Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice BVrchní
rozhodčí:
Šťastný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 573 , 691 25 Vranovice, Sokolovna VranoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:31543:556nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Pavel
Goliáš Petr
 
 
Geier Ivo
Vybíral Zdeněk
 
 
-5777 3110
2.Veselá Pavlína
Zmrzlík Pavel
 
 
Ponížil David
Halámek Zdeněk
 
 
-611-6773220
3.Veselá PavlínaGeier Ivo-11-5-5  0321
4.Šťastný PavelHalámek Zdeněk852  3031
5.Goliáš PetrPonížil David-10899 3141
6.Zmrzlík PavelVybíral Zdeněk-6-6-9  0342
7.Šťastný PavelGeier Ivo996  3052
8.Goliáš PetrHalámek Zdeněk688  3062
9.Zmrzlík PavelPonížil David-4-8-12  0363
10.Veselá PavlínaVybíral Zdeněk-511-6-7 1364
11.Goliáš PetrGeier Ivo632  3074
12.Zmrzlík PavelHalámek Zdeněk186  3084
13.Veselá PavlínaPonížil David-8-3-11  0385
14.Faron RomanVybíral Zdeněk469  3095
15.Zmrzlík PavelGeier Ivo-49-8-9 1396
16.Veselá PavlínaHalámek Zdeněk-5-4-7  0397
17.Faron RomanPonížil David-10-8-5  0398
18.Goliáš PetrVybíral Zdeněk-6-68-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselá Pavlína04Geier Ivo22
Šťastný Pavel20Halámek Zdeněk13
Goliáš Petr31Ponížil David31
Zmrzlík Pavel13Vybíral Zdeněk31
Faron Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí AVrchní
rozhodčí:
Hasilík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ SPORT Němčičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 402/1, 691 05 Zaječí, tělocvična ZŠ ZaječíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47503:604TJ SPORT Němčičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radkovič Radek
Zhejbal Jiří
 
 
Blaško Květoslav
Stávek Josef
 
 
-4-64873210
2.Šlancar Zbyněk
Hasilík Milan
 
 
Suský Josef
Stávek Filip
 
 
3-105-6-82311
3.Zhejbal JiříStávek Filip4-65-6-102312
4.Radkovič RadekBlaško Květoslav-3-5-4  0313
5.Šlancar ZbyněkSuský Josef-5-6-5  0314
6.Hasilík MilanStávek Josef-8-6-5  0315
7.Radkovič RadekStávek Filip-5-5-6  0316
8.Šlancar ZbyněkBlaško Květoslav-78-6-6 1317
9.Hasilík MilanSuský Josef-6-12-9  0318
10.Zhejbal JiříStávek Josef-7-8-9  0319
11.Šlancar ZbyněkStávek Filip-10-8-6  03110
12.Hasilík MilanBlaško Květoslav-15-12-7  03111
13.Zhejbal JiříSuský Josef-7-6-8  03112
14.Radkovič RadekStávek Josef-8-8-6  03113
15.Hasilík MilanStávek Filip-12-6-8  03114
16.Zhejbal JiříBlaško Květoslav-8-76-7 13115
17.Radkovič RadekSuský JosefWO    30215
18.Šlancar ZbyněkStávek Josef676  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zhejbal Jiří04Stávek Filip40
Radkovič Radek03Blaško Květoslav40
Šlancar Zbyněk13Suský Josef30
Hasilík Milan04Stávek Josef31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky AVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33644:603TJ Sokol Velké Hostěrádky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libenský Svatoslav
Rišnovský Robert
 
 
Mikuš Josef
Gregor Miroslav
 
 
4-988 3110
2.Svoboda Bohuslav
Slabyhoudek Václav
 
 
Lunzar Ladislav
Kováč Josef
 
 
66-88 3120
3.Svoboda BohuslavMikuš Josef-9-3-4  0321
4.Rišnovský RobertGregor Miroslav-106-76103231
5.Slabyhoudek VáclavLunzar Ladislav5-9-6593241
6.Libenský SvatoslavKováč Josef449  3051
7.Rišnovský RobertMikuš Josef94-1-3-72352
8.Slabyhoudek VáclavGregor Miroslav58-82 3162
9.Libenský SvatoslavLunzar Ladislav86-6-4-92363
10.Svoboda BohuslavKováč Josef9-7-910-62364
11.Slabyhoudek VáclavMikuš Josef-4-5-7  0365
12.Libenský SvatoslavGregor Miroslav258  3075
13.Svoboda BohuslavLunzar Ladislav-7-8-4  0376
14.Rišnovský RobertKováč Josef6-958 3186
15.Libenský SvatoslavMikuš Josef-1011-9-8 1387
16.Klaška JaroslavGregor Miroslav-9-11-8  0388
17.Rišnovský RobertLunzar Ladislav45-95 3198
18.Slabyhoudek VáclavKováč Josef369  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Bohuslav03Mikuš Josef40
Rišnovský Robert31Gregor Miroslav13
Slabyhoudek Václav31Lunzar Ladislav22
Libenský Svatoslav22Kováč Josef13
Klaška Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
Průdek Danek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47495:684TJ Sokol Velké Němčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Průdek Filip
 
 
Hruška Jaroslav st.
Šafařík Václav st.
 
 
1496  3010
2.Průdek Daniel
Vala Jaroslav
 
 
Frömmel Zdeněk
Hlávka Stanislav
 
 
-6-12-8  0311
3.Cibulka RadekHruška Jaroslav st.-6-2-2  0312
4.Průdek FilipŠafařík Václav st.-5-68-6 1313
5.Vala JaroslavFrömmel Zdeněk-5-10-6  0314
6.Průdek DanielHlávka Stanislav-779-583224
7.Průdek FilipHruška Jaroslav st.-8-6-8  0325
8.Vala JaroslavŠafařík Václav st.-1088-4-62326
9.Průdek DanielFrömmel Zdeněk-5914-9-92327
10.Cibulka RadekHlávka Stanislav-8-5-6  0328
11.Vala JaroslavHruška Jaroslav st.-125WO  1329
12.Průdek DanielŠafařík Václav st.-9-4-3  03210
13.Cibulka RadekFrömmel Zdeněk144-3-71132310
14.Průdek FilipHlávka Stanislav-5-24-9 13311
15.Průdek DanielHruška Jaroslav st.-7586 31411
16.Cibulka RadekŠafařík Václav st.-4-2-6  03412
17.Průdek FilipFrömmel Zdeněk-6-9-11  03413
18.Vala JaroslavHlávka StanislavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cibulka Radek13Hruška Jaroslav st.31
Průdek Filip04Šafařík Václav st.40
Vala Jaroslav03Frömmel Zdeněk31
Průdek Daniel22Hlávka Stanislav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice BVrchní
rozhodčí:
Baťka Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Břeclavská 510, Lednice, tělocvična ZŠ LedniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11673:479Moravan Lednice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klenovec Josef
Hruška Vlastimil
 
 
Tomolová Anna
Tomola Jaroslav
 
 
86-96 3110
2.Hejmala Karel
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Tomola Vladimír
Svoboda Zdeněk
 
 
946  3020
3.Hruška VlastimilSvoboda Zdeněk78-9-873230
4.Loukota Zdeněk ml.Tomola Vladimír729  3040
5.Hejmala KarelTomola Jaroslav398  3050
6.Klenovec JosefTomolová Anna6-969 3160
7.Loukota Zdeněk ml.Svoboda Zdeněk676  3070
8.Hejmala KarelTomola Vladimír988  3080
9.Klenovec JosefTomola Jaroslav698  3090
10.Hruška VlastimilTomolová Anna6-769 31100
11.Hejmala KarelSvoboda Zdeněk898  30110
12.Klenovec JosefTomola Vladimír-9431 31120
13.Hruška VlastimilTomola Jaroslav67-9-6732130
14.Jelínek JaromírTomolová Anna849  30140
15.Klenovec JosefSvoboda Zdeněk3410  30150
16.Hruška VlastimilTomola Vladimír1082  30160
17.Jelínek JaromírTomola Jaroslav84-8-4-923161
18.Hejmala KarelTomolová Anna1089  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Vlastimil40Svoboda Zdeněk04
Loukota Zdeněk ml.20Tomola Vladimír04
Hejmala Karel40Tomola Jaroslav13
Klenovec Josef40Tomolová Anna04
Jelínek Jaromír11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy