Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Michle Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21548:482TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Novotný Petr
 
 
Dušek Jan
Vojtěch Radek
 
 
10-9106 3110
2.Koděra Miloš
Ambrož Adam
 
 
Slobodzian Adam
Průša Martin
 
 
86-85 3120
3.Tichý JiříSlobodzian Adam11-99-733230
4.Ambrož AdamDušek Jan79-99 3140
5.Koděra MilošVojtěch Radek9-8-11-9 1341
6.Novotný PetrPrůša Martin349  3051
7.Ambrož AdamSlobodzian Adam-5-8-8  0352
8.Koděra MilošDušek Jan-109-78-82353
9.Novotný PetrVojtěch Radek10-843 3163
10.Tichý JiříPrůša Martin96-67 3173
11.Koděra MilošSlobodzian Adam-98-8-8 1374
12.Novotný PetrDušek Jan-788-773284
13.Tichý JiříVojtěch Radek688  3094
14.Ambrož AdamPrůša Martin948  30104
15.Novotný PetrSlobodzian Adam         
16.Tichý JiříDušek Jan         
17.Ambrož AdamVojtěch Radek         
18.Koděra MilošPrůša Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří30Slobodzian Adam21
Ambrož Adam21Dušek Jan12
Koděra Miloš03Vojtěch Radek12
Novotný Petr30Průša Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha AVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:34672:668SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladovník Daniel
Rybář Martin
 
 
Plachý Ladislav
Počta Tomáš
 
 
910-134 3110
2.Kafuněk David
Kala Petr
 
 
Špaček Zbyněk
Remeš Zdeněk
 
 
-10-49973220
3.Kala PetrPlachý Ladislav-7113-983230
4.Kafuněk DavidRemeš Zdeněk77-36 3140
5.Rybář MartinŠpaček Zbyněk-58-5-6 1341
6.Sladovník DanielPočta Tomáš1049  3051
7.Kafuněk DavidPlachý Ladislav-79-89-72352
8.Rybář MartinRemeš Zdeněk46-99 3162
9.Sladovník DanielŠpaček Zbyněk-7-1-6  0363
10.Kala PetrPočta Tomáš-11-9-9  0364
11.Rybář MartinPlachý Ladislav4-109-9-92365
12.Sladovník DanielRemeš Zdeněk-1068-11-42366
13.Kala PetrŠpaček Zbyněk9-2-7-3 1367
14.Kafuněk DavidPočta Tomáš-8108-993277
15.Sladovník DanielPlachý Ladislav-988-433287
16.Kala PetrRemeš Zdeněk5411  3097
17.Kafuněk DavidŠpaček Zbyněk94-8-71032107
18.Rybář MartinPočta Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kala Petr22Plachý Ladislav22
Kafuněk David31Remeš Zdeněk13
Rybář Martin12Špaček Zbyněk31
Sladovník Daniel22Počta Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
Tinkl Pavel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25603:532TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Tinkl Pavel
 
 
Maršík Richard
Kadavý Vladimír
 
 
667  3010
2.Zubčák Patrik
Merhaut Jaroslav
 
 
Brož Pavel
Růžička Filip
 
 
-66-66-102311
3.Tinkl PavelMaršík Richard1237  3021
4.Zubčák PatrikKadavý Vladimír978  3031
5.Merhaut JaroslavBrož Pavel-9-7-8  0332
6.Olejár FilipRůžička Filip8-85-8-82333
7.Zubčák PatrikMaršík Richard5-6-12-8 1334
8.Merhaut JaroslavKadavý Vladimír-6-77-8 1335
9.Olejár FilipBrož Pavel9-852 3145
10.Tinkl PavelRůžička Filip677  3055
11.Merhaut JaroslavMaršík Richard-9-10-5  0356
12.Olejár FilipKadavý Vladimír7-95-7113266
13.Tinkl PavelBrož Pavel987  3076
14.Zubčák PatrikRůžička Filip-8-107683286
15.Olejár FilipMaršík Richard995  3096
16.Tinkl PavelKadavý Vladimír-97-107732106
17.Zubčák PatrikBrož Pavel486  30  
18.Merhaut JaroslavRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel40Maršík Richard22
Zubčák Patrik21Kadavý Vladimír13
Merhaut Jaroslav03Brož Pavel12
Olejár Filip31Růžička Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26600:562TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škarban Jan
Pašek Dominik
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
7-79-11-92301
2.Šimůnek Ondřej
Šebl Jáchym
 
 
Stano Peter
Skopec Daniel
 
 
-54-5473211
3.Škarban JanGaydoš Vít41010  3021
4.Šimůnek OndřejMartiška Jan8-1-6-5 1322
5.Šebl JáchymStano Peter-6-107-8 1323
6.Pašek DominikSkopec Daniel-8-4116-62324
7.Šimůnek OndřejGaydoš Vít-71013-783234
8.Šebl JáchymMartiška Jan10-6-4-7 1335
9.Pašek DominikStano Peter-10-9-7  0336
10.Škarban JanSkopec Daniel6148  3046
11.Šebl JáchymGaydoš Vít-885-383256
12.Pašek DominikMartiška Jan556  3066
13.Škarban JanStano Peter-65911 3176
14.Šimůnek OndřejSkopec Daniel544  3086
15.Pašek DominikGaydoš Vít587  3096
16.Škarban JanMartiška Jan-103710 31106
17.Šimůnek OndřejStano Peter         
18.Šebl JáchymSkopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škarban Jan40Gaydoš Vít04
Šimůnek Ondřej21Martiška Jan22
Šebl Jáchym12Stano Peter21
Pašek Dominik22Skopec Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Lamr Martin
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice B ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9 TTC Elizza Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Daníček Adam
 
 

 
 
WO    3010
2.Fausek Matěj
Lamr Martin
 
 
Šimáček Milan
Novotný Petr
 
 
     3020
3.Daníček AdamSuchomel Tomáš     3030
4.Dvořák PetrNovotný Petr     1331
5.Fausek MatějŠimáček Milan     3041
6.Lamr MartinNejedlý Pavel     3051
7.Dvořák PetrSuchomel Tomáš     3061
8.Fausek MatějNovotný Petr     3071
9.Lamr MartinŠimáček Milan     3181
10.Daníček AdamNejedlý Pavel     2382
11.Fausek MatějSuchomel Tomáš     3092
12.Lamr MartinNovotný Petr     32102
13.Daníček AdamŠimáček Milan     30  
14.Dvořák PetrNejedlý Pavel         
15.Lamr MartinSuchomel Tomáš         
16.Daníček AdamNovotný Petr         
17.Dvořák PetrŠimáček Milan         
18.Fausek MatějNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Daníček Adam11Suchomel Tomáš03
Dvořák Petr11Novotný Petr12
Fausek Matěj30Šimáček Milan02
Lamr Martin30Nejedlý Pavel11
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy