Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn AVrchní
rozhodčí:
Bezpalec Martin st.
HOSTUJÍCÍ:Hluboká n. Vlt. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37 SKST Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Karel
Vejda Miroslav
 
 
Duspiva Martin
Smažík David
 
 
     3010
2.Kureš Vlastislav
Syrovátka Jan
 
 
Hornych Jiří
Jan Jabůrek
 
 
     3220
3.Syrovátka JanHornych Jiří     2321
4.Vejda MiroslavDuspiva Martin     1322
5.Kureš VlastislavJan Jabůrek     3232
6.Kučera KarelSmažík David     3042
7.Vejda MiroslavHornych Jiří     3152
8.Kureš VlastislavDuspiva Martin     0353
9.Kučera KarelJan Jabůrek     3263
10.Syrovátka JanSmažík David     3173
11.Kureš VlastislavHornych Jiří     1374
12.Kučera KarelDuspiva Martin     1375
13.Syrovátka JanJan Jabůrek     1376
14.Vejda MiroslavSmažík David     2377
15.Kučera KarelHornych Jiří     3287
16.Syrovátka JanDuspiva Martin     3297
17.Vejda MiroslavJan Jabůrek     1398
18.Kureš VlastislavSmažík David     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrovátka Jan22Hornych Jiří22
Vejda Miroslav13Duspiva Martin31
Kureš Vlastislav22Jan Jabůrek22
Kučera Karel31Smažík David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Kaplice AVrchní
rozhodčí:
Mácha Karel
HOSTUJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bělidlo 114, Kaplice, Herna ST v areálu TJ Spartak KapliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:38 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Pavel ml.
Janošťák Miroslav
 
 
Hrazdira Patrik
Soukup Zdeněk ml.
 
 
     3210
2.Kmoch Zdeněk
Beneš Pavel st.
 
 
Krejčí Ondřej
Petřík Jaroslav
 
 
     3220
3.Beneš Pavel ml.Soukup Zdeněk ml.     2321
4.Beneš Pavel st.Hrazdira Patrik     2322
5.Janošťák MiroslavPetřík Jaroslav     3132
6.Kmoch ZdeněkKrejčí Ondřej     1333
7.Beneš Pavel st.Soukup Zdeněk ml.     1334
8.Janošťák MiroslavHrazdira Patrik     1335
9.Kmoch ZdeněkPetřík Jaroslav     3145
10.Beneš Pavel ml.Krejčí Ondřej     2346
11.Janošťák MiroslavSoukup Zdeněk ml.     2347
12.Kmoch ZdeněkHrazdira Patrik     3157
13.Beneš Pavel ml.Petřík Jaroslav     1358
14.Beneš Pavel st.Krejčí Ondřej     1359
15.Kmoch ZdeněkSoukup Zdeněk ml.     3069
16.Beneš Pavel ml.Hrazdira Patrik     3179
17.Beneš Pavel st.Petřík Jaroslav     03710
18.Janošťák MiroslavKrejčí Ondřej     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Pavel ml.13Soukup Zdeněk ml.31
Beneš Pavel st.04Hrazdira Patrik22
Janošťák Miroslav12Petřík Jaroslav22
Kmoch Zdeněk31Krejčí Ondřej30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Libín Prachatice CVrchní
rozhodčí:
Bauer Jan nejst.
HOSTUJÍCÍ:Protivín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 764 Prachatice, Sportovní hala v areálu Městského stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:35 Protivín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoud Jan
Čejka Jiří
 
 
Dunovský Libor
Votava Štěpán
 
 
     0301
2.Heinzl Lukáš
Vejvoda Jiří
 
 
Mareš Zdeněk
Dubský Lubomír
 
 
     0302
3.Janoud JanDunovský Libor     2303
4.Čejka JiříVotava Štěpán     0304
5.Vejvoda JiříDubský Lubomír     0305
6.Heinzl LukášMareš Zdeněk     3115
7.Čejka JiříDunovský Libor     3125
8.Vejvoda JiříVotava Štěpán     0326
9.Heinzl LukášDubský Lubomír     3136
10.Janoud JanMareš Zdeněk     0337
11.Vejvoda JiříDunovský Libor     1338
12.Heinzl LukášVotava Štěpán     1339
13.Janoud JanDubský Lubomír     3249
14.Čejka JiříMareš Zdeněk     03410
15.Heinzl LukášDunovský Libor         
16.Janoud JanVotava Štěpán         
17.Čejka JiříDubský Lubomír         
18.Vejvoda JiříMareš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janoud Jan12Dunovský Libor21
Čejka Jiří12Votava Štěpán30
Vejvoda Jiří03Dubský Lubomír12
Heinzl Lukáš21Mareš Zdeněk21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol N.Ves AVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Strakonice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna N.VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19 Sokol N.Ves A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Stanislav
Chmel Petr I.
 
 
Jungvirt Josef
Požárek Jaroslav
 
 
     3210
2.Staněk Milan st.
Nápravník Jakub
 
 
Jungvirt Roman
Hrach František ml.
 
 
     3020
3.Staněk Milan st.Hrach František ml.     3130
4.Chmel Petr I.Jungvirt Josef     0331
5.Mašek StanislavJungvirt Roman     0332
6.Nápravník JakubPožárek Jaroslav     3042
7.Chmel Petr I.Hrach František ml.     3152
8.Mašek StanislavJungvirt Josef     3262
9.Nápravník JakubJungvirt Roman     3272
10.Staněk Milan st.Požárek Jaroslav     3082
11.Mašek StanislavHrach František ml.     1383
12.Nápravník JakubJungvirt Josef     3093
13.Staněk Milan st.Jungvirt Roman     32103
14.Chmel Petr I.Požárek Jaroslav     32  
15.Nápravník JakubHrach František ml.         
16.Staněk Milan st.Jungvirt Josef         
17.Chmel Petr I.Jungvirt Roman         
18.Mašek StanislavPožárek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Staněk Milan st.30Hrach František ml.12
Chmel Petr I.11Jungvirt Josef12
Mašek Stanislav12Jungvirt Roman12
Nápravník Jakub30Požárek Jaroslav02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy