Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 2 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní Jižní Město ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:967:121Sportovní Jižní Město A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová TerezaZeman Vítek1210-2-6-52301
2.Mrázková LiaMarat Filip-3-4-2  0302
3.Šimpach MatějZeman Martin-8-5-6  0303
4.Bartoňová TerezaMarat Filip         
5.Mrázková LiaZeman Vítek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bartoňová Tereza01Zeman Vítek10
Mrázková Lia01Marat Filip10
Šimpach Matěj01Zeman Martin10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 2 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:7152:136TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulveit JonášVyčítal Jan538  3010
2.Pašek AdamPřída Kryštof-3-7-8  0311
3.Šimůnková VeronikaBeran Tomáš-6-11-7  0312
4.Kulveit JonášPřída Kryštof7125  3022
5.Pašek AdamVyčítal Jan7-891 3132

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kulveit Jonáš20Vyčítal Jan02
Pašek Adam11Přída Kryštof11
Šimůnková Veronika01Beran Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 2 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2013 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:4133:99TJ Lokomotiva Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec DanielBuček Tadeáš857  3010
2.Krameš Jan ml.Vaněk Petr-778-973220
3.Knobloch MiroslavLorencová Kateřina-9-94183230
4.Skopec DanielVaněk Petr         
5.Krameš Jan ml.Buček Tadeáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Skopec Daniel10Buček Tadeáš01
Krameš Jan ml.10Vaněk Petr01
Knobloch Miroslav10Lorencová Kateřina01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS