Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Cítoliby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chlumčanská 259, Cítoliby 43902, Sokolovna CítolibyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dráždil Milan
Rais Jindřich
 
 
Pavlík Petr
Barták Karel
 
 
     3210
2.Krob Jan
Bernášek Ivan
 
 
Hauznerová Michaela
Vysoudil Jan
 
 
     2311
3.Dráždil MilanHauznerová Michaela     0312
4.Rais JindřichVysoudil Jan     0313
5.Krob JanBarták Karel     3123
6.Bernášek IvanPavlík Petr     3033
7.Rais JindřichHauznerová Michaela     1334
8.Krob JanVysoudil Jan     1335
9.Bernášek IvanBarták Karel     3145
10.Dráždil MilanPavlík Petr     0346
11.Krob JanHauznerová Michaela     0347
12.Bernášek IvanVysoudil Jan     3157
13.Dráždil MilanBarták Karel     3167
14.Rais JindřichPavlík Petr     0368
15.Bernášek IvanHauznerová Michaela     1369
16.Dráždil MilanVysoudil Jan     3279
17.Rais JindřichBarták Karel     3089
18.Krob JanPavlík Petr     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Milan22Hauznerová Michaela40
Rais Jindřich13Vysoudil Jan22
Krob Jan13Barták Karel04
Bernášek Ivan31Pavlík Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Trnovany AVrchní
rozhodčí:
Opolský František
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 27 - SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33 TJ Sokol Trnovany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opolský František
Mašek Petr
 
 
Dohnal Jiří
Mach Dalibor
 
 
     3010
2.Mašek Martin
Vácha Zdeněk
 
 
Demeter Jan
Šnajdr Antonín
 
 
     0311
3.Mašek PetrŠnajdr Antonín     2312
4.Mašek MartinDemeter Jan     1313
5.Vácha ZdeněkDohnal Jiří     3023
6.Opolský FrantišekMach Dalibor     3033
7.Mašek MartinŠnajdr Antonín     3043
8.Vácha ZdeněkDemeter Jan     3253
9.Opolský FrantišekDohnal Jiří     3263
10.Mašek PetrMach Dalibor     3073
11.Vácha ZdeněkŠnajdr Antonín     3283
12.Opolský FrantišekDemeter Jan     0384
13.Mašek PetrDohnal Jiří     0385
14.Mašek MartinMach Dalibor     2386
15.Opolský FrantišekŠnajdr Antonín     3196
16.Mašek PetrDemeter Jan     32106
17.Mašek MartinDohnal Jiří     03107
18.Vácha ZdeněkMach Dalibor     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Petr22Šnajdr Antonín13
Mašek Martin13Demeter Jan22
Vácha Zdeněk31Dohnal Jiří22
Opolský František31Mach Dalibor22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BVrchní
rozhodčí:
Cibulka Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice DRozhodčí:Koželuh
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 314, Přísálí Sokolovny LenešiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10 TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zlatohlávek Jaroslav
Ledvina Vilém
 
 
Čáp Stanislav
Podlucký Jan
 
 
     3010
2.Filín Jan
Baláž Josef
 
 
Freimann Karel
Pospíšil Ondřej
 
 
     3020
3.Zlatohlávek JaroslavPospíšil Ondřej     3030
4.Ledvina VilémFreimann Karel     3040
5.Baláž JosefČáp Stanislav     3150
6.Filín JanPodlucký Jan     3060
7.Ledvina VilémPospíšil Ondřej     3070
8.Baláž JosefFreimann Karel     3180
9.Filín JanČáp Stanislav     2381
10.Zlatohlávek JaroslavPodlucký Jan     3091
11.Pešula TomášPospíšil Ondřej     31101
12.Filín JanFreimann Karel     30111
13.Zlatohlávek JaroslavČáp Stanislav     31121
14.Ledvina VilémPodlucký Jan     30131
15.Filín JanPospíšil Ondřej     30141
16.Zlatohlávek JaroslavFreimann Karel     30151
17.Ledvina VilémČáp Stanislav     13152
18.Pešula TomášPodlucký Jan     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlatohlávek Jaroslav40Pospíšil Ondřej04
Ledvina Vilém31Freimann Karel04
Baláž Josef20Čáp Stanislav22
Filín Jan31Podlucký Jan04
Pešula Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice CVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem ARozhodčí:Navarová
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:30616:586nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Josef
Štěpánek Jiří
 
 
Kmoníčková Petra
Hanušová Monika
 
 
9-5-9-4 1301
2.Soukup Karel
Klatovský Jan
 
 
Nechyba Radim
Kabelka Jakub
 
 
-810510 3111
3.Soukup KarelNechyba Radim875  3021
4.Berky JosefHanušová Monika-8-8-6  0322
5.Klatovský JanKmoníčková Petra787  3032
6.Štěpánek JiříKabelka Jakub7103  3042
7.Berky JosefNechyba Radim8-5-8-7 1343
8.Klatovský JanHanušová Monika-9-4-9  0344
9.Štěpánek JiříKmoníčková Petra3114  3054
10.Soukup KarelKabelka Jakub4-12-94103264
11.Klatovský JanNechyba Radim-10-7-7  0365
12.Štěpánek JiříHanušová Monika-311-105-22366
13.Soukup KarelKmoníčková Petra563  3076
14.Berky JosefKabelka Jakub658  3086
15.Štěpánek JiříNechyba Radim11135  3096
16.Soukup KarelHanušová Monika-68-811-62397
17.Berky JosefKmoníčková Petra3-7-911-72398
18.Klatovský JanKabelka Jakub-9-6-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Karel31Nechyba Radim22
Berky Josef13Hanušová Monika40
Klatovský Jan13Kmoníčková Petra13
Štěpánek Jiří31Kabelka Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice AVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27672:599ST Baroni Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalivoda Petr
Maxa Zdeněk
 
 
Pavlata Jan
Pavlata Roman
 
 
-9-8-5  0301
2.Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
Šulc Milan
Lahovský Vladimír
 
 
548  3011
3.Maxa ZdeněkPavlata Jan-5-6-3  0312
4.Maxa LukášPavlata Roman558  3022
5.Koutský JaroslavLahovský Vladimír897  3032
6.Kalivoda PetrŠulc Milan-79-134113242
7.Maxa LukášPavlata Jan11-6-9-2 1343
8.Koutský JaroslavPavlata Roman10-278 3153
9.Kalivoda PetrLahovský Vladimír4-839 3163
10.Maxa ZdeněkŠulc Milan7-2-7883273
11.Koutský JaroslavPavlata Jan-6886 3183
12.Kalivoda PetrPavlata Roman6-9-9363293
13.Maxa ZdeněkLahovský Vladimír929  30103
14.Maxa Lukᚊulc Milan8610  30113
15.Kalivoda PetrPavlata Jan5-7-59-1023114
16.Maxa ZdeněkPavlata Roman-96-102-1023115
17.Maxa LukášLahovský Vladimír789  30125
18.Koutský JaroslavŠulc Milan4-86-9-923126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maxa Zdeněk22Pavlata Jan31
Maxa Lukáš31Pavlata Roman13
Koutský Jaroslav31Lahovský Vladimír04
Kalivoda Petr31Šulc Milan13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav AVrchní
rozhodčí:
Kabourek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Smolnice ARozhodčí:Cajthaml František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bořislav 33, Za bývalým hotelem \\\"Pod Milešovkou\\\"Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:41443:613TJ Smolnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Lubomír
Barták Luboš
 
 
Pidrman Petr
Dlouhý Václav
 
 
-6-5-8  0301
2.Roth Vilém
 
 
Petrlík Josef
Zapletal Bohumil
 
 
WO    0302
3.Roth VilémPetrlík Josef7-8-4-9 1303
4.Barták LubošDlouhý Václav-8988 3113
5.Pidrman PetrWO    0314
6.Kadlček LubomírZapletal Bohumil-8-2710-22315
7.Barták LubošPetrlík Josef664  3025
8.Dlouhý VáclavWO    0326
9.Kadlček LubomírPidrman Petr6-8-8-7 1327
10.Roth VilémZapletal Bohumil710-4-893237
11.Petrlík JosefWO    0338
12.Kadlček LubomírDlouhý Václav-78-8-10 1339
13.Roth VilémPidrman Petr-8-7-6  03310
14.Barták LubošZapletal Bohumil-8888 31410
15.Kadlček LubomírPetrlík JosefWO    30510
16.Roth VilémDlouhý Václav89-89 31610
17.Barták LubošPidrman Petr6-8-7-5 13611
18.Zapletal BohumilWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Roth Vilém22Petrlík Josef11
Barták Luboš31Dlouhý Václav12
Kadlček Lubomír03Pidrman Petr30
   Zapletal Bohumil12
WO15WO51

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS