Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec AVrchní
rozhodčí:
Švejda Alois
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:Himal Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svatoplukova 277/2, 691 83 Drnholec, Herna stolního tenisu v tělocvičně ZŠ Drnholec, zadní vchodRozhodčí:Borovička Daniel
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Mikulík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:24266:332TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Himal Tomáš
Mikulík Jan
 
 
Lesovský Tadeáš
Klímek Ondřej
 
 
-6-10-5  0301
2.Mikulík JanLesovský Tadeáš-1-6-5  0302
3.Himal TomášKlímek Ondřej3-955 3112
4.Borovička DanielŠubík Jiří-4-6-7  0313
5.Himal TomášLesovský Tadeáš7410  3023
6.Mikulík JanŠubík Jiří-1-6-2  0324
7.Borovička DanielKlímek Ondřej-6-11-6  0325
8.Himal Tomᚊubík Jiří85-11-433235
9.Borovička DanielLesovský Tadeáš5-9-3-5 1336
10.Mikulík JanKlímek Ondřej-5-98-7 1337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulík Jan03Lesovský Tadeáš21
Himal Tomáš30Klímek Ondřej21
Borovička Daniel03Šubík Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov SpeedřiVrchní
rozhodčí:
Dyrčíková Lucie
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Zaječí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:620:20349:310Sportovní klub Zaječí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalousová Sandra
Huserek Lukáš
 
 
Kleinová Klára
Krčka Matěj
 
 
-48-86-82301
2.Kalousová SandraKleinová Klára-38-4-8 1302
3.Huserek LukášKrčka Matěj-999-10-62303
4.Čech TadeášWO    3013
5.Huserek LukášKleinová Klára-688-5-22314
6.Kalousová SandraWO    3024
7.Čech TadeášKrčka Matěj-56-8-10 1325
8.Huserek LukášWO    3035
9.Čech TadeášKleinová Klára-4-3-6  0336
10.Kalousová SandraKrčka Matěj6-12-8893246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalousová Sandra11Kleinová Klára30
Huserek Lukáš02Krčka Matěj21
Čech Tadeáš02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav AVrchní
rozhodčí:
Hýbner Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pálava Mikulov ŠampioniRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lesní, BřeclavRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
17:35Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:108MSK Břeclav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maněk Marek
Koberová Klára
 
 
Minařík David
Kubíček Tomáš
 
 
242  3010
2.Němeček RadekMinařík David541  3020
3.Klenovec OndřejMikulinec Matěj623  3030
4.Koberová KláraKubíček Tomáš413  3040
5.Klenovec OndřejMinařík David-9357 3150
6.Němeček RadekKubíček Tomáš343  3060
7.Koberová KláraMikulinec Matěj169  3070
8.Klenovec OndřejKubíček Tomáš212  3080
9.Koberová KláraMinařík David422  3090
10.Němeček RadekMikulinec Matěj042  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němeček Radek30Minařík David03
Klenovec Ondřej30Mikulinec Matěj03
Koberová Klára30Kubíček Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP dorostu Kolo: 2 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice AVrchní
rozhodčí:
Straka Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kobylí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Horní 566, Rakvice 69103, sportovní hala při ZŠ RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:711:26250:362TJ Sokol Kobylí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krásný Matěj
Pohanka Vojtěch
 
 
Hoch Vítek
Mrázek Petr
 
 
-788-6-42301
2.Krásný MatějHoch Vítek-5-1-8  0302
3.Pohanka VojtěchMrázek Petr56-99 3112
4.Vymazal VítKubík Josef-3-3-3  0313
5.Pohanka VojtěchHoch Vítek-5-3-5  0314
6.Krásný MatějKubík Josef-5-1-8  0315
7.Vymazal VítMrázek Petr88-7-853225
8.Pohanka VojtěchKubík Josef-5-5-3  0326
9.Vymazal VítHoch Vítek-4-3-5  0327
10.Krásný MatějMrázek Petr6-65-783237

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krásný Matěj12Hoch Vítek30
Pohanka Vojtěch12Mrázek Petr03
Vymazal Vít12Kubík Josef30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy