Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu KlatovyVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:VS TáborRozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:14357:329Klub stolního tenisu Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnojská Andrea
Marešová Zdeňka
 
 
Vaverová Hana
Stuchlíková Eva
 
 
8-9612 3110
2.Nechutná VeronikaVodáková Táňa7-5-7-4 1311
3.Marešová ZdeňkaStuchlíková Eva7122  3021
4.Hnojská AndreaVaverová Hana598  3031
5.Marešová ZdeňkaVodáková Táňa569  3041
6.Nechutná VeronikaVaverová Hana-1-12-7  0342
7.Hnojská AndreaStuchlíková Eva859  3052
8.Marešová ZdeňkaVaverová Hana8-6-5753262
9.Hnojská AndreaVodáková Táňa-1196-1233272
10.Nechutná VeronikaStuchlíková Eva11-6-5-6 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nechutná Veronika03Vodáková Táňa12
Marešová Zdeňka30Stuchlíková Eva12
Hnojská Andrea30Vaverová Hana12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:Bartošková Marta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Nováková Monika
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:97:27264:352SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muzikova Alice
Poláková Pavlína
 
 
Kohlmannová Aneta
Plachá Liliana
 
 
-94-6-6 1301
2.Vacíková RenataKohlmannová Aneta-8-8-10  0302
3.Muzikova AlicePokorná Helena-6-4-4  0303
4.Poláková PavlínaPlachá Liliana953  3013
5.Muzikova AliceKohlmannová Aneta-8-7-6  0314
6.Vacíková RenataPlachá Liliana9-8-610-42315
7.Poláková PavlínaPokorná Helena-5-3-7  0316
8.Muzikova AlicePlachá Liliana-6-4-7  0317
9.Poláková PavlínaKohlmannová Aneta-7-78-14 1318
10.Vacíková RenataPokorná Helena-10-9-7  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vacíková Renata03Kohlmannová Aneta30
Muzikova Alice03Pokorná Helena30
Poláková Pavlína12Plachá Liliana21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - StodůlkyRozhodčí:Vyletová Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:Janoušová Petra
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30213:358TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromiaková Andrea
Vyletová Helena ml.
 
 
Klempířová Jiřina
Dusilová Jana
 
 
-6-5-8  0301
2.Holubová KlaudieSvobodová Nikola-2-63-3 1302
3.Vyletová Helena ml.Pospíšilová Carmen-6-9-11  0303
4.Hromiaková AndreaDusilová Jana-8-610-7 1304
5.Vyletová Helena ml.Svobodová Nikola-4-5-2  0305
6.Holubová KlaudieDusilová Jana-3-6-4  0306
7.Hromiaková AndreaPospíšilová Carmen8-4-6-5 1307
8.Vyletová Helena ml.Dusilová Jana-4-5-7  0308
9.Hromiaková AndreaSvobodová Nikola-11-7-12  0309
10.Holubová KlaudiePospíšilová Carmen-5-5-7  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holubová Klaudie03Svobodová Nikola30
Vyletová Helena ml.03Pospíšilová Carmen30
Hromiaková Andrea03Dusilová Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:Komín Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:522:19374:363nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veletová Ilona
Bartoňová Jitka
 
 
Černá Lenka
Čížková Alena
 
 
65-7-5-112301
2.Schoberová MartinaŠebková Kristýna9-8-4-3 1302
3.Veletová IlonaČerná Lenka696  3012
4.Bartoňová JitkaPintová Radka5-108-673222
5.Veletová IlonaŠebková Kristýna611-6-9-72323
6.Schoberová MartinaPintová Radka657  3033
7.Bartoňová JitkaČížková Alena-296-6-62334
8.Veletová IlonaPintová Radka9-976 3144
9.Bartoňová JitkaŠebková Kristýna5-967 3154
10.Schoberová MartinaČížková Alena-8-7-7  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Schoberová Martina12Šebková Kristýna21
Veletová Ilona21Černá Lenka01
Bartoňová Jitka21Pintová Radka03
   Čížková Alena20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina A Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC BranikVrchní
rozhodčí:
Císař Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ HrádekRozhodčí:Vožeh Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Černá Miroslava
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:17348:337TJ ABC Branik

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černá Martina
Suchomanová Jana
 
 
Polcarová Anežka
Matoušová Aneta
 
 
364  3010
2.Ulihrachová JitkaMatoušová Aneta-4-87-9 1311
3.Černá MartinaPolcarová Anežka-9-10-9  0312
4.Suchomanová JanaSkopová Šárka589  3022
5.Černá MartinaMatoušová Aneta-8-11-8  0323
6.Ulihrachová JitkaSkopová Šárka69-69 3133
7.Suchomanová JanaPolcarová Anežka116-98 3143
8.Černá MartinaSkopová Šárka7-6-4-6 1344
9.Suchomanová JanaMatoušová Aneta4-5-77113254
10.Ulihrachová JitkaPolcarová Anežka128-27 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ulihrachová Jitka21Matoušová Aneta21
Černá Martina03Polcarová Anežka12
Suchomanová Jana30Skopová Šárka12
v zápase uveden jiný rozhodčí: Skopová - Ulichrachová, Skopová - Černá. Chybné počítání v těchto zápasech = Hummelová

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS