Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spořice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35651:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Pavel
Svoboda Zbyněk
 
 
Větrovský Milan
Jícha Milan
 
 
6-8-7-5 1301
2.Bareš Jaroslav ml.
Brand Roman st.
 
 
Voříšek Jan
Hlaváč Jiří
 
 
5810  3011
3.Bareš Jaroslav ml.Větrovský Milan8-5-64-112312
4.Brand Roman st.Jícha Milan5-8-5573222
5.Svoboda ZbyněkHlaváč Jiří-88-6993232
6.Svoboda PavelVoříšek Jan5-1167 3142
7.Brand Roman st.Větrovský Milan-8-5-7  0343
8.Svoboda ZbyněkJícha Milan-5-5-6  0344
9.Svoboda PavelHlaváč Jiří849  3054
10.Bareš Jaroslav ml.Voříšek Jan75-117 3164
11.Svoboda ZbyněkVětrovský Milan-7-4-8  0365
12.Svoboda PavelJícha Milan-9-97-5 1366
13.Bareš Jaroslav ml.Hlaváč Jiří585  3076
14.Brand Roman st.Voříšek Jan-79-78-92377
15.Svoboda PavelVětrovský Milan-9-913-7 1378
16.Bareš Jaroslav ml.Jícha Milan68-87 3188
17.Brand Roman st.Hlaváč Jiří5-957 3198
18.Svoboda ZbyněkVoříšek Jan-8-811-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bareš Jaroslav ml.31Větrovský Milan40
Brand Roman st.22Jícha Milan22
Svoboda Zbyněk13Hlaváč Jiří04
Svoboda Pavel22Voříšek Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31602:490nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin st.
Röber Jakub
 
 
Leska Vojtěch
Brandtlová Sára
 
 
474  3010
2.Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
Plečinda Jiří
 
 
WO    3020
3.Hylský ZdeněkLeska Vojtěch-8-9-4  0321
4.Röber JakubPlečinda Jiří-117-8-7 1322
5.Pech Martin st.Brandtlová Sára9-9-48-72323
6.Piskáček OndřejWO    3033
7.Röber JakubLeska Vojtěch8-36-8-52334
8.Pech Martin st.Plečinda Jiří-8-5-6  0335
9.Piskáček OndřejBrandtlová Sára-6-66-9 1336
10.Hylský ZdeněkWO    3046
11.Pech Martin st.Leska Vojtěch-6-7-9  0347
12.Piskáček OndřejPlečinda Jiří-67-9-8 1348
13.Hylský ZdeněkBrandtlová Sára9-7-2-5 1349
14.Röber JakubWO    3059
15.Piskáček OndřejLeska Vojtěch-38118 3169
16.Hylský ZdeněkPlečinda Jiří93-125 3179
17.Röber JakubBrandtlová Sára9-9-9883289
18.Pech Martin st.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hylský Zdeněk12Leska Vojtěch31
Röber Jakub12Plečinda Jiří31
Pech Martin st.03Brandtlová Sára31
Piskáček Ondřej12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:46 TJ Baník Březenecká B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nosek Jaroslav
Růžička Josef
 
 
Sučík Jan
Šmíd Jiří
 
 
     0301
2.Soukup Rudolf
Kafka Milan
 
 
Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
     2302
3.Růžička JosefSučík Jan     0303
4.Nosek JaroslavNovotný Vlastimil     1304
5.Soukup RudolfKučera Lubomír     3114
6.Kafka MilanŠmíd Jiří     3224
7.Nosek JaroslavSučík Jan     0325
8.Soukup RudolfNovotný Vlastimil     3035
9.Kafka MilanKučera Lubomír     0336
10.Růžička JosefŠmíd Jiří     0337
11.Soukup RudolfSučík Jan     0338
12.Kafka MilanNovotný Vlastimil     2339
13.Růžička JosefKučera Lubomír     03310
14.Nosek JaroslavŠmíd Jiří     03311
15.Kafka MilanSučík Jan     03312
16.Růžička JosefNovotný Vlastimil     13313
17.Nosek JaroslavKučera Lubomír     03314
18.Soukup RudolfŠmíd Jiří     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Josef04Sučík Jan40
Nosek Jaroslav04Novotný Vlastimil31
Soukup Rudolf31Kučera Lubomír31
Kafka Milan13Šmíd Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří AVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CRozhodčí:Burš Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:Slivoň Miloš
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23656:559TJ Baník Meziboří A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
Pail Jáchym
Kratochvíl Jiří
 
 
-126-56-122301
2.Burš Pavel
Čtvrtečka Petr
 
 
Benetka Hynek
Klíma Karel
 
 
886  3011
3.Paďourek PavelKratochvíl Jiří-9810-653221
4.Čtvrtečka PetrPail Jáchym-6-5612-112322
5.Burš PavelBenetka Hynek566  3032
6.Kubelka JanKlíma Karel734  3042
7.Čtvrtečka PetrKratochvíl Jiří78-7-3-92343
8.Burš PavelPail Jáchym11-6410 3153
9.Kubelka JanBenetka Hynek58-106 3163
10.Paďourek PavelKlíma Karel7-376 3173
11.Burš PavelKratochvíl Jiří996  3083
12.Kubelka JanPail Jáchym71210  3093
13.Paďourek PavelBenetka Hynek-9-28-11 1394
14.Čtvrtečka PetrKlíma Karel-11-6-10  0395
15.Kubelka JanKratochvíl Jiří548  30105
16.Paďourek PavelPail Jáchym497  30115
17.Čtvrtečka PetrBenetka Hynek-7-4-8  03116
18.Burš PavelKlíma Karel423  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paďourek Pavel31Kratochvíl Jiří13
Čtvrtečka Petr04Pail Jáchym13
Burš Pavel40Benetka Hynek22
Kubelka Jan40Klíma Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most EVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:22 SKST Baník Most E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chalupa Radek
Záruba David
 
 
Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 
     2301
2.Ruta Vladimír
Hofmann Martin st.
 
 
Cipro Petr
Dänner Michal
 
 
     3011
3.Chalupa RadekPavlica Jan     3121
4.Hofmann Martin st.Šimonek Milan     2322
5.Záruba DavidDänner Michal     0323
6.Ruta VladimírCipro Petr     3133
7.Hofmann Martin st.Pavlica Jan     1334
8.Záruba DavidŠimonek Milan     3044
9.Ruta VladimírDänner Michal     2345
10.Chalupa RadekCipro Petr     3055
11.Záruba DavidPavlica Jan     3165
12.Ruta VladimírŠimonek Milan     3175
13.Chalupa RadekDänner Michal     3185
14.Hofmann Martin st.Cipro Petr     3195
15.Ruta VladimírPavlica Jan     31105
16.Chalupa RadekŠimonek Milan     30115
17.Hofmann Martin st.Dänner Michal     30125
18.Záruba DavidCipro PetrWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Radek40Pavlica Jan13
Hofmann Martin st.22Šimonek Milan13
Záruba David21Dänner Michal22
Ruta Vladimír31Cipro Petr03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov CVrchní
rozhodčí:
Kohutka Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:37 TTC Litvínov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jankovič Štěpán
Bláha Petr
 
 
Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
     3110
2.Váňa Hynek
Glajc Martin
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Vukliševič Tomáš
 
 
     3220
3.Glajc MartinPodařil Petr     3230
4.Bláha PetrVukliševič Zdeněk st.     2331
5.Jankovič ŠtěpánKieswetter Vojtěch st.     3141
6.Váňa HynekVukliševič Tomáš     3151
7.Bláha PetrPodařil Petr     2352
8.Jankovič ŠtěpánVukliševič Zdeněk st.     0353
9.Váňa HynekKieswetter Vojtěch st.     3263
10.Glajc MartinVukliševič Tomáš     3073
11.Jankovič ŠtěpánPodařil Petr     2374
12.Váňa HynekVukliševič Zdeněk st.     1375
13.Glajc MartinKieswetter Vojtěch st.     0376
14.Bláha PetrVukliševič Tomáš     3286
15.Váňa HynekPodařil Petr     3296
16.Glajc MartinVukliševič Zdeněk st.     1397
17.Bláha PetrKieswetter Vojtěch st.     32107
18.Jankovič ŠtěpánVukliševič Tomáš     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glajc Martin22Podařil Petr22
Bláha Petr22Vukliševič Zdeněk st.40
Jankovič Štěpán22Kieswetter Vojtěch st.13
Váňa Hynek31Vukliševič Tomáš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS