Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Filipov BRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Josef Málek
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23712:549KST Kalich Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Málek Josef
 
 
Mrázek Michal
Honzík Stanislav
 
 
-56-7-9 1301
2.Eisnerová Heda
Prášilová Petra
 
 
Neumann Martin
Fučík Zdeněk
 
 
485  3011
3.Eisnerová HedaMrázek Michal45-106 3121
4.Prášilová PetraHonzík Stanislav-8597 3131
5.Jonáš StanislavNeumann Martin109-7-663241
6.Málek JosefFučík Zdeněk-10310-11-62342
7.Prášilová PetraMrázek Michal1057  3052
8.Jonáš StanislavHonzík Stanislav-6967 3162
9.Málek JosefNeumann Martin-8-4-8  0363
10.Eisnerová HedaFučík Zdeněk311  3073
11.Jonáš StanislavMrázek Michal898  3083
12.Borecký VlastimilHonzík Stanislav-4-88313293
13.Eisnerová HedaNeumann Martin54-6-8432103
14.Prášilová PetraFučík Zdeněk767  30113
15.Borecký VlastimilMrázek Michal-789-10-1323114
16.Eisnerová HedaHonzík Stanislav711-115 31124
17.Prášilová PetraNeumann MartinWO    30134
18.Jonáš StanislavFučík Zdeněk10-1792 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eisnerová Heda40Mrázek Michal13
Prášilová Petra30Honzík Stanislav04
Jonáš Stanislav40Neumann Martin12
Málek Josef02Fučík Zdeněk13
Borecký Vlastimil11   
WO10WO01
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dolní Zálezly AVrchní
rozhodčí:
Hájek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Varnsdorf ARozhodčí:Riedel Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rudé armády 26, Kulturní dům pod benzínovou pumpou, 100 metrů od vlakového nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46 TJ Slovan Varnsdorf A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kmínek Martin
Hájek Petr
 
 
Gola Ondra
Žatečka Ladislav
 
 
     0301
2.Kopal Petr
Rutar Jiří ml.
 
 
Peleška Jiří
Charouzek Martin
 
 
     3211
3.Kopal PetrGola Ondra     3121
4.Hájek PetrŽatečka Ladislav     1322
5.Kmínek MartinPeleška Jiří     0323
6.Rutar Jiří ml.Charouzek Martin     0324
7.Hájek PetrGola Ondra     1325
8.Kmínek MartinŽatečka Ladislav     0326
9.Rutar Jiří ml.Peleška Jiří     1327
10.Kopal PetrCharouzek Martin     2328
11.Kmínek MartinGola Ondra     1329
12.Rutar Jiří ml.Žatečka Ladislav     13210
13.Kopal PetrPeleška Jiří     32310
14.Hájek PetrCharouzek Martin     31410
15.Rutar Jiří ml.Gola Ondra     03411
16.Kopal PetrŽatečka Ladislav     31511
17.Hájek PetrPeleška Jiří     13512
18.Kmínek MartinCharouzek Martin     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopal Petr31Gola Ondra31
Hájek Petr13Žatečka Ladislav31
Kmínek Martin04Peleška Jiří31
Rutar Jiří ml.04Charouzek Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Nedoma Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35686:686SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Michal
Dvořák Martin
 
 
Brhovský Václav
Jaroš Václav
 
 
9-7-10783210
2.Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
Mejzr Radek
Cinibulk Miloš
 
 
1012-8-593220
3.Oliva MichalBrhovský Václav-910-85-102321
4.Dvořák Milan st.Cinibulk Miloš-7-5-6  0322
5.Novotný PetrMejzr Radek89-78 3132
6.Dvořák MartinJaroš Václav748  3042
7.Dvořák Milan st.Brhovský Václav-8-5-6  0343
8.Novotný PetrCinibulk Miloš-9-813-7 1344
9.Dvořák MartinMejzr Radek846  3054
10.Oliva MichalJaroš Václav878  3064
11.Novotný PetrBrhovský Václav-8-4-7  0365
12.Jurista JosefCinibulk Miloš8-7-7-5 1366
13.Oliva MichalMejzr Radek657  3076
14.Dvořák Milan st.Jaroš Václav9-811-9133286
15.Jurista JosefBrhovský Václav-9-89-6 1387
16.Oliva MichalCinibulk Miloš-98-117-82388
17.Dvořák Milan st.Mejzr Radek9-107-883298
18.Novotný PetrJaroš Václav78-8-7632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Oliva Michal22Brhovský Václav40
Dvořák Milan st.22Cinibulk Miloš40
Novotný Petr22Mejzr Radek04
Dvořák Martin20Jaroš Václav04
Jurista Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Chemička Ústí nad Labem ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:31 TTC Roudnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Petr
Laube Robert
 
 
Svrček Petr
Zápotocký Milan
 
 
     3210
2.Bláha Vlastimil
Spurný Antonín ml.
 
 
Komárek Jaroslav
Hanek Tomáš st.
 
 
     3120
3.Laube RobertZápotocký Milan     3230
4.Spurný Antonín ml.Komárek Jaroslav     3040
5.Bláha VlastimilHanek Tomáš st.     2341
6.Kotrba PetrSvrček Petr     2342
7.Spurný Antonín ml.Zápotocký Milan     3052
8.Bláha VlastimilKomárek Jaroslav     3262
9.Kotrba PetrHanek Tomáš st.     3172
10.Laube RobertSvrček Petr     3182
11.Bláha VlastimilZápotocký Milan     2383
12.Kotrba PetrKomárek Jaroslav     3293
13.Laube RobertHanek Tomáš st.     2394
14.Spurný Antonín ml.Svrček Petr     32104
15.Kotrba PetrZápotocký MilanWO    03105
16.Laube RobertKomárek Jaroslav     03106
17.Spurný Antonín ml.Hanek Tomáš st.     30116
18.Bláha VlastimilSvrček PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laube Robert22Zápotocký Milan12
Spurný Antonín ml.40Komárek Jaroslav13
Bláha Vlastimil12Hanek Tomáš st.22
Kotrba Petr21Svrček Petr12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín AVrchní
rozhodčí:
Hájková Jana
HOSTUJÍCÍ:GPD Benešov nad Ploučnicí ARozhodčí:Brdlík František
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Pizur Miroslav
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34 TJ Sokol Terezín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skrbek Zdeněk
Pizur Miroslav
 
 
Babička Michal st.
Babička Lukáš
 
 
     1301
2.Brdlík František
Slavík Petr
 
 
Štípek Martin
Hanuš Jiří
 
 
     2302
3.Slavík PetrBabička Michal st.     3112
4.Skrbek ZdeněkHanuš Jiří     1313
5.Pizur MiroslavŠtípek Martin     1314
6.Brdlík FrantišekMyslivec Miroslav     3024
7.Skrbek ZdeněkBabička Michal st.     3234
8.Pizur MiroslavHanuš Jiří     2335
9.Brdlík FrantišekŠtípek Martin     3045
10.Slavík PetrBabička Lukáš     3255
11.Pizur MiroslavBabička Michal st.     3065
12.Brdlík FrantišekHanuš Jiří     3175
13.Slavík PetrŠtípek Martin     3285
14.Skrbek ZdeněkBabička Lukáš     3295
15.Brdlík FrantišekBabička Michal st.     30105
16.Slavík PetrHanuš Jiří     13106
17.Skrbek ZdeněkŠtípek Martin     13107
18.Hájková JanaBabička Lukáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Petr31Babička Michal st.04
Skrbek Zdeněk22Hanuš Jiří31
Pizur Miroslav12Štípek Martin22
Brdlík František40Myslivec Miroslav01
Hájková Jana01Babička Lukáš12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí BVrchní
rozhodčí:
Burda Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:27 SK Štětí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Líska Vladislav
Pilař Libor
 
 
Plutnar Stanislav
 
 
WO    3010
2.Vízek Martin
Nedoma Jiří
 
 
Brázda Zdeněk
Zach Vladimír
 
 
     3120
3.Pilař LiborBrázda Zdeněk     1321
4.Vízek MartinWO    3031
5.Nedoma JiříPlutnar Stanislav     3141
6.Líska VladislavZach Vladimír     3151
7.Vízek MartinBrázda Zdeněk     3161
8.Nedoma JiříWO    3071
9.Líska VladislavPlutnar Stanislav     2372
10.Pilař LiborZach Vladimír     2373
11.Nedoma JiříBrázda Zdeněk     2374
12.Líska VladislavWO    3084
13.Pilař LiborPlutnar Stanislav     1385
14.Vízek MartinZach Vladimír     3195
15.Líska VladislavBrázda Zdeněk     2396
16.Pilař LiborWO    30106
17.Vízek MartinPlutnar Stanislav     31116
18.Nedoma JiříZach Vladimír     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pilař Libor03Brázda Zdeněk31
Vízek Martin30Plutnar Stanislav22
Nedoma Jiří12Zach Vladimír22
Líska Vladislav12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS