Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Vala Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:30724:683TJ Sokol Rakvice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Jiří
Suský Stanislav
 
 
Tetur Stanislav
Křivka Jan
 
 
-968-943210
2.Vala Vítězslav
Valoušek František
 
 
Hanuš Michal
Mrkvica Aleš
 
 
-137710 3120
3.Valoušek FrantišekTetur Stanislav-5-78-9 1321
4.Suský StanislavKřivka Jan-78118 3131
5.Hanák JiříMrkvica Aleš668  3041
6.Vala VítězslavHanuš Michal587  3051
7.Suský StanislavTetur Stanislav-12-10610-92352
8.Hanák JiříKřivka Jan1087  3062
9.Vala VítězslavMrkvica Aleš9-9108 3172
10.Valoušek FrantišekHanuš Michal712-109 3182
11.Hanák JiříTetur Stanislav-10859 3192
12.Vala VítězslavKřivka Jan-367-11-112393
13.Valoušek FrantišekMrkvica Aleš-887-5-72394
14.Suský StanislavHanuš Michal1094  30104
15.Vala VítězslavTetur Stanislav911-3-12-1023105
16.Valoušek FrantišekKřivka Jan-6-897-623106
17.Suský StanislavMrkvica Aleš-105-94332116
18.Hanák JiříHanuš MichalWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Valoušek František13Tetur Stanislav31
Suský Stanislav31Křivka Jan22
Hanák Jiří30Mrkvica Aleš13
Vala Vítězslav22Hanuš Michal03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Troskotovice AVrchní
rozhodčí:
Sirbu Jan
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Troskotovice 230, KD Troskotovice 230Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34564:579Moravan Lednice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Oldřich
Sirbu Jakub
 
 
Svoboda Michal
Šimon Peter
 
 
533  3010
2.Lukša Břetislav
Sirbu Jan
 
 
Pagáč Martin
Baťka Stanislav
 
 
-9-8-7  0311
3.Lukša BřetislavŠimon Peter8-849 3121
4.Sirbu JakubSvoboda Michal35-10-8-62322
5.Pešek OldřichBaťka Stanislav-5-8-10  0323
6.Sirbu JanPagáč Martin-2-7-3  0324
7.Sirbu JakubŠimon Peter959  3034
8.Vaculík FrantišekSvoboda Michal-8-6-9  0335
9.Sirbu JanBaťka Stanislav2-518 3145
10.Lukša BřetislavPagáč Martin-8-8-10  0346
11.Vaculík FrantišekŠimon Peter51110  3056
12.Sirbu JanSvoboda Michal-8-48-9 1357
13.Lukša BřetislavBaťka Stanislav-38-88-22358
14.Sirbu JakubPagáč Martin9-257 3168
15.Sirbu JanŠimon Peter9-999 3178
16.Lukša BřetislavSvoboda Michal7-7-5-9 1379
17.Sirbu JakubBaťka Stanislav7511  3089
18.Vaculík FrantišekPagáč Martin-4-7-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukša Břetislav13Šimon Peter04
Sirbu Jakub31Svoboda Michal40
Pešek Oldřich01Baťka Stanislav22
Sirbu Jan22Pagáč Martin31
Vaculík František12   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec Hustopeče CVrchní
rozhodčí:
Šlancar Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Křepice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19714:563TJ Agrotec Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlancar Jiří
Ebach Petr
 
 
Papež Radek
Novotný Pavel
 
 
-9982 3110
2.Hušek Jindřich
Horák Ondřej
 
 
Strouhal Jiří
Rubeš Jakub
 
 
679  3020
3.Hušek JindřichPapež Radek-7-10-12  0321
4.Horák OndřejStrouhal Jiří567  3031
5.Ebach PetrNovotný Pavel-6-118-12 1332
6.Šlancar JiříRubeš Jakub248  3042
7.Horák OndřejPapež Radek6-1156 3152
8.Ebach PetrStrouhal Jiří-1561513 3162
9.Šlancar JiříNovotný Pavel7135  3072
10.Hušek JindřichRubeš Jakub557  3082
11.Ebach PetrPapež Radek7-9-66113292
12.Šlancar JiříStrouhal Jiří667  30102
13.Hušek JindřichNovotný Pavel-58-810932112
14.Horák OndřejRubeš Jakub7-947 31122
15.Šlancar JiříPapež Radek8124  30132
16.Hušek JindřichStrouhal Jiří5-937 31142
17.Horák OndřejNovotný Pavel147-109 31152
18.Ebach PetrRubeš Jakub-113-3-9 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hušek Jindřich31Papež Radek13
Horák Ondřej40Strouhal Jiří04
Ebach Petr22Novotný Pavel13
Šlancar Jiří40Rubeš Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí CVrchní
rozhodčí:
Studýnka Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18694:550TJ Sokol Kobylí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Jan
Vajbar Antonín
 
 
Halas Pavel st.
Slavík Ondřej
 
 
-10-917113210
2.Oslzlý Michal
Dufek Vladimír
 
 
Vozdecký Jaromír
Slavík Jiří
 
 
10-3-8753220
3.Dufek VladimírSlavík Jiří-2910-853230
4.Vajbar AntonínHalas Pavel st.673  3040
5.Otáhal JanSlavík Ondřej597  3050
6.Oslzlý MichalVozdecký Jaromír544  3060
7.Vajbar AntonínSlavík Jiří1136  3070
8.Otáhal JanHalas Pavel st.1196  3080
9.Oslzlý MichalSlavík Ondřej1047  3090
10.Dufek VladimírVozdecký Jaromír3-108-9632100
11.Otáhal JanSlavík Jiří796  30110
12.Oslzlý MichalHalas Pavel st.76-73 31120
13.Dufek VladimírSlavík Ondřej855  30130
14.Vajbar AntonínVozdecký Jaromír109-94 31140
15.Oslzlý MichalSlavík Jiří-11512-4-623141
16.Dufek VladimírHalas Pavel st.-6-68-1 13142
17.Vajbar AntonínSlavík Ondřej79-7-4732152
18.Otáhal JanVozdecký Jaromír679  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Vladimír31Slavík Jiří13
Vajbar Antonín40Halas Pavel st.13
Otáhal Jan40Slavík Ondřej04
Oslzlý Michal31Vozdecký Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí BVrchní
rozhodčí:
Vajbar Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kobylí, Školní 661Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24650:576TJ Sokol Kobylí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťavík Ondřej
Hoch Vítek
 
 
Polášek Zdenek
Tomek Jan
 
 
484  3010
2.Sedláček Zdeněk
Kubík Josef
 
 
Polášek Michal
Sláma Miroslav
 
 
82-88 3120
3.Šťavík OndřejPolášek Michal3115  3030
4.Kubík JosefSláma Miroslav7119  3040
5.Hoch VítekPolášek Zdenek-8-128-5 1341
6.Sedláček ZdeněkTomek Jan98-5-863251
7.Kubík JosefPolášek Michal-7765 3161
8.Hoch VítekSláma Miroslav1-814-773271
9.Sedláček ZdeněkPolášek Zdenek6-84-5-92372
10.Šťavík OndřejTomek Jan329  3082
11.Hoch VítekPolášek Michal1095  3092
12.Sedláček ZdeněkSláma Miroslav-4-789532102
13.Šťavík OndřejPolášek Zdenek54-109 31112
14.Kubík JosefTomek Jan11107  30122
15.Sedláček ZdeněkPolášek Michal71111  30132
16.Soukal Jiří st.Sláma Miroslav-893-7-223133
17.Kubík JosefPolášek Zdenek-8-6-7  03134
18.Hoch VítekTomek JanWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťavík Ondřej30Polášek Michal04
Kubík Josef31Sláma Miroslav13
Hoch Vítek21Polášek Zdenek31
Sedláček Zdeněk31Tomek Jan03
Soukal Jiří st.01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP I. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky AVrchní
rozhodčí:
Hyclová Pavlína
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Němčičky 74, kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:24676:579TJ SPORT Němčičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalášek Jiří
Šíblová Sára
 
 
Sýkora Daniel
Godany Milan
 
 
-588-8-102301
2.Prokeš Zdeněk
Pinkas Václav
 
 
Citterbard Oldřich
Fiala Jiří
 
 
695  3011
3.Pinkas VáclavCitterbard Oldřich12-777 3121
4.Šíblová SáraSýkora Daniel-7-6-9  0322
5.Šalášek JiříFiala Jiří-118-11-3 1323
6.Prokeš ZdeněkGodany Milan685  3033
7.Šíblová SáraCitterbard Oldřich439  3043
8.Šalášek JiříSýkora Daniel-910-8-9 1344
9.Prokeš ZdeněkFiala Jiří6711  3054
10.Pinkas VáclavGodany Milan484  3064
11.Šalášek JiříCitterbard Oldřich-910-75-42365
12.Prokeš ZdeněkSýkora Daniel946  3075
13.Pinkas VáclavFiala Jiří9-88-843285
14.Šíblová SáraGodany Milan996  3095
15.Prokeš ZdeněkCitterbard Oldřich8-1127 31105
16.Pinkas VáclavSýkora Daniel95-87 31115
17.Šíblová SáraFiala Jiří7-987 31125
18.Šalášek JiříGodany Milan-11-1011-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pinkas Václav40Citterbard Oldřich13
Šíblová Sára31Sýkora Daniel22
Šalášek Jiří04Fiala Jiří13
Prokeš Zdeněk40Godany Milan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy