Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:30626:579TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Pavel
Jeřábek Michal
 
 
Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
9-7-9-10 1301
2.Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
-5-954113211
3.Hořínek PavelČížek Václav-6-83-8 1312
4.Jeřábek MichalKrupa Zdeněk486  3022
5.Urban PavelMička Zdeněk-56-710-112323
6.Trnka MilošKreis Pavel9-758 3133
7.Jeřábek MichalČížek Václav-84-12893243
8.Urban PavelJiroušek Karel56-6-8113253
9.Trnka MilošMička Zdeněk-7-97853263
10.Hořínek PavelKreis Pavel1073  3073
11.Urban PavelČížek Václav-13-10-7  0374
12.Trnka MilošJiroušek Karel-6-7-7  0375
13.Hořínek PavelMička Zdeněk-9745 3185
14.Jeřábek MichalKreis Pavel-77149 3195
15.Trnka MilošČížek Václav-11-7-8  0396
16.Hořínek PavelJiroušek Karel101-68 31106
17.Jeřábek MichalMička Zdeněk         
18.Urban PavelKreis Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořínek Pavel31Čížek Václav31
Jeřábek Michal30Krupa Zdeněk01
Urban Pavel12Mička Zdeněk12
Trnka Miloš22Kreis Pavel03
   Jiroušek Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BRozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17493:404SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanžhotský Vojtěch
Vícha Matěj
 
 
Sabuka David
Zábranský Josef
 
 
-98-116-72301
2.Novotný Miroslav
Šrytr Petr
 
 
Margaritov Dimitr
Bilanská Dominika
 
 
311-86 3111
3.Lanžhotský VojtěchSabuka David-5-1011853221
4.Vícha MatějZábranský Josef937  3031
5.Šrytr PetrBilanská Dominika268  3041
6.Novotný MiroslavMargaritov Dimitr67-66 3151
7.Vícha MatějSabuka David-1-910-6 1352
8.Šrytr PetrZábranský Josef-7657 3162
9.Novotný MiroslavBilanská Dominika-9238 3172
10.Lanžhotský VojtěchMargaritov Dimitr849  3082
11.Šrytr PetrSabuka David-10-9-6  0383
12.Novotný MiroslavZábranský Josef-9-37843293
13.Lanžhotský VojtěchBilanská Dominika866  30103
14.Vícha MatějMargaritov Dimitr         
15.Novotný MiroslavSabuka David         
16.Lanžhotský VojtěchZábranský Josef         
17.Vícha MatějBilanská Dominika         
18.Šrytr PetrMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lanžhotský Vojtěch30Sabuka David21
Vícha Matěj11Zábranský Josef03
Šrytr Petr21Bilanská Dominika03
Novotný Miroslav30Margaritov Dimitr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22529:507AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálek Pavel
Jedlička Jan
 
 
Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
10812  3010
2.Šusta Petr
Melíšek Ondřej
 
 
Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
-7-8-7  0311
3.Šusta PetrVokál Jan7-7-6933221
4.Šálek PavelKoutník Roman-109179 3131
5.Melíšek OndřejKrieger Jan-18-6-8 1332
6.Jedlička JanNajbertová Lucie4102  3042
7.Šálek PavelVokál Jan3-10-7-11 1343
8.Melíšek OndřejKoutník Roman-6-67-5 1344
9.Jedlička JanKrieger Jan497  3054
10.Šusta PetrNajbertová Lucie510-97 3164
11.Melíšek OndřejVokál Jan-4-9-5  0365
12.Jedlička JanKoutník Roman108-75 3175
13.Šusta PetrKrieger Jan889  3085
14.Šálek PavelNajbertová Lucie978  3095
15.Jedlička JanVokál Jan10-58-41132105
16.Šusta PetrKoutník Roman-106107 31  
17.Šálek PavelKrieger Jan         
18.Melíšek OndřejNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šusta Petr30Vokál Jan22
Šálek Pavel21Koutník Roman12
Melíšek Ondřej03Krieger Jan12
Jedlička Jan40Najbertová Lucie03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
Kadavý Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21541:459Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanka Radek
Chaloupek Petr
 
 
Hanek Stanislav st.
Dušek Jiří
 
 
645  3010
2.Kadavý Ondřej
Mrázková Lia
 
 
Pestr Luděk
Hoang Bien
 
 
212-610 3120
3.Chaloupek PetrPestr Luděk4-9-6-6 1321
4.Pilný PavelHoang Bien-86-2-6 1322
5.Mrázková LiaDušek Jiří10-85-793232
6.Kadavý OndřejHanek Stanislav st.662  3042
7.Pilný PavelPestr Luděk9-92-943252
8.Mrázková LiaHoang Bien-7-8-7  0353
9.Kadavý OndřejDušek Jiří824  3063
10.Chaloupek PetrHanek Stanislav st.9-897 3173
11.Mrázková LiaPestr Luděk-8-11-7  0374
12.Kadavý OndřejHoang Bien10-85-8-82375
13.Chaloupek PetrDušek Jiří10127  3085
14.Pilný PavelHanek Stanislav st.9108  3095
15.Kadavý OndřejPestr Luděk356  30105
16.Chaloupek PetrHoang Bien         
17.Pilný PavelDušek Jiří         
18.Mrázková LiaHanek Stanislav st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chaloupek Petr21Pestr Luděk22
Pilný Pavel21Hoang Bien30
Mrázková Lia12Dušek Jiří03
Kadavý Ondřej31Hanek Stanislav st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22551:494TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejný Jakub
Provazník Lukáš
 
 
Haba Martin
Fiala Aleš
 
 
-6568 3110
2.Karpíšek Ondřej
Kušta Petr
 
 
Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
9-655 3120
3.Provazník LukášBrýna Karel105-95 3130
4.Hejný JakubHaba Martin5101  3040
5.Kušta PetrSmíšek Jaroslav-8-3-5  0341
6.Karpíšek OndřejFiala Aleš6-588 3151
7.Hejný JakubBrýna Karel7-7-85-92352
8.Kušta PetrHaba Martin-6-4-7  0353
9.Karpíšek OndřejSmíšek Jaroslav88-1111 3163
10.Provazník LukášFiala Aleš475  3073
11.Kušta PetrBrýna Karel8-5-77-22374
12.Karpíšek OndřejHaba Martin7107  3084
13.Provazník LukášSmíšek Jaroslav569  3094
14.Hejný JakubFiala Aleš-6-648-102395
15.Karpíšek OndřejBrýna Karel-5125-12732105
16.Provazník LukášHaba Martin38-93 31  
17.Hejný JakubSmíšek Jaroslav         
18.Kušta PetrFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Lukáš30Brýna Karel22
Hejný Jakub12Haba Martin12
Kušta Petr03Smíšek Jaroslav12
Karpíšek Ondřej40Fiala Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35447:515TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Brůček František
 
 
Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
89-69 3110
2.Rezek Jan st.
Procházka Ivan st.
 
 
Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
-7-8-7  0311
3.Procházka Ivan st.Pavlíček Ladislav6-7-76-42312
4.Sejpka LadislavLevý Jiří-6-9-4  0313
5.Rezek Jan st.Hajný Josef-87-7-7 1314
6.Brůček FrantišekMikšátko Roman-9-4-4  0315
7.Sejpka LadislavPavlíček Ladislav67-92 3125
8.Rezek Jan st.Levý Jiří-7-5-8  0326
9.Brůček FrantišekHajný Josef10-9107 3136
10.Procházka Ivan st.Mikšátko Roman7-1-86-122337
11.Rezek Jan st.Pavlíček Ladislav96-8-943247
12.Brůček FrantišekLevý Jiří-11-9-5  0348
13.Procházka Ivan st.Hajný Josef-95-7-6 1349
14.Sejpka LadislavMikšátko Roman-10-6-4  03410
15.Brůček FrantišekPavlíček Ladislav         
16.Procházka Ivan st.Levý Jiří         
17.Sejpka LadislavHajný Josef         
18.Rezek Jan st.Mikšátko Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan st.03Pavlíček Ladislav12
Sejpka Ladislav12Levý Jiří30
Rezek Jan st.12Hajný Josef21
Brůček František12Mikšátko Roman30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS