Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Valenta
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:713:21293:321SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurdzinová Petra
Viktorínová Michaela
 
 
Blechová Barbora
Brateyko Solomiya
 
 
-9-6-6  0301
2.Bezděčíková LenkaBlechová Barbora-6-1115-4 1302
3.Jurdzinová PetraBrateyko Solomiya-4-4-12  0303
4.Viktorínová MichaelaŠprtová Karolína324  3013
5.Jurdzinová PetraBlechová Barbora-7-6-7  0314
6.Bezděčíková LenkaŠíblová Sára521  3024
7.Viktorínová MichaelaBrateyko Solomiya8-3-9-7 1325
8.Jurdzinová PetraŠíblová Sára9811  3035
9.Viktorínová MichaelaBlechová Barbora-48-88-102336
10.Bezděčíková LenkaBrateyko Solomiya-5-8-6  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezděčíková Lenka12Blechová Barbora30
Jurdzinová Petra12Brateyko Solomiya30
Viktorínová Michaela12Šprtová Karolína01
   Šíblová Sára02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
Výmolová Marta
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Pekárek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:Lišková Marie
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:Blaha Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:714:22317:353SK Přerov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlová Zuzana
Jakubíčková Marie
 
 
Králová Lucie
Kopfová Tereza
 
 
41011  3010
2.Havlová ZuzanaVéghová Viola54-59 3120
3.Šušotová DanielaKopfová Tereza-9-9-6  0321
4.Jakubíčková MarieKrálová Lucie8-9-7-9 1322
5.Šušotová DanielaVéghová Viola7-69-7-62323
6.Havlová ZuzanaKrálová Lucie-8-7-7  0324
7.Jakubíčková MarieKopfová Tereza8-8-12-5 1325
8.Šušotová DanielaKrálová Lucie-3-10-3  0326
9.Jakubíčková MarieVéghová Viola968  3036
10.Havlová ZuzanaKopfová Tereza-9-99-6 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Havlová Zuzana12Véghová Viola12
Šušotová Daniela03Kopfová Tereza30
Jakubíčková Marie12Králová Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:KST Omega Olomouc GRM systemsRozhodčí:Malíková Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:519:19348:359nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnátková Barbora
Hrabcová Helena
 
 
Kadlčáková Alena
Veiglová Jarmila
 
 
8-11-8-8 1301
2.Hrabcová HelenaKadlčáková Alena1068  3011
3.Hnátková BarboraVelechová Adéla84-109 3121
4.Malíková AlžbětaVeiglová Jarmila-4-6-6  0322
5.Hnátková BarboraKadlčáková Alena9118  3032
6.Hrabcová HelenaVeiglová Jarmila-4-910663242
7.Malíková AlžbětaVelechová Adéla-9-9-5  0343
8.Hnátková BarboraVeiglová Jarmila-5-788-82344
9.Malíková AlžbětaKadlčáková Alena8-5-7-7 1345
10.Hrabcová HelenaVelechová Adéla-7893 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrabcová Helena30Kadlčáková Alena12
Hnátková Barbora21Velechová Adéla12
Malíková Alžběta03Veiglová Jarmila21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SPŠ Bošky BošoviceRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Záděra Luboš
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:05Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4354:180TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Hrdličková Tereza
 
 
Palbuchtová Lucie
Marková Michaela
 
 
-8863 3110
2.Hrdličková TerezaPalbuchtová Lucie29-94 3120
3.Záděrová LindaMarková Michaela767  3030
4.Bednářová LenkaWO    3040
5.Záděrová LindaPalbuchtová Lucie787  3050
6.Hrdličková TerezaWO    3060
7.Bednářová LenkaMarková Michaela384  3070
8.Záděrová LindaWO    3080
9.Bednářová LenkaPalbuchtová Lucie8-3-39103290
10.Hrdličková TerezaMarková Michaela659  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrdličková Tereza20Palbuchtová Lucie03
Záděrová Linda20Marková Michaela03
Bednářová Lenka20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Vachtfeidl Petr
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Morkusová Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karolíny Světlé, Jihlava, 586 01, modrý mostek u vstupu do hernyRozhodčí:Morkusová Ivana
Datum dle rozpisu03. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Brom Vladan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:616:21305:308MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Pelcmanová Alexandra
Telecká Jana
 
 
-88-9-9 1301
2.Píšová AdélaTelecká Jana-46-89-72302
3.Růžičková DanielaPinnerová Eliška-5-5-9  0303
4.Vondrová MichaelaPelcmanová Alexandra5-2-6983213
5.Růžičková DanielaTelecká Jana-910-9-4 1314
6.Píšová AdélaPelcmanová Alexandra-1-7-9  0315
7.Vondrová MichaelaPinnerová Eliška-6985 3125
8.Růžičková DanielaPelcmanová Alexandra-3-3-5  0326
9.Vondrová MichaelaTelecká JanaWO    3036
10.Píšová AdélaPinnerová EliškaWO    3046

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Píšová Adéla02Telecká Jana20
Růžičková Daniela03Pinnerová Eliška11
Vondrová Michaela20Pelcmanová Alexandra21
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy