Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Slušovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Březík Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SK Rokytnice "A"Rozhodčí:Lysoněk Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Slušovice - tělocvičnaRozhodčí:Lysoněk Petr
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Chovanec Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29703:661SKST Slušovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lysoněk Petr
Březík Bohumil
 
 
Martinovský Radek
Malatinský Petr
 
 
8-88-893210
2.Lysoněk Marek
Chovanec Michal
 
 
Křek Pavel
Petrů Ivo
 
 
98-59 3120
3.Lysoněk PetrKřek Pavel10-9410 3130
4.Březík BohumilMartinovský Radek686  3040
5.Chovanec MichalPetrů Ivo7810  3050
6.Lysoněk MarekMalatinský Petr-8-8-9  0351
7.Březík BohumilKřek Pavel-108-98-82352
8.Chovanec MichalMartinovský Radek8811  3062
9.Lysoněk MarekPetrů Ivo4-4-8873272
10.Lysoněk PetrMalatinský Petr12-6-86-92373
11.Chovanec MichalKřek Pavel9-59-793283
12.Lysoněk MarekMartinovský Radek92-59 3193
13.Lysoněk PetrPetrů Ivo997  30103
14.Březík BohumilMalatinský Petr398  30113
15.Lysoněk MarekKřek Pavel-12-5-10  03114
16.Lysoněk PetrMartinovský Radek-8-8-12  03115
17.Březík BohumilPetrů Ivo-899-101432125
18.Chovanec MichalMalatinský Petr-92-77-523126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lysoněk Petr22Křek Pavel22
Březík Bohumil31Martinovský Radek13
Chovanec Michal31Petrů Ivo04
Lysoněk Marek22Malatinský Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Fryšták "C"Vrchní
rozhodčí:
Gregor Radek
HOSTUJÍCÍ:SK Louky "A"Rozhodčí:Gálík Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 78, Fryšták, SOKOLOVNA Fryšták, (nad náměstím)Rozhodčí:Konečný David
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:Výmola Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30674:621TJ Fryšták "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Výmola Antonín
Gregor Radek
 
 
Holík Tomáš
Pastyřík Miroslav
 
 
7-86-4-102301
2.Konečný David
Nepimach David
 
 
Pastyřík Petr
Zubík Libor
 
 
-158-4-3 1302
3.Nepimach DavidHolík Tomáš8-7-8-4 1303
4.Konečný DavidPastyřík Miroslav444  3013
5.Gregor RadekPastyřík Petr767  3023
6.Výmola AntonínZubík Libor-107-9893233
7.Konečný DavidHolík Tomáš107-105 3143
8.Gregor RadekPastyřík Miroslav-57-6-4 1344
9.Výmola AntonínPastyřík Petr5-989 3154
10.Nepimach DavidZubík Libor7710  3064
11.Gregor RadekHolík Tomáš-9-68-6 1365
12.Výmola AntonínPastyřík Miroslav7-10-8-6 1366
13.Nepimach DavidPastyřík Petr-10-54693276
14.Konečný DavidZubík Libor957  3086
15.Hochmajer PetrHolík Tomáš-97-8-10 1387
16.Nepimach DavidPastyřík Miroslav955  3097
17.Konečný DavidPastyřík Petr46-8-10-92398
18.Gregor RadekZubík Libor1179  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nepimach David31Holík Tomáš31
Konečný David31Pastyřík Miroslav22
Gregor Radek22Pastyřík Petr13
Výmola Antonín21Zubík Libor04
Hochmajer Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "A"Vrchní
rozhodčí:
Matejička Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 16:30 Začátek
utkání
16:40Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35 SK Újezd "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Psota Vladimír
Matejička Libor
 
 
Říha Petr
Kubáč Petr
 
 
     1301
2.Maniš Dalibor
Martinek Lubomír
 
 
Matulík Jaromír
Karal Oldřich
 
 
     3111
3.Psota VladimírŘíha Petr     0312
4.Martinek LubomírKaral Oldřich     3122
5.Maniš DaliborKubáč Petr     3132
6.Matejička LiborMatulík Jaromír     2333
7.Martinek LubomírŘíha Petr     3143
8.Maniš DaliborKaral Oldřich     3253
9.Matejička LiborKubáč Petr     3263
10.Psota VladimírMatulík Jaromír     1364
11.Maniš DaliborŘíha Petr     1365
12.Matejička LiborKaral Oldřich     0366
13.Psota VladimírKubáč Petr     3176
14.Martinek LubomírMatulík Jaromír     3086
15.Matejička LiborŘíha Petr     3096
16.Psota VladimírKaral Oldřich     0397
17.Martinek LubomírKubáč Petr     0398
18.Maniš DaliborMatulík Jaromír     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Psota Vladimír13Říha Petr22
Martinek Lubomír31Karal Oldřich22
Maniš Dalibor31Kubáč Petr13
Matejička Libor22Matulík Jaromír22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "E"Vrchní
rozhodčí:
Cviček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna \\\"U tenisových kurtů \\\" Otrokovice ,BaťovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42671:713TJ Sokol Mysločovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Josef
Zikmund Jiří
 
 
Podola Milan
Jančík Svatoslav
 
 
-87-10-6 1301
2.Cviček Petr
Silný Jakub
 
 
Gazdoš Zdeněk
Vyoral Pavel
 
 
9-3-7-7 1302
3.Silný JakubVyoral Pavel1014-49 3112
4.Zikmund JiříJančík Svatoslav-2-67-9 1313
5.Dohnal JosefGazdoš Zdeněk-7-7-10  0314
6.Cviček PetrPodola Milan9-910-683224
7.Zikmund JiříVyoral Pavel5-668 3134
8.Dohnal JosefJančík Svatoslav-10-42-8 1335
9.Cviček PetrGazdoš Zdeněk-4-8-7  0336
10.Silný JakubPodola Milan-7-85-9 1337
11.Dohnal JosefVyoral Pavel-9-6910-62338
12.Cviček PetrJančík Svatoslav-910-7563248
13.Silný JakubGazdoš Zdeněk6-1087 3158
14.Zikmund JiříPodola Milan5-5-12-8 1359
15.Cviček PetrVyoral Pavel79-8-5113269
16.Silný JakubJančík Svatoslav283  3079
17.Zikmund JiříGazdoš Zdeněk15-86-7-523710
18.Dohnal JosefPodola Milan-97-6-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Silný Jakub31Vyoral Pavel13
Zikmund Jiří13Jančík Svatoslav22
Dohnal Josef04Gazdoš Zdeněk31
Cviček Petr31Podola Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Štítná "A"Vrchní
rozhodčí:
Trčka Petr
HOSTUJÍCÍ:Orel Zlín "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Malá tělocvična Základní škola Štítná nad VláříRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28634:569TJ Štítná "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrů František
Šuráň Petr
 
 
Vítek Pavel
Šaur David
 
 
9-4-9-9 1301
2.Trčka Petr
Fojtík Petr
 
 
Hochfelder Tomáš
Kristýnek Boris ml.
 
 
337  3011
3.Petrů FrantišekVítek Pavel-3-7-8  0312
4.Fojtík PetrŠaur David96-89 3122
5.Trčka PetrHochfelder Tomáš565  3032
6.Šuráň PetrKristýnek Boris ml.-148-9933242
7.Fojtík PetrVítek Pavel-5-4-3  0343
8.Trčka PetrŠaur David768  3053
9.Šuráň PetrHochfelder Tomáš83-8-873263
10.Petrů FrantišekKristýnek Boris ml.-95-7673273
11.Trčka PetrVítek Pavel78-4-6-82374
12.Šuráň PetrŠaur David-66-6-6 1375
13.Petrů FrantišekHochfelder Tomáš595  3085
14.Fojtík PetrKristýnek Boris ml.1055  3095
15.Šuráň JiříVítek Pavel-11-4-6  0396
16.Petrů FrantišekŠaur David9-11-1010-102397
17.Fojtík PetrHochfelder Tomáš949  30107
18.Trčka PetrKristýnek Boris ml.271  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrů František22Vítek Pavel40
Fojtík Petr31Šaur David22
Trčka Petr31Hochfelder Tomáš04
Šuráň Petr21Kristýnek Boris ml.04
Šuráň Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS I. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Zlín "C"Vrchní
rozhodčí:
Svoboda Vlastimil ml.
HOSTUJÍCÍ:FS Napajedla "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna ZlínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:22739:579Orel Zlín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Vlastimil ml.
Vaněk Jan
 
 
Tomek Miroslav
Čevela Slavomír
 
 
3-98-9103210
2.Vítek Milan
Novotný Oldřich
 
 
Mikulka Petr
Malovaný Radek
 
 
954  3020
3.Vítek MilanMalovaný Radek757  3030
4.Svoboda Vlastimil ml.Mikulka Petr78-10-763240
5.Svoboda MiroslavČevela Slavomír1067  3050
6.Zelenka ZbyněkTomek Miroslav6-9-9-5 1351
7.Svoboda Vlastimil ml.Malovaný Radek7-299 3161
8.Svoboda MiroslavMikulka Petr6-9-9873271
9.Zelenka ZbyněkČevela Slavomír457  3081
10.Vítek MilanTomek Miroslav5-107-8123291
11.Svoboda MiroslavMalovaný Radek98-9-8932101
12.Zelenka ZbyněkMikulka Petr-976-121132111
13.Vítek MilanČevela Slavomír-6314 31121
14.Svoboda Vlastimil ml.Tomek Miroslav876  30131
15.Zelenka ZbyněkMalovaný Radek6-910-9532141
16.Vítek MilanMikulka Petr4104  30151
17.Svoboda Vlastimil ml.Čevela Slavomír830  30161
18.Svoboda MiroslavTomek Miroslav-8-79-7 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítek Milan40Malovaný Radek04
Svoboda Vlastimil ml.40Mikulka Petr04
Svoboda Miroslav31Čevela Slavomír04
Zelenka Zbyněk31Tomek Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS