Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí:Járová Dana
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35495:549KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
6-7-98-62301
2.Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 
Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
6-1095 3111
3.Slováček LiborDzida Jan-6-8-5  0312
4.Došek JaroslavKudela Petr-8-2-7  0313
5.Vlk RadekWallik Lukáš997  3023
6.Sagáčik ŠtefanVícha Radomír76-49 3133
7.Došek JaroslavDzida Jan-7-4-6  0334
8.Vlk RadekKudela Petr8-9-10-9 1335
9.Sagáčik ŠtefanWallik Lukáš5-68-1023245
10.Slováček LiborVícha Radomír6-8118 3155
11.Vlk RadekDzida Jan8-8-5-6 1356
12.Sagáčik ŠtefanKudela Petr-18-9-8 1357
13.Slováček LiborWallik Lukáš67-9-7-62358
14.Došek JaroslavVícha Radomír-7-9-9  0359
15.Sagáčik ŠtefanDzida Jan-12-7-7  03510
16.Slováček LiborKudela Petr10    10  
17.Došek JaroslavWallik Lukáš         
18.Vlk RadekVícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor12Dzida Jan40
Došek Jaroslav03Kudela Petr30
Vlk Radek12Wallik Lukáš12
Sagáčik Štefan22Vícha Radomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Vantuch František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:Hájek Filip
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:16Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30239:372TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupník Jan
Pajak Wojciech
 
 
Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
5-5-9-4 1301
2.Kocián Petr
Hudeczek Roman
 
 
Heuman Ivan
Sikora Radek
 
 
8-10-3-13 1302
3.Hudeczek RomanNovotný Jiří-5-5-7  0303
4.Pajak WojciechSikora Filip-9-4-8  0304
5.Kocián PetrSikora Radek-14-3-7  0305
6.Krupník JanHeuman Ivan972  3015
7.Pajak WojciechNovotný Jiří-1-4-6  0316
8.Kocián PetrSikora Filip-7-5-5  0317
9.Krupník JanSikora Radek-10-7-6  0318
10.Hudeczek RomanHeuman Ivan-2-6-6  0319
11.Kocián PetrNovotný Jiří-5-6-2  03110
12.Krupník JanSikora Filip         
13.Hudeczek RomanSikora Radek         
14.Pajak WojciechHeuman Ivan         
15.Krupník JanNovotný Jiří         
16.Hudeczek RomanSikora Filip         
17.Pajak WojciechSikora Radek         
18.Kocián PetrHeuman Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hudeczek Roman02Novotný Jiří30
Pajak Wojciech02Sikora Filip20
Kocián Petr03Sikora Radek20
Krupník Jan11Heuman Ivan11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Hladil Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Křenek Jakub
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24544:440TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Kuběna Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Hladil David
Vlček Pavel
 
 
Černocký Dominik
Cabiš Michal
 
 
7-33-533220
3.Kuběna StanislavČernocký Dominik-510-7-7 1321
4.Orlovský PavelSolanský Pavel-95-8873231
5.Hladil DavidCabiš Michal6-1010-583241
6.Vlček PavelWO    3051
7.Orlovský PavelČernocký Dominik813-7-7-92352
8.Hladil DavidSolanský Pavel-5-413493262
9.Vlček PavelCabiš Michal8-9-11393272
10.Kuběna StanislavWO    3082
11.Hladil DavidČernocký Dominik11-2-10-13 1383
12.Vlček PavelSolanský PavelWO    0384
13.Kuběna StanislavCabiš Michal73-10-10113294
14.Orlovský PavelWO    30104
15.Vlček PavelČernocký Dominik         
16.Kuběna StanislavSolanský Pavel         
17.Orlovský PavelCabiš Michal         
18.Hladil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuběna Stanislav11Černocký Dominik30
Orlovský Pavel11Solanský Pavel02
Hladil David21Cabiš Michal03
Vlček Pavel10   
WO41WO14



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Matula Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Ryboň Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:39553:632TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Marián
Glac Michal
 
 
Bajger Jiří
Lapisz Břetislav
 
 
-58-7-6 1301
2.Pustějovský Stanislav
Vojvodík Roman
 
 
Kovačik Jakub
Štalzer Adam
 
 
12-1184 3111
3.Křenek ZdeněkLapisz Břetislav-6-9-7  0312
4.Hrabica MariánKovačik Jakub-6-49893222
5.Vojvodík RomanŠtalzer Adam-137-7-8 1323
6.Pustějovský StanislavBajger Jiří-9-8-8  0324
7.Hrabica MariánLapisz Břetislav-710-12-6 1325
8.Vojvodík RomanKovačik Jakub-99-8-3 1326
9.Pustějovský StanislavŠtalzer Adam83-1110 3136
10.Křenek ZdeněkBajger Jiří-6-9-7  0337
11.Vojvodík RomanLapisz Břetislav-4-6-13  0338
12.Pustějovský StanislavKovačik Jakub5-79-293248
13.Křenek ZdeněkŠtalzer Adam-9-810-6 1349
14.Hrabica MariánBajger Jiří-121-713113259
15.Pustějovský StanislavLapisz Břetislav78-106 3169
16.Křenek ZdeněkKovačik Jakub-4-4-4  03610
17.Hrabica MariánŠtalzer Adam-9    01  
18.Vojvodík RomanBajger Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křenek Zdeněk04Lapisz Břetislav31
Hrabica Marián21Kovačik Jakub22
Vojvodík Roman03Štalzer Adam21
Pustějovský Stanislav31Bajger Jiří21
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Konečný Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:38728:735nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Mergenthal Otmar
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
8-4-10-2 1301
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Strejček Jiří
Křen Lubor
 
 
135-8-1163211
3.Grmela AlešRačák Vítězslav11-12-49-42312
4.Mergenthal OtmarJahůdka Petr810-7-6-72313
5.Plšek JosefKřen Lubor5-78-8-72314
6.Král FilipStrejček Jiří453  3024
7.Mergenthal OtmarRačák Vítězslav-6-9-6  0325
8.Plšek JosefJahůdka Petr-10-88-5 1326
9.Král FilipKřen Lubor7-9-9553236
10.Grmela AlešStrejček Jiří756  3046
11.Plšek JosefRačák Vítězslav1012-310 3156
12.Král FilipJahůdka Petr-8-271183266
13.Grmela AlešKřen Lubor9-1010-9-52367
14.Mergenthal OtmarStrejček Jiří6-4118 3177
15.Král FilipRačák Vítězslav-7765 3187
16.Grmela AlešJahůdka Petr9-49-6-102388
17.Mergenthal OtmarKřen Lubor-75-47-102389
18.Plšek JosefStrejček Jiří-646-693299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grmela Aleš13Račák Vítězslav22
Mergenthal Otmar13Jahůdka Petr31
Plšek Josef22Křen Lubor31
Král Filip40Strejček Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30614:585TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabenseifner Milan
Píša Radovan
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
6-85-4-52301
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Dufek Jakub
Nedbálek Michal
 
 
7-757 3111
3.Müller JiříKaral Martin-4-6-8  0312
4.Píša RadovanOharek David-611-76-82313
5.Rabenseifner MilanNedbálek Michal-9412-993223
6.Žvátora MiroslavDufek Jakub10-696 3133
7.Píša RadovanKaral Martin-2-59-8 1334
8.Rabenseifner MilanOharek David639  3044
9.Žvátora MiroslavNedbálek Michal458  3054
10.Müller JiříDufek Jakub-7-6-4  0355
11.Rabenseifner MilanKaral Martin95-7-8-112356
12.Žvátora MiroslavOharek David648  3066
13.Müller JiříNedbálek Michal-6-7-11  0367
14.Píša RadovanDufek Jakub-8-5-8  0368
15.Žvátora MiroslavKaral Martin5910  3078
16.Müller JiříOharek David76-47 3188
17.Píša RadovanNedbálek Michal73-69 3198
18.Rabenseifner MilanDufek Jakub456  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří13Karal Martin31
Píša Radovan13Oharek David13
Rabenseifner Milan31Nedbálek Michal13
Žvátora Miroslav40Dufek Jakub22
bez

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS