Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:FS Napajedla "B"Vrchní
rozhodčí:
Hastik Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bohuslavice u ZlínaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teloccvčna 1. Zš NapajedlaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabala Jaroslav
Vlček Lubomír
 
 
Mikeštík Petr
Portisch Miroslav
 
 
     3210
2.Jestříbek Martin
Hastík Petr
 
 
Kučera Stanislav
Ivanovský Ivan
 
 
     3020
3.Jestříbek MartinKučera Stanislav     2321
4.Hastík PetrIvanovský Ivan     1322
5.Vlček LubomírPortisch Miroslav     0323
6.Škrabala JaroslavMikeštík Petr     3133
7.Hastík PetrKučera Stanislav     3243
8.Vlček LubomírIvanovský Ivan     3153
9.Škrabala JaroslavPortisch Miroslav     2354
10.Jestříbek MartinMikeštík Petr     3064
11.Vlček LubomírKučera Stanislav     0365
12.Škrabala JaroslavIvanovský Ivan     3075
13.Jestříbek MartinPortisch Miroslav     2376
14.Hastík PetrMikeštík Petr     1377
15.Škrabala JaroslavKučera Stanislav     3087
16.Jestříbek MartinIvanovský Ivan     3097
17.Hastík PetrPortisch Miroslav     0398
18.Vlček LubomírMikeštík Petr     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jestříbek Martin22Kučera Stanislav22
Hastík Petr13Ivanovský Ivan13
Vlček Lubomír13Portisch Miroslav40
Škrabala Jaroslav31Mikeštík Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mysločovice "D"Vrchní
rozhodčí:
Gazdoš Jaroslav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Štítná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol Mysločovice při hotelu sportRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 TJ Sokol Mysločovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazdoš Jaroslav ml.
Šidlík Jaromír
 
 
Pinďák Miroslav
Hnaníček Josef
 
 
     3210
2.Janík Dominik
Rašík David
 
 
Maryáš Jaroslav
Šuráň Jiří
 
 
     1311
3.Gazda ZdeněkHnaníček Josef     3121
4.Gazdoš Jaroslav ml.Maryáš Jaroslav     3031
5.Šidlík JaromírPinďák Miroslav     3141
6.Kolařík Milan st.Šuráň Jiří     1342
7.Gazdoš Jaroslav ml.Hnaníček Josef     3052
8.Šidlík JaromírMaryáš Jaroslav     3262
9.Kolařík Milan st.Pinďák Miroslav     3272
10.Gazda ZdeněkŠuráň Jiří     3282
11.Šidlík JaromírHnaníček Josef     3092
12.Rašík DavidMaryáš Jaroslav     2393
13.Gazda ZdeněkPinďák Miroslav     31103
14.Gazdoš Jaroslav ml.Šuráň Jiří     30113
15.Rašík DavidHnaníček Josef     03114
16.Gazda ZdeněkMaryáš Jaroslav     23115
17.Gazdoš Jaroslav ml.Pinďák Miroslav     13116
18.Šidlík JaromírŠuráň Jiří     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gazda Zdeněk31Hnaníček Josef13
Gazdoš Jaroslav ml.31Maryáš Jaroslav22
Šidlík Jaromír31Pinďák Miroslav13
Kolařík Milan st.11Šuráň Jiří22
Rašík David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín "C"Vrchní
rozhodčí:
Kučera Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:24692:559SK Slavičín "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macků Robert
Münster Petr
 
 
Urban Roman
Ševčíková Hana
 
 
7-85-883210
2.Fojtů Jaromír
Martinec Antonín
 
 
Búbela Pavel
Navrátil Miroslav
 
 
586  3020
3.Martinec AntonínŠevčíková Hana796  3030
4.Münster PetrUrban Roman-8-97-8 1331
5.Macků RobertNavrátil Miroslav8-5-12943241
6.Fojtů JaromírBúbela Pavel-4-5-8  0342
7.Münster PetrŠevčíková Hana377  3052
8.Macků RobertUrban Roman-135-9-8 1353
9.Fojtů JaromírNavrátil Miroslav657  3063
10.Martinec AntonínBúbela Pavel7-9-8633273
11.Macků RobertŠevčíková Hana427  3083
12.Fojtů JaromírUrban Roman7-95-1073293
13.Martinec AntonínNavrátil Miroslav6108  30103
14.Münster PetrBúbela Pavel-8610-9732113
15.Fojtů JaromírŠevčíková Hana798  30123
16.Martinec AntonínUrban Roman-9-10-11  03124
17.Münster PetrNavrátil Miroslav937  30134
18.Macků RobertBúbela Pavel-9-954832144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Antonín31Ševčíková Hana04
Münster Petr31Urban Roman31
Macků Robert31Navrátil Miroslav04
Fojtů Jaromír31Búbela Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Šarovy "D"Vrchní
rozhodčí:
Soukup Radek
HOSTUJÍCÍ:Sport centrum Bylnice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:24 TJ Sokol Šarovy "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lišaník Josef
Svoboda Milan
 
 
Bařinka Vilém
Račák Vítězslav
 
 
     1301
2.Panoš Radovan
Fusek Martin
 
 
Martiška Petr
Růžička Petr
 
 
     3211
3.Fusek MartinBařinka Vilém     1312
4.Svoboda MilanRačák Vítězslav     3022
5.Panoš RadovanMartiška Petr     3032
6.Lišaník JosefRůžička Petr     3042
7.Svoboda MilanBařinka Vilém     2343
8.Panoš RadovanRačák Vítězslav     2344
9.Lišaník JosefMartiška Petr     3054
10.Fusek MartinRůžička Petr     3064
11.Panoš RadovanBařinka Vilém     0365
12.Lišaník JosefRačák Vítězslav     2366
13.Fusek MartinMartiška Petr     3276
14.Svoboda MilanRůžička Petr     3086
15.Lišaník JosefBařinka Vilém     3096
16.Fusek MartinRačák Vítězslav     32106
17.Svoboda MilanMartiška Petr     30116
18.Panoš RadovanRůžička Petr     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fusek Martin31Bařinka Vilém31
Svoboda Milan31Račák Vítězslav22
Panoš Radovan22Martiška Petr04
Lišaník Josef31Růžička Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Slopné "B"Vrchní
rozhodčí:
Maňas Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Valašské KloboukyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Salonek SlopnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47538:682TJ Sokol Valašské Klobouky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňas Zdeněk
Kolařík Jakub
 
 
Bělaška Martin
Kyjanka Petr
 
 
-910-5-2 1301
2.Škarek Ladislav
Surý Patrik
 
 
Raška Miroslav
Fojtů Dalibor
 
 
-5-86-5 1302
3.Surý PatrikBělaška Martin-77-108-112303
4.Škarek LadislavKyjanka Petr-6-4-9  0304
5.Maňas ZdeněkRaška Miroslav-8-38-2 1305
6.Kolařík JakubFojtů Dalibor967  3015
7.Škarek LadislavBělaška Martin6-7-4-6 1316
8.Maňas ZdeněkKyjanka Petr-10-47-9 1317
9.Kolařík JakubRaška Miroslav-5-9-6  0318
10.Surý PatrikFojtů Dalibor-2510-5-82319
11.Maňas ZdeněkBělaška Martin-9-105-3 13110
12.Kolařík JakubKyjanka Petr-6105-10932210
13.Surý PatrikRaška Miroslav-6-10-10  03211
14.Škarek LadislavFojtů Dalibor-5-6-9  03212
15.Kolařík JakubJuřica Petr998  30312
16.Surá KateřinaKyjanka Petr-6-9-7  03313
17.Škarek LadislavRaška Miroslav-5-5-3  03314
18.Maňas ZdeněkFojtů Dalibor-813-8-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Surý Patrik03Bělaška Martin30
Škarek Ladislav04Kyjanka Petr31
Maňas Zdeněk04Raška Miroslav40
Kolařík Jakub31Fojtů Dalibor31
Surá Kateřina01Juřica Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: RS III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Újezd "B"Vrchní
rozhodčí:
Balouch Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK Rokytnice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 SK Rokytnice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zicha Stanislav
Martinek Filip
 
 
Ščuglík Jiří st.
Bureš Daniel
 
 
     3010
2.Šandor Josef
Růčka Ludvík
 
 
Bureš Zdeněk
Šuráň Zbyněk
 
 
     2311
3.Růčka LudvíkŽálek René     1312
4.Martinek FilipŠuráň Zbyněk     3222
5.Zicha StanislavŠčuglík Jiří st.     3032
6.Šandor JosefBureš Zdeněk     2333
7.Martinek FilipŽálek René     0334
8.Zicha StanislavŠuráň Zbyněk     3044
9.Šandor JosefŠčuglík Jiří st.     2345
10.Růčka LudvíkBureš Zdeněk     0346
11.Zicha StanislavŽálek René     3056
12.Šandor JosefŠuráň Zbyněk     2357
13.Zicha PatrikŠčuglík Jiří st.     0358
14.Martinek FilipBureš Zdeněk     3168
15.Šandor JosefŽálek René     1369
16.Zicha PatrikBureš Daniel     03610
17.Martinek FilipŠčuglík Jiří st.     30710
18.Zicha StanislavBureš Zdeněk     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růčka Ludvík02Žálek René31
Martinek Filip31Šuráň Zbyněk12
Zicha Stanislav40Ščuglík Jiří st.22
Šandor Josef04Bureš Zdeněk22
Zicha Patrik02Bureš Daniel10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS