Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Chocová Alena
 
 
Šimek Jan
Říha Karel
 
 
     1301
2.Štencek Jiří
Hadrava Petr
 
 
Formáček Jiří
Šrámek Daniel
 
 
     3011
3.Hadrava PetrŠimek Jan     3221
4.Vaněk MartinŘíha Karel     1322
5.Chocová AlenaŠrámek Daniel     3132
6.Štencek JiříFormáček Jiří     3042
7.Vaněk MartinŠimek Jan     2343
8.Forgáč AndrejŘíha Karel     3253
9.Štencek JiříŠrámek Daniel     3263
10.Hadrava PetrFormáček Jiří     3073
11.Forgáč AndrejŠimek Jan     3083
12.Štencek JiříŘíha Karel     3193
13.Hadrava PetrŠrámek Daniel     2394
14.Vaněk MartinFormáček Jiří     30104
15.Štencek JiříŠimek Jan         
16.Hadrava PetrŘíha Karel         
17.Vaněk MartinŠrámek Daniel         
18.Forgáč AndrejFormáček Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hadrava Petr21Šimek Jan12
Vaněk Martin12Říha Karel12
Chocová Alena10Šrámek Daniel12
Štencek Jiří30Formáček Jiří03
Forgáč Andrej20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31653:647TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bialas Filip
Daníček Adam
 
 
Jágr Martin
Sixta Jaroslav
 
 
-1071110 3110
2.Vožický Bohumil
Roskot Michal
 
 
Kalaš Vladislav
Nevmeržický Vadim
 
 
1198  3020
3.Roskot MichalNevmeržický Vadim-3-5-11  0321
4.Daníček AdamKalaš Vladislav9-977 3131
5.Kraumann MichalJágr Martin-3-9-9  0332
6.Bialas FilipSixta Jaroslav6-59-11-92333
7.Daníček AdamNevmeržický Vadim-8-7118-82334
8.Kraumann MichalKalaš Vladislav-9-10-2  0335
9.Bialas FilipJágr Martin-159812 3145
10.Roskot MichalSixta Jaroslav5-8-8-8 1346
11.Vožický BohumilNevmeržický Vadim478  3056
12.Bialas FilipKalaš Vladislav499  3066
13.Roskot MichalJágr Martin-879-663276
14.Daníček AdamSixta Jaroslav-87-24103286
15.Bialas FilipNevmeržický Vadim-6511-883296
16.Roskot MichalKalaš Vladislav6-6-65-62397
17.Daníček AdamJágr Martin1010-88 31107
18.Vožický BohumilSixta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roskot Michal13Nevmeržický Vadim22
Daníček Adam31Kalaš Vladislav22
Kraumann Michal02Jágr Martin13
Bialas Filip31Sixta Jaroslav21
Vožický Bohumil10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33430:509TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Oldřich
Kaucký Vladimír
 
 
Vedral František
Marek Jaroslav
 
 
8-5-87-102301
2.Kubát Petr
Dvořák Jan nejml.
 
 
Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
-3-5710-42302
3.Dvořák Jan nejml.Vedral František-3-4-3  0303
4.Novotný MiroslavHájek Bedřich-7-766-72304
5.Kubát PetrMarek Jaroslav7-8-6-6 1305
6.Macháček OldřichSkoupý Libor8-929 3115
7.Novotný MiroslavVedral František9-1-710-42316
8.Kubát PetrHájek Bedřich-149-9-5 1317
9.Macháček OldřichMarek Jaroslav86-87 3127
10.Dvořák Jan nejml.Skoupý Libor-8-58-7 1328
11.Kubát PetrVedral František-4-6-3  0329
12.Macháček OldřichHájek Bedřich1-1061 3139
13.Dvořák Jan nejml.Marek Jaroslav-44-3-4 13310
14.Novotný MiroslavSkoupý Libor         
15.Macháček OldřichVedral František         
16.Dvořák Jan nejml.Hájek Bedřich         
17.Novotný MiroslavMarek Jaroslav         
18.Kubát PetrSkoupý Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Jan nejml.03Vedral František30
Novotný Miroslav02Hájek Bedřich21
Kubát Petr03Marek Jaroslav21
Macháček Oldřich30Skoupý Libor11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118, 124, 205 do zastávky Na Strži nebo ze stanice Dvorce bus 118 výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33 KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Kachlík Jan
Tvrdík Petr
 
 
     3010
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Marko Jiří
Němický Jiří
 
 
     1311
3.Totzauer KarelNěmický Jiří     0312
4.Hezina JiříMarko Jiří     0313
5.Brenner ZdeněkKachlík Jan     1314
6.Fabian JiříTvrdík Petr     3224
7.Hezina JiříNěmický Jiří     2325
8.Brenner ZdeněkMarko Jiří     2326
9.Fabian JiříKachlík Jan     3136
10.Totzauer KarelTvrdík Petr     0337
11.Brenner ZdeněkNěmický Jiří     2338
12.Fabian JiříMarko Jiří     2339
13.Totzauer KarelKachlík Jan     13310
14.Hezina JiříTvrdík Petr         
15.Fabian JiříNěmický Jiří         
16.Totzauer KarelMarko Jiří         
17.Hezina JiříKachlík Jan         
18.Brenner ZdeněkTvrdík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Totzauer Karel03Němický Jiří30
Hezina Jiří02Marko Jiří30
Brenner Zdeněk03Kachlík Jan21
Fabian Jiří21Tvrdík Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou ).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Pilný Pavel
Handl Erich
 
 
     3010
2.Lhoták Petr
Grossmannová Jana
 
 
Zerkal Sergey
Kucharčík Jan
 
 
     0311
3.Gerdžikov SvetoslavZerkal Sergey     1312
4.Grossmannová JanaKucharčík Jan     0313
5.Lhoták PetrPilný Pavel     3123
6.Krieger KarelHandl Erich     3133
7.Grossmannová JanaZerkal Sergey     1334
8.Lhoták PetrKucharčík Jan     2335
9.Krieger KarelPilný Pavel     1336
10.Gerdžikov SvetoslavHandl Erich     3246
11.Lhoták PetrZerkal Sergey     1347
12.Krieger KarelKucharčík Jan     3257
13.Gerdžikov SvetoslavPilný Pavel     3167
14.Grossmannová JanaHandl Erich     0368
15.Krieger KarelZerkal Sergey     2369
16.Gerdžikov SvetoslavKucharčík Jan     3079
17.Grossmannová JanaPilný Pavel     3289
18.Lhoták PetrHandl Erich     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerdžikov Svetoslav31Zerkal Sergey40
Grossmannová Jana13Kucharčík Jan22
Lhoták Petr22Pilný Pavel13
Krieger Karel22Handl Erich13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13490:326AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Látal Jan
 
 
Traxler Jan
Treybal Václav
 
 
-7638 3110
2.Suvorov Maxim
Mikšátko Martin
 
 
Červeňák Marian
Červeňák Marian
 
 
WO    3020
3.Suvorov MaximTreybal Václav87-78 3130
4.Kroupa RudolfTraxler Jan-1077-12-92331
5.Mikšátko MartinElčkner MiroslavWO    3041
6.Látal JanČerveňák Marian8-109-10-112342
7.Kroupa RudolfTreybal Václav-5897 3152
8.Mikšátko MartinTraxler Jan787  3062
9.Látal JanElčkner MiroslavWO    3072
10.Suvorov MaximČerveňák Marian8-93-993282
11.Mikšátko MartinTreybal Václav-977-853292
12.Látal JanTraxler Jan847  30102
13.Suvorov MaximElčkner MiroslavWO    30  
14.Kroupa RudolfČerveňák Marian         
15.Látal JanTreybal Václav         
16.Suvorov MaximTraxler Jan         
17.Kroupa RudolfElčkner Miroslav         
18.Mikšátko MartinČerveňák Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suvorov Maxim20Treybal Václav03
Kroupa Rudolf11Traxler Jan12
Mikšátko Martin20Červeňák Marian11
Látal Jan11   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS