinec Antonín     03410
15.Zatloukal DarekMacků Robert     03411
16.Jestříbek MartinMünster Petr     13412
17.Truhlář MartinFojtů Jaromír     23413
18.Čevela SlavomírMartinec Antonín     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jestříbek Martin04Macků Robert40
Truhlář Martin04Münster Petr31
Čevela Slavomír31Fojtů Jaromír22
Zatloukal Darek13Martinec Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan Luhačovice "A"Vrchní
rozhodčí:
Žmolík Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 51, Pozlovice, Víceúčelový sál OÚ Pozlovice, vchod z pravé strany budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:28717:622Slovan Luhačovice "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žmolík Milan
Bárta Jiří
 
 
Solař Martin
Svoboda Milan
 
 
98-8-983210
2.Výmola Karel
Tomášek Ivan
 
 
Fusek Martin
Panoš Radovan
 
 
83-73 3120
3.Žmolík MilanSolař Martin49-4-8-82321
4.Bárta JiříSvoboda Milan968  3031
5.Tomášek IvanFusek Martin636  3041
6.Výmola KarelPanoš Radovan10-9-8-8 1342
7.Bárta JiříSolař Martin-8-85-3 1343
8.Tomášek IvanSvoboda Milan-106-8863253
9.Výmola KarelFusek Martin478  3063
10.Žmolík MilanPanoš Radovan464  3073
11.Tomášek IvanSolař Martin911-1-8-72374
12.Výmola KarelSvoboda Milan-1028-13-32375
13.Žmolík MilanFusek Martin256  3085
14.Bárta JiříPanoš Radovan-97119 3195
15.Výmola KarelSolař Martin11-12-610932105
16.Žmolík MilanSvoboda Milan42-78 31115
17.Bárta JiříFusek Martin4-5910 31125
18.Žmolík PavelPanoš Radovan-6-136-7 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žmolík Milan31Solař Martin31
Bárta Jiří31Svoboda Milan13
Tomášek Ivan21Fusek Martin04
Výmola Karel22Panoš Radovan22
Žmolík Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaVrchní
rozhodčí:
Mikeštík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bohuslavice u Zlína č.p.100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44571:666TJ Sokol Slopné "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikeštík Petr
Kučera Stanislav
 
 
Kolařík Jakub
Trunkát Josef
 
 
-5-9-7  0301
2.Milis Ladislav
Portisch Miroslav
 
 
Maňas Zdeněk
Surý Patrik
 
 
78-62 3111
3.Kučera StanislavKolařík Jakub-7-7-2  0312
4.Milis LadislavTrunkát Josef-6-810-11 1313
5.Portisch MiroslavSurý Patrik79-88 3123
6.Mikeštík PetrMaňas Zdeněk-5-4-7  0324
7.Milis LadislavKolařík Jakub10-108-9-92325
8.Portisch MiroslavTrunkát Josef-15-64-4 1326
9.Mikeštík PetrSurý Patrik-4-8713-82327
10.Kučera StanislavMaňas Zdeněk-8-78-7 1328
11.Portisch MiroslavKolařík Jakub-8-2-5  0329
12.Mikeštík PetrTrunkát Josef-3-7-6  03210
13.Kučera StanislavSurý Patrik7-7-8-6 13211
14.Milis LadislavMaňas Zdeněk67-6-8832311
15.Mikeštík PetrKolařík Jakub-4-6-5  03312
16.Kučera StanislavTrunkát Josef-9-84-10 13313
17.Milis LadislavSurý Patrik-6887 31413
18.Portisch MiroslavMaňas Zdeněk574  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Stanislav04Kolařík Jakub40
Milis Ladislav22Trunkát Josef40
Portisch Miroslav22Surý Patrik22
Mikeštík Petr04Maňas Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "B"Vrchní
rozhodčí:
Pinďák Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malá tělocvična Základní škola Štítná nad VláříRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 TJ Štítná "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinďák Miroslav
Faldík František
 
 
Ščuglík Jiří st.
Šuráň Zbyněk
 
 
     1301
2.Šuráň Jiří
Maryáš Jaroslav
 
 
Žálek René
Bureš Michal
 
 
     3011
3.Strnad FilipBureš Michal     1312
4.Pinďák MiroslavŠuráň Zbyněk     0313
5.Šuráň JiříŽálek René     3123
6.Maryáš JaroslavŠčuglík Jiří st.     3133
7.Pinďák MiroslavBureš Michal     2334
8.Šuráň JiříŠuráň Zbyněk     3144
9.Maryáš JaroslavŽálek René     1345
10.Strnad FilipŠčuglík Jiří st.     1346
11.Šuráň JiříBureš Michal     3056
12.Maryáš JaroslavŠuráň Zbyněk     0357
13.Faldík FrantišekŽálek René     3267
14.Pinďák MiroslavŠčuglík Jiří st.     2368
15.Maryáš JaroslavBureš Michal     3078
16.Faldík FrantišekŠuráň Zbyněk     3288
17.Pinďák MiroslavŽálek René     3298
18.Šuráň JiříŠčuglík Jiří st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strnad Filip02Bureš Michal22
Pinďák Miroslav13Šuráň Zbyněk22
Šuráň Jiří40Žálek René13
Maryáš Jaroslav22Ščuglík Jiří st.22
Faldík František20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Vrchní
rozhodčí:
Búbela Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Újezd "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu Otrokovice - BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:19613:508TJ Jiskra Otrokovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Búbela Pavel
Navrátil Miroslav
 
 
Zicha Stanislav
Zicha Patrik
 
 
597  3010
2.Dohnal Josef
Tichý Tomáš
 
 
Šandor Josef
Růčka Ludvík
 
 
-8588 3120
3.Tichý TomášZicha Stanislav-3-5-6  0321
4.Navrátil MiroslavŠandor Josef8-7-911-92322
5.Búbela PavelRůčka Ludvík446  3032
6.Dohnal JosefZicha Patrik337  3042
7.Navrátil MiroslavZicha Stanislav-6-5-2  0343
8.Búbela PavelŠandor Josef593  3053
9.Dohnal JosefRůčka Ludvík476  3063
10.Tichý TomášZicha Patrik98-811 3173
11.Búbela PavelZicha Stanislav-99108 3183
12.Dohnal JosefŠandor Josef8610  3093
13.Tichý TomášRůčka Ludvík9108  30103
14.Navrátil MiroslavZicha Patrik77-68 31113
15.Dohnal JosefZicha Stanislav68-109 31123
16.Tichý Tomᚊandor Josef-3-5-9  03124
17.Navrátil MiroslavRůčka Ludvík2-34-9832134
18.Búbela PavelZicha Patrik326  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Tomáš22Zicha Stanislav22
Navrátil Miroslav22Šandor Josef22
Búbela Pavel40Růčka Ludvík04
Dohnal Josef40Zicha Patrik04
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "C"Vrchní
rozhodčí:
Řepa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské KloboukyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
DDM Brumov-Bylnice, Široká 148Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2016 07:30 Začátek
utkání
07:30Konec
utkání
09:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:44 TJ Sokol Valašské Klobouky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bařinka Vilém
Martiška Petr
 
 
Fojtů Dalibor
Kyjanka Petr
 
 
     2301
2.
 
 
Raška Martin
Juřica Petr
 
 
WO    0302
3.Bařinka VilémFojtů Dalibor     3012
4.Martiška PetrKyjanka Petr     0313
5.Fojtík JakubJuřica Petr     0314
6.Raška MartinWO    0315
7.Martiška PetrFojtů Dalibor     0316
8.Fojtík JakubKyjanka Petr     2317
9.Juřica PetrWO    0318
10.Bařinka VilémRaška Martin     3028
11.Fojtík JakubFojtů Dalibor     2329
12.Kyjanka PetrWO    03210
13.Bařinka VilémJuřica Petr     30310
14.Martiška PetrRaška Martin     03311
15.Fojtů DaliborWO    03312
16.Bařinka VilémKyjanka Petr     32412
17.Martiška PetrJuřica Petr     03413
18.Fojtík JakubRaška Martin     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bařinka Vilém40Fojtů Dalibor21
Martiška Petr04Kyjanka Petr21
Fojtík Jakub04Juřica Petr21
   Raška Martin21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS