Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brumovice CVrchní
rozhodčí:
Ševela František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Brumovice č.p 312Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:44430:607TJ Sokol Kobylí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Miklík Pavel
Miklík Pavel ml.
 
 
Studýnka Antonín
Mrázek Petr
 
 
61112  3010
2.Kunický Antonín
Šišma Ondřej
 
 
Novák Jiří st.
Nevřivý Rudolf
 
 
6811  3020
3.Zítka KarelMrázek Petr-6-5-6  0321
4.Šišma OndřejNevřivý Rudolf-8-6-7  0322
5.Šišma MarekNovák Jiří st.-4-3-8  0323
6.Miklík Pavel ml.Studýnka Antonín-4-3-4  0324
7.Šišma OndřejMrázek Petr675  3034
8.Šišma MarekNevřivý Rudolf8-99-7-72335
9.Miklík Pavel ml.Novák Jiří st.-6-4-7  0336
10.Zítka KarelStudýnka Antonín-4-3-7  0337
11.Šišma MarekMrázek Petr910-12-1093247
12.Miklík Pavel ml.Nevřivý Rudolf-5-4-7  0348
13.Zítka KarelNovák Jiří st.-8-6-7  0349
14.Šišma OndřejStudýnka Antonín-5-9-5  03410
15.Miklík Pavel ml.Mrázek Petr-11-7-6  03411
16.Zítka KarelNevřivý Rudolf-2-4-3  03412
17.Šišma OndřejNovák Jiří st.-5-6-7  03413
18.Šišma MarekStudýnka Antonín-8-6-7  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zítka Karel04Mrázek Petr22
Šišma Ondřej13Nevřivý Rudolf40
Šišma Marek13Novák Jiří st.40
Miklík Pavel ml.04Studýnka Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
Slabyhoudek Václav
HOSTUJÍCÍ:Moravan Lednice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velké Hostěrádky 215, Sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38520:592Moravan Lednice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slabyhoudek Václav
Vlach Petr
 
 
Hrnčiar Stanislav
Zechmeister Jan
 
 
8-57-2-52301
2.Nováček Jaroslav
Čermák Ladislav
 
 
Loukota Zdeněk ml.
Šimon Peter
 
 
-39-9-4 1302
3.Čermák LadislavZechmeister Jan-4-6-6  0303
4.Nováček JaroslavŠimon Peter-10-89-6 1304
5.Vlach PetrHrnčiar Stanislav-6-10-9  0305
6.Slabyhoudek VáclavLoukota Zdeněk ml.1379  3015
7.Nováček JaroslavZechmeister Jan-4-98-8 1316
8.Vlach PetrŠimon Peter-3-5-6  0317
9.Slabyhoudek VáclavHrnčiar Stanislav579  3027
10.Čermák LadislavLoukota Zdeněk ml.-7-7-8  0328
11.Vlach PetrZechmeister Jan-7-8-8  0329
12.Slabyhoudek VáclavŠimon Peter-7-78-9 13210
13.Čermák LadislavHrnčiar Stanislav7-3-6-4 13211
14.Nováček JaroslavLebloch Pavel369  30311
15.Slabyhoudek VáclavZechmeister Jan132  30411
16.Čermák LadislavŠimon Peter-4-4-6  03412
17.Nováček JaroslavHrnčiar Stanislav-8469 31512
18.Vlach PetrLebloch Pavel-10985 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čermák Ladislav04Zechmeister Jan31
Nováček Jaroslav22Šimon Peter40
Vlach Petr13Hrnčiar Stanislav22
Slabyhoudek Václav31Loukota Zdeněk ml.11
   Lebloch Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice DVrchní
rozhodčí:
Cibulka Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké Němčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:927:33497:541nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Vlastimil
Straka Daniel
 
 
Furch František
Hrnčíř Leoš
 
 
-9-7-5  0301
2.Pyskatý Roman
Cibulka Radek
 
 
Smetana Jaroslav
Hrnčíř Dominik
 
 
57-76 3111
3.Straka VlastimilFurch František-7-4-8  0312
4.Straka DanielHrnčíř Leoš7126  3022
5.Pyskatý RomanSmetana Jaroslav-5-4-3  0323
6.Cibulka RadekHrnčíř Dominik567  3033
7.Straka DanielFurch František-7-3-6  0334
8.Pyskatý RomanHrnčíř Leoš769  3044
9.Cibulka RadekSmetana Jaroslav-7-8-10  0345
10.Straka VlastimilHrnčíř Dominik443  3055
11.Pyskatý RomanFurch František-4-7-5  0356
12.Cibulka RadekHrnčíř Leoš89-86 3166
13.Zlámal VojtěchSmetana Jaroslav-4-5-1  0367
14.Straka DanielHrnčíř Dominik67-7-1083277
15.Cibulka RadekFurch František-4-6-5  0378
16.Zlámal VojtěchHrnčíř Leoš119-8-863288
17.Straka DanielSmetana Jaroslav-4-6-3  0389
18.Pyskatý RomanHrnčíř Dominik228  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Straka Vlastimil11Furch František40
Straka Daniel22Hrnčíř Leoš04
Pyskatý Roman22Smetana Jaroslav40
Cibulka Radek22Hrnčíř Dominik04
Zlámal Vojtěch11   



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov BVrchní
rozhodčí:
Gajan Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, 69201, Vchod od parkoviště ve dvoře školy.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32644:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajan Pavel st.
Sobota Luděk
 
 
Dostál Dominik
Dostál Daniel
 
 
10411  3010
2.Caban Peter
Gogolka Karel
 
 
Matyáš Ivo
Vodáková Aneta
 
 
-3-4-6  0311
3.Caban PeterDostál Dominik443  3021
4.Gogolka KarelDostál Daniel318  3031
5.Gajan Pavel st.Matyáš Ivo-511-6-6 1332
6.Sobota LuděkVodáková Aneta-4-119-5 1333
7.Gogolka KarelDostál Dominik-19116-853243
8.Gajan Pavel st.Dostál Daniel7-1296 3153
9.Sobota LuděkMatyáš Ivo-5-5-2  0354
10.Caban PeterVodáková Aneta-87-137-82355
11.Gajan Pavel st.Dostál Dominik4-57-10-102356
12.Sobota LuděkDostál Daniel1169  3066
13.Caban PeterMatyáš Ivo104-511 3176
14.Gogolka KarelVodáková Aneta-7-9-6  0377
15.Sobota LuděkDostál Dominik-77-7-7 1378
16.Caban PeterDostál Daniel277  3088
17.Gogolka KarelMatyáš Ivo98-88 3198
18.Gajan Pavel st.Vodáková Aneta-894-7-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Caban Peter31Dostál Dominik22
Gogolka Karel31Dostál Daniel04
Gajan Pavel st.13Matyáš Ivo22
Sobota Luděk13Vodáková Aneta40



Zápis o utkání
Název soutěže: OP IV. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany BVrchní
rozhodčí:
Halámek Radek
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hlavní 99, 691 26 Pouzdřany, Sál KD PouzdřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37673:681TJ Sokol Pouzdřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halámek Radek ml.
Halámek Michal
 
 
Radkovič Zdeněk
Jarůšek Vladimír
 
 
9-989 3110
2.Halámek Radek
Geier Jiří
 
 
Létal Dušan
Barvíř Tomáš
 
 
-36-9993220
3.Halámek Radek ml.Radkovič Zdeněk-5973 3130
4.Halámek MichalJarůšek Vladimír10-9-8-7 1331
5.Halámek RadekLétal Dušan9-8-8-6 1332
6.Geier JiříBarvíř Tomáš-109-6-1 1333
7.Halámek MichalRadkovič Zdeněk-8-10-7  0334
8.Halámek RadekJarůšek Vladimír-7-14-9  0335
9.Geier JiříLétal Dušan-811-6-7 1336
10.Halámek Radek ml.Barvíř Tomáš7-10-71173246
11.Halámek RadekRadkovič Zdeněk-7-7-3  0347
12.Geier JiříJarůšek Vladimír426  3057
13.Halámek Radek ml.Létal Dušan11-793 3167
14.Halámek MichalBarvíř Tomáš-6-78853277
15.Geier JiříRadkovič Zdeněk10-7-10-7 1378
16.Halámek Radek ml.Jarůšek Vladimír-1078-923288
17.Halámek MichalLétal Dušan8-1079 3198
18.Halámek RadekBarvíř Tomáš-8779 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halámek Radek ml.40Radkovič Zdeněk31
Halámek Michal22Jarůšek Vladimír22
Halámek Radek13Létal Dušan22
Geier Jiří13Barvíř Tomáš13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy