Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CVrchní
rozhodčí:
Volek Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lanžhot DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vinařská 719/29, 691 72 Klobouky u Brna, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:31497:527nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klímek Ondřej
Páleník Jiří
 
 
Polášek Miroslav
Pfeffer Milan
 
 
9-959 3110
2.Blažek Petr
Dostál Daniel
 
 
Bartošek František
Uher Lukáš
 
 
-9-5-5  0311
3.Blažek PetrPolášek Miroslav-5-7-6  0312
4.Páleník JiříPfeffer Milan9-894 3122
5.Klímek OndřejBartošek František476  3032
6.Dostál DanielUher Lukáš-5-86-6 1333
7.Páleník JiříPolášek Miroslav114  3043
8.Klímek OndřejPfeffer Milan-6-7-12  0344
9.Dostál DanielBartošek František-8-5-4  0345
10.Blažek PetrUher Lukáš-4-2-2  0346
11.Klímek OndřejPolášek Miroslav8-675 3156
12.Dostál DanielPfeffer Milan-3-1-2  0357
13.Blažek PetrBartošek František-6-9-4  0358
14.Páleník JiříUher Lukáš485  3068
15.Dostál DanielPolášek Miroslav-7477 3178
16.Blažek PetrPfeffer Milan6-1-5-8 1379
17.Páleník JiříBartošek František8127  3089
18.Klímek OndřejUher Lukáš768  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Petr04Polášek Miroslav13
Páleník Jiří40Pfeffer Milan31
Klímek Ondřej31Bartošek František22
Dostál Daniel13Uher Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Libenský Svatoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33647:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruška Pavel
Čermák Ladislav
 
 
Jakubčík Ivo
Weiss Lukáš
 
 
7-9-8-9 1301
2.Kolínský Michal
Vávra Tomáš
 
 
Polák Milan
Haüsler Karel
 
 
84-87 3111
3.Vávra TomášJakubčík Ivo-7-6-6  0312
4.Gruška PavelWeiss Lukáš8-69-7-62313
5.Kolínský MichalPolák Milan7-8-96-122314
6.Čermák LadislavHaüsler Karel652  3024
7.Gruška PavelJakubčík Ivo7610  3034
8.Kolínský MichalWeiss Lukáš-3-77-5 1335
9.Čermák LadislavPolák Milan869  3045
10.Vávra TomášHaüsler Karel-9-765-82346
11.Kolínský MichalJakubčík Ivo-9847 3156
12.Čermák LadislavWeiss Lukáš-8-2-9  0357
13.Vávra TomášPolák Milan-3-5-5  0358
14.Gruška PavelHaüsler Karel735  3068
15.Čermák LadislavJakubčík Ivo1012-76 3178
16.Slabyhoudek DušanWeiss Lukáš7-68-693288
17.Gruška PavelPolák Milan107-9-9-62389
18.Kolínský MichalHaüsler Karel9-1094 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vávra Tomáš03Jakubčík Ivo13
Gruška Pavel22Weiss Lukáš31
Kolínský Michal22Polák Milan31
Čermák Ladislav31Haüsler Karel13
Slabyhoudek Dušan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:MSK Břeclav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:30532:455MSK Břeclav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek
Halámek Michal
 
 
Klenovec Ondřej
Němeček Radek
 
 
-11-127-7 1301
2.Nováček Rostislav
Halámek Radek ml.
 
 

 
 
WO    3011
3.Nováček RostislavNěmeček Radek9-5-7-2 1312
4.Halámek Radek ml.Klenovec Ondřej-11-4-6  0313
5.Halámek RadekTichý Filip678  3023
6.Halámek MichalWO    3033
7.Halámek Radek ml.Němeček Radek-3-4-9  0334
8.Halámek RadekKlenovec Ondřej-6-5-3  0335
9.Halámek MichalTichý Filip1161  3045
10.Nováček RostislavWO    3055
11.Halámek RadekNěmeček Radek-6-4-7  0356
12.Halámek MichalKlenovec Ondřej9-8-410-62357
13.Nováček RostislavTichý Filip-6-9117-82358
14.Halámek Radek ml.WO    3068
15.Halámek MichalNěmeček Radek-5-5-7  0369
16.Nováček RostislavKlenovec Ondřej-8-9-8  03610
17.Halámek Radek ml.Tichý Filip7118  30710
18.Halámek RadekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Nováček Rostislav03Němeček Radek40
Halámek Radek ml.12Klenovec Ondřej40
Halámek Radek12Tichý Filip13
Halámek Michal12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: OP 4. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice DVrchní
rozhodčí:
Košuličová Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51454:670TJ Jevišovka-Drnholec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišma Marek
Šišma Ondřej
 
 
Kovář Pavel
Tomola Vladimír
 
 
-7-2-10  0301
2.Zítka Lukáš
Miklík Pavel ml.
 
 
Tomolová Anna
Mikulík Jan
 
 
-9-7-7  0302
3.Šišma MarekKovář Pavel7-2-48-42303
4.Miklík Pavel ml.Tomola Vladimír-2-13-5  0304
5.Šišma OndřejTomolová Anna-8-2-9  0305
6.Zítka LukášMikulík Jan-5-810-3 1306
7.Miklík Pavel ml.Kovář Pavel9-7-9-8 1307
8.Šišma OndřejTomola Vladimír10-9-8793217
9.Zítka LukášTomolová Anna-1-3-3  0318
10.Šišma MarekMikulík Jan-7-5-12  0319
11.Šišma OndřejKovář Pavel-5-794-623110
12.Zítka LukášTomola Vladimír-2-7-6  03111
13.Šišma MarekTomolová Anna-7-4-7  03112
14.Miklík Pavel ml.Mikulík Jan-7-4-11  03113
15.Zítka LukášKovář Pavel-3-3-4  03114
16.Šišma MarekTomola Vladimír-610-4-9 13115
17.Miklík Pavel ml.Tomolová Anna-8-7-2  03116
18.Šišma OndřejMikulík Jan-91033 31216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šišma Marek04Kovář Pavel40
Miklík Pavel ml.04Tomola Vladimír31
Šišma Ondřej22Tomolová Anna40
Zítka Lukáš04Mikulík Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS