Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jágr Martin
Konopásek Luboš
 
 
Hájek Karel
Kuttler Karel
 
 
     3010
2.Hladík Ivo
Stejskal Radek
 
 
Michálek Vojtěch
Matuška František
 
 
     3020
3.Konopásek LubošHájek Karel     1321
4.Hladík IvoMatuška František     3231
5.Jágr MartinMichálek Vojtěch     3041
6.Stejskal RadekKuttler Karel     1342
7.Hladík IvoHájek Karel     3152
8.Jágr MartinMatuška František     3162
9.Stejskal RadekMichálek Vojtěch     3172
10.Konopásek LubošKuttler Karel     0373
11.Jágr MartinHájek Karel     3183
12.Stejskal RadekMatuška František     1384
13.Konopásek LubošMichálek Vojtěch     3094
14.Hladík IvoKuttler Karel     31104
15.Stejskal RadekHájek Karel         
16.Konopásek LubošMatuška František         
17.Hladík IvoMichálek Vojtěch         
18.Jágr MartinKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konopásek Luboš12Hájek Karel12
Hladík Ivo30Matuška František12
Jágr Martin30Michálek Vojtěch03
Stejskal Radek12Kuttler Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:45, Sokolovna Na Květnici 700/1a, 140 00 Praha 4, Metro „C“-Pražského Povstání, pak bus 193 směr nám. Bří. Synků nebo tram 18, vždy stanice Na Paloučku a pak pěšky 5min.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 18:45 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motlík Pavel
Motlíková Ilona
 
 
Šmolík Milan
Najbertová Lucie
 
 
     3010
2.Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
     3120
3.Jirčík StanislavNajbertová Lucie     3130
4.Boloňský AndrejVokál Roman     3140
5.Motlík PavelVokál Jan     2341
6.Hedervári RobertŠmolík Milan     3051
7.Boloňský AndrejNajbertová Lucie     3061
8.Motlík PavelVokál Roman     0362
9.Hedervári RobertVokál Jan     2363
10.Jirčík StanislavŠmolík Milan     3073
11.Motlík PavelNajbertová Lucie     3183
12.Hedervári RobertVokál Roman     3093
13.Jirčík StanislavVokál Jan     30103
14.Boloňský AndrejŠmolík Milan         
15.Hedervári RobertNajbertová Lucie         
16.Jirčík StanislavVokál Roman         
17.Boloňský AndrejVokál Jan         
18.Motlík PavelŠmolík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jirčík Stanislav30Najbertová Lucie03
Boloňský Andrej20Vokál Roman12
Motlík Pavel12Vokál Jan21
Hedervári Robert21Šmolík Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patro..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:32 KK Konstruktiva Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukovský Petr
Matoušek Jiří
 
 
Brožek Jan
Samohejl Erich
 
 
     3110
2.Kachlík Jan
Tvrdík Petr
 
 
Krieger Karel
Lhoták Petr
 
 
     3120
3.Bukovský PetrLhoták Petr     3230
4.Matoušek JiříKrieger Karel     3140
5.Kachlík JanBrožek Jan     2341
6.Tvrdík PetrSamohejl Erich     3251
7.Matoušek JiříLhoták Petr     3061
8.Kachlík JanKrieger Karel     1362
9.Tvrdík PetrBrožek Jan     3072
10.Bukovský PetrSamohejl Erich     1373
11.Kachlík JanLhoták Petr     2374
12.Tvrdík PetrKrieger Karel     2375
13.Bukovský PetrBrožek Jan     3085
14.Matoušek JiříSamohejl Erich     1386
15.Tvrdík PetrLhoták Petr     3296
16.Bukovský PetrKrieger Karel     2397
17.Matoušek JiříBrožek Jan     32107
18.Kachlík JanSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bukovský Petr22Lhoták Petr13
Matoušek Jiří31Krieger Karel31
Kachlík Jan03Brožek Jan13
Tvrdík Petr31Samohejl Erich21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Klofanda Ladislav
 
 
Modl Josef
Jendruščák Jaroslav
 
 
     3010
2.Beneš Milan
Přeučil Jiří
 
 
Holub Martin
Siblík Michal
 
 
     1311
3.Přeučil JiříHolub Martin     0312
4.Hartmann MiroslavJendruščák Jaroslav     3022
5.Klofanda LadislavSiblík Michal     3032
6.Beneš MilanModl Josef     3042
7.Hartmann MiroslavHolub Martin     1343
8.Klofanda LadislavJendruščák Jaroslav     3153
9.Beneš MilanSiblík Michal     3163
10.Přeučil JiříModl Josef     3073
11.Klofanda LadislavHolub Martin     3183
12.Beneš MilanJendruščák Jaroslav     0384
13.Přeučil JiříSiblík Michal     2385
14.Hartmann MiroslavModl Josef     2386
15.Beneš MilanHolub Martin     3296
16.Přeučil JiříJendruščák Jaroslav     31106
17.Hartmann MiroslavSiblík Michal         
18.Klofanda LadislavModl Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přeučil Jiří22Holub Martin22
Hartmann Miroslav12Jendruščák Jaroslav13
Klofanda Ladislav30Siblík Michal12
Beneš Milan31Modl Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13474:415TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stínil Václav
Šimon Milan
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-99-11-10 1301
2.Čihák Josef ml.
David Jan
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
-81869 3111
3.Stínil VáclavTáborský Michal8128  3021
4.David JanSkála Patrik1118-97 3131
5.Čihák Josef ml.Záhorský Vladislav-9-87783241
6.Šimon MilanKolařík Ivan-8-99523251
7.David JanTáborský Michal9-8-58103261
8.Čihák Josef ml.Skála Patrik9910  3071
9.Šimon MilanZáhorský Vladislav-5999 3181
10.Stínil VáclavKolařík Ivan5512  3091
11.Čihák Josef ml.Táborský Michal6-678 31101
12.Šimon MilanSkála Patrik         
13.Stínil VáclavZáhorský Vladislav         
14.David JanKolařík Ivan         
15.Šimon MilanTáborský Michal         
16.Stínil VáclavSkála Patrik         
17.David JanZáhorský Vladislav         
18.Čihák Josef ml.Kolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stínil Václav20Táborský Michal03
David Jan20Skála Patrik02
Čihák Josef ml.30Záhorský Vladislav02
Šimon Milan20Kolařík Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33511:537TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szilágyi Tomáš
Jansa Jiří
 
 
Krejsa Josef
Jirák Jiří
 
 
-9-136-13 1301
2.Monyč Valerij
Fejks Michal
 
 
Hrubec Vladimír
Kubát Jan st.
 
 
-9-7-8  0302
3.Szilágyi TomášHrubec Vladimír-58-8-11 1303
4.Monyč ValerijKubát Jan st.47-65 3113
5.Fejks MichalKrejsa Josef11-8-149-82314
6.Jansa JiříJirák Jiří644  3024
7.Monyč ValerijHrubec Vladimír-58-17-5 1325
8.Fejks MichalKubát Jan st.-0972 3135
9.Jansa JiříKrejsa Josef108-8-7-62336
10.Szilágyi TomášJirák Jiří6-8-11-7 1337
11.Fejks MichalHrubec Vladimír-5-8-6  0338
12.Jansa JiříKubát Jan st.-5115-10-62339
13.Szilágyi TomášKrejsa Josef-8855 3149
14.Monyč ValerijJirák Jiří-8-6-9  03410
15.Jansa JiříHrubec Vladimír         
16.Szilágyi TomášKubát Jan st.         
17.Monyč ValerijKrejsa Josef         
18.Fejks MichalJirák Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Szilágyi Tomáš12Hrubec Vladimír30
Monyč Valerij12Kubát Jan st.12
Fejks Michal12Krejsa Josef21
Jansa Jiří12Jirák Jiří21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS