Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:15320:248nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlová Michaela
Kotlanová Martina
 
 
Loukotová Regina
Wurmová Eva
 
 
-10-10-3  0301
2.Vránová HelenaLoukotová Regina-9-10-2  0302
3.Motlová MichaelaWurmová Eva855  3012
4.Kotlanová MartinaWO    3022
5.Motlová MichaelaLoukotová Regina6109  3032
6.Vránová HelenaWO    3042
7.Kotlanová MartinaWurmová Eva-9-59-6 1343
8.Motlová MichaelaWO    3053
9.Kotlanová MartinaLoukotová Regina-8-410-6 1354
10.Vránová HelenaWurmová Eva-56-98-132355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vránová Helena02Loukotová Regina21
Motlová Michaela20Wurmová Eva21
Kotlanová Martina02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:29187:346SF SKK EL Nino Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opravilová Scheubová Lucie
Drgoňová Scheubová Lenka
 
 
Chloupková Pavlína
Shim Mi Youngi
 
 
-6-4-4  0301
2.Drgoňová Scheubová LenkaPokorná Helena-8-8-3  0302
3.Stupková AlenaShim Mi Youngi-9-4-3  0303
4.Drgoňová VeronikaChloupková Pavlína-2-4-4  0304
5.Stupková AlenaPokorná Helena-4-7-6  0305
6.Drgoňová Scheubová LenkaChloupková Pavlína-36-810113215
7.Drgoňová VeronikaShim Mi Youngi-2-3-4  0316
8.Stupková AlenaChloupková Pavlína-6-5-7  0317
9.Drgoňová VeronikaPokorná Helena-7-9-7  0318
10.Drgoňová Scheubová LenkaShim Mi Youngi-3-8-3  0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Drgoňová Scheubová Lenka12Pokorná Helena30
Stupková Alena03Shim Mi Youngi30
Drgoňová Veronika03Chloupková Pavlína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:811:26314:374TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamová Božena
Závodská Katarína
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
6-8-3-8 1301
2.Adamová BoženaAdamčíková Dana-8-4-8  0302
3.Závodská KatarínaJankovská Iveta4-859 3112
4.Zýková RenataStočesová Silvie-6-9-6  0313
5.Závodská KatarínaAdamčíková Dana-10-9810-92314
6.Adamová BoženaStočesová Silvie-5-4-9  0315
7.Zýková RenataJankovská Iveta89-87 3125
8.Závodská KatarínaStočesová Silvie-3-5-8  0326
9.Zýková RenataAdamčíková Dana-7-7-10  0327
10.Adamová BoženaJankovská Iveta10-108-9-102328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Adamová Božena03Adamčíková Dana30
Závodská Katarína12Jankovská Iveta12
Zýková Renata12Stočesová Silvie30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Přední Kopanina AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa 19:15, Ke Goniu 123, 164 00 Praha 6 – Přední Kopanina, autobusem od metra Dejvická č. 161, 312 do stanice Přední Kopanina.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:8393:273TJ Přední Kopanina A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrzalová Jitka
Hodková Jana
 
 
Kačírková Martina
Krylová Kateřina
 
 
6-18511 3110
2.Malá JitkaBláhová Milena-78-6-13 1311
3.Hodková JanaKrylová Kateřina722  3021
4.Vrzalová JitkaKačírková Martina4-1094 3131
5.Hodková JanaBláhová Milena1071  3041
6.Malá JitkaKačírková Martina4-107-673251
7.Vrzalová JitkaKrylová Kateřina7-1168 3161
8.Hodková JanaKačírková Martina1044  3071
9.Vrzalová JitkaBláhová Milena577  3081
10.Malá JitkaKrylová Kateřina871  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Malá Jitka21Bláhová Milena12
Hodková Jana30Krylová Kateřina03
Vrzalová Jitka30Kačírková Martina03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Slovan Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucká Olga
Chýleová Eva
 
 
Vinklářová Veronika
Medalová Anna
 
 
     3010
2.Kaucká OlgaVinklářová Veronika     3020
3.Maršíková JitkaMedalová Anna     3130
4.Chýleová EvaMarková Lucie     3040
5.Maršíková JitkaVinklářová Veronika     3050
6.Kaucká OlgaMarková Lucie     3060
7.Chýleová EvaMedalová Anna     3070
8.Maršíková JitkaMarková Lucie     3080
9.Chýleová EvaVinklářová Veronika     3290
10.Kaucká OlgaMedalová Anna     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaucká Olga30Vinklářová Veronika03
Maršíková Jitka30Medalová Anna03
Chýleová Eva30Marková Lucie03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS