Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Blansko CVrchní
rozhodčí:
Voráč Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Šošůvka ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17514:451KST Blansko C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Ondřej
Petr Michal
 
 
Bezděk Luboš
Dvořák Leoš
 
 
-510-8893210
2.Kaluža Tomáš
Voráč Pavel
 
 
Obalil Jiří
Kutil Šimon
 
 
765  3020
3.Kaluža TomášBezděk Luboš-69-14-8 1321
4.Petr MichalObalil Jiří56-811 3131
5.Polívka OndřejKutil Šimon776  3041
6.Voráč PavelDvořák Leoš10-1010-1093251
7.Petr MichalBezděk Luboš-6-9-2  0352
8.Polívka OndřejObalil Jiří666  3062
9.Voráč PavelKutil Šimon-147-5-11 1363
10.Kaluža TomášDvořák Leoš1067  3073
11.Polívka OndřejBezděk Luboš-88-10-8 1374
12.Voráč PavelObalil Jiří799  3084
13.Kaluža TomášKutil Šimon746  3094
14.Petr MichalDvořák Leoš1295  30104
15.Voráč PavelBezděk Luboš-2    01  
16.Kaluža TomášObalil Jiří         
17.Petr MichalKutil Šimon         
18.Polívka OndřejDvořák Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaluža Tomáš21Bezděk Luboš30
Petr Michal21Obalil Jiří03
Polívka Ondřej21Kutil Šimon12
Voráč Pavel21Dvořák Leoš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec AVrchní
rozhodčí:
Těžký Pavel
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20510:430STK Zbraslavec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Radim
Krása Petr ml.
 
 
Frühauf Michael
Fučík Martin
 
 
24-8-883210
2.Těžký Pavel
Pačinek Jakub
 
 
Filák Tomáš
Pečinka Lukáš
 
 
-686-3-72311
3.Těžký PavelPečinka Lukáš-79-10-8 1312
4.Krása Petr ml.Filák Tomáš-11-9-5  0313
5.Křepela RadimFučík Martin733  3023
6.Pačinek JakubFrühauf Michael625  3033
7.Krása Petr ml.Pečinka Lukáš6-38-493243
8.Křepela RadimFilák Tomáš59-7-1023253
9.Pačinek JakubFučík Martin737  3063
10.Těžký PavelFrühauf Michael949  3073
11.Křepela RadimPečinka Lukáš-103514 3183
12.Pačinek JakubFilák Tomáš-58-91173293
13.Těžký PavelFučík Martin-5-547532103
14.Krása Petr ml.Frühauf Michael5    10  
15.Pačinek JakubPečinka Lukáš         
16.Těžký PavelFilák Tomáš         
17.Krása Petr ml.Fučík Martin         
18.Křepela RadimFrühauf Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Těžký Pavel21Pečinka Lukáš12
Krása Petr ml.11Filák Tomáš12
Křepela Radim30Fučík Martin03
Pačinek Jakub30Frühauf Michael02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rebešovice AVrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:9426:336TJ Sokol Rebešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Mišejka Lubomír ml.
 
 
Paták Radek
Vojtěch Martin
 
 
779  3010
2.Juřík Adam
Lučko Martin
 
 
Kvapil Zdeněk
Rotrekl Lukáš
 
 
9811  3020
3.Mišejka Lubomír ml.Paták Radek12-9-4-3 1321
4.Juřík AdamKvapil Zdeněk-9-9-3  0322
5.Černý RadekRotrekl Lukáš188  3032
6.Lučko MartinVojtěch Martin247  3042
7.Juřík AdamPaták Radek-72914 3152
8.Černý RadekKvapil Zdeněk998  3062
9.Lučko MartinRotrekl Lukáš692  3072
10.Mišejka Lubomír ml.Vojtěch Martin-20558 3182
11.Černý RadekPaták Radek7-91010 3192
12.Lučko MartinKvapil Zdeněk983  30102
13.Mišejka Lubomír ml.Rotrekl Lukáš         
14.Juřík AdamVojtěch Martin         
15.Lučko MartinPaták Radek         
16.Mišejka Lubomír ml.Kvapil Zdeněk         
17.Juřík AdamRotrekl Lukáš         
18.Černý RadekVojtěch Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mišejka Lubomír ml.11Paták Radek12
Juřík Adam11Kvapil Zdeněk12
Černý Radek30Rotrekl Lukáš02
Lučko Martin30Vojtěch Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov CVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hlubočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:29689:645KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Petr
Vybíral Matouš
 
 
Navrátil Václav
Kobolka Luboš
 
 
84-159 3110
2.Andorko Pavel
Nechvátal Petr
 
 
Pořízek Josef
Sirbu Jakub
 
 
68-1012 3120
3.Adam PetrNavrátil Václav786  3030
4.Vybíral MatoušSirbu Jakub5-410-9103240
5.Andorko PavelPořízek Josef-93-86-92341
6.Nechvátal PetrKobolka Luboš-4117-463251
7.Vybíral MatoušNavrátil Václav8-897 3161
8.Andorko PavelSirbu Jakub6-7-43-22362
9.Nechvátal PetrPořízek Josef8-6-610-62363
10.Adam PetrKobolka Luboš-89-8-11 1364
11.Ondrovčák LadislavNavrátil Václav887  3074
12.Nechvátal PetrSirbu Jakub6-10-9-10 1375
13.Adam PetrPořízek Josef79-8-3-52376
14.Vybíral MatoušKobolka Luboš788  3086
15.Nechvátal PetrNavrátil Václav6-97-8-92387
16.Adam PetrSirbu Jakub68-87 3197
17.Vybíral MatoušPořízek Josef10710  30107
18.Ondrovčák LadislavKobolka Luboš10-59  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Petr22Navrátil Václav13
Vybíral Matouš40Sirbu Jakub22
Andorko Pavel02Pořízek Josef31
Nechvátal Petr13Kobolka Luboš12
Ondrovčák Ladislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Ivančice AVrchní
rozhodčí:
Šlapanský Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20549:394Orel Ivančice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císarík Pavel
Peška Ladislav
 
 
Javůrek Martin
Vičík Oldřich
 
 
4-1078 3110
2.Štěpán Libor
Šlapanský Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Císarík PavelJavůrek Martin-598-12-72321
4.Peška LadislavVičík Oldřich-59-9-9 1322
5.Šlapanský JanŠturm Jan72-49 3132
6.Štěpán LiborWO    3042
7.Peška LadislavJavůrek Martin-86-1010-72343
8.Šlapanský JanVičík Oldřich7-64-943253
9.Štěpán LiborŠturm Jan676  3063
10.Císarík PavelWO    3073
11.Šlapanský JanJavůrek Martin-10-8-11  0374
12.Štěpán LiborVičík Oldřich-6-68473284
13.Císarík PavelŠturm Jan-8119-6143294
14.Peška LadislavWO    30104
15.Štěpán LiborJavůrek Martin8-87-12932  
16.Císarík PavelVičík Oldřich         
17.Peška LadislavŠturm Jan         
18.Šlapanský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Císarík Pavel11Javůrek Martin30
Peška Ladislav02Vičík Oldřich12
Šlapanský Jan21Šturm Jan03
Štěpán Libor20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I. třídy A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral Tišnov BVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34464:530SK Slatina - Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Pavel
Dospíšil Pavel ml.
 
 
Tůma Karel
Slavíček Martin
 
 
-10128-2-62301
2.Kytner Matěj
Sedlář Jakub
 
 
Tůma Pavel
Fila Martin
 
 
-97-5-7 1302
3.Dospíšil Pavel ml.Tůma Karel12-4-2-7 1303
4.Kytner MatějSlavíček Martin-1011-5-3 1304
5.Sedlář JakubFila Martin9-8-10933214
6.Hruška PavelTůma Pavel-99-8-9 1315
7.Kytner MatějTůma Karel-9-7-8  0316
8.Sedlář JakubSlavíček Martin1156  3026
9.Hruška PavelFila Martin10-5-10-9 1327
10.Dospíšil Pavel ml.Tůma Pavel-7-4-8  0328
11.Sedlář JakubTůma Karel864  3038
12.Hruška PavelSlavíček Martin-8-6-10  0339
13.Dospíšil Pavel ml.Fila Martin-6-125583249
14.Kytner MatějTůma Pavel-7-6-8  03410
15.Hruška PavelTůma Karel         
16.Dospíšil Pavel ml.Slavíček Martin         
17.Kytner MatějFila Martin         
18.Sedlář JakubTůma Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dospíšil Pavel ml.12Tůma Karel21
Kytner Matěj03Slavíček Martin21
Sedlář Jakub30Fila Martin12
Hruška Pavel03Tůma Pavel30
0

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS