Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Staving Studená BVrchní
rozhodčí:
Maňhal Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 13:00 Začátek
utkání
03:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35 Jiskra Třeboň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maňhal Jan ml.
Zejda Petr
 
 
Petrásek Martin
Pašek Felix
 
 
     3110
2.Šindelář Radim
Ondráček Jan
 
 
Jareš Oldřich
Pešek Ondřej
 
 
     3220
3.Zejda PetrJareš Oldřich     1321
4.Schwarz MiloslavPetrásek Martin     0322
5.Ondráček JanPešek Ondřej     1323
6.Maňhal Jan ml.Pašek Felix     1324
7.Schwarz MiloslavJareš Oldřich     1325
8.Ondráček JanPetrásek Martin     2326
9.Maňhal Jan ml.Pešek Ondřej     3136
10.Zejda PetrPašek Felix     3146
11.Ondráček JanJareš Oldřich     0347
12.Maňhal Jan ml.Petrásek Martin     0348
13.Zejda PetrPešek Ondřej     1349
14.Schwarz MiloslavPašek Felix     03410
15.Maňhal Jan ml.Jareš Oldřich         
16.Zejda PetrPetrásek Martin         
17.Schwarz MiloslavPešek Ondřej         
18.Ondráček JanPašek Felix         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zejda Petr12Jareš Oldřich30
Schwarz Miloslav03Petrásek Martin30
Ondráček Jan03Pešek Ondřej21
Maňhal Jan ml.12Pašek Felix21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KD Dačice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Borovany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DačiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17 ST KD Dačice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Martin
Kelbler Petr
 
 
Janda Jiří
Cicko Tomáš
 
 
     3110
2.Havlík Vojtěch
Havlík Zdeněk
 
 
Zegermacher Erik
Krýsl Martin
 
 
     3120
3.Havlík ZdeněkJanda Jiří     0321
4.Havlík VojtěchZegermacher Erik     3231
5.Kelbler PetrCicko Tomáš     3041
6.Havlík MartinKrýsl Martin     3151
7.Havlík VojtěchJanda Jiří     3061
8.Kelbler PetrZegermacher Erik     3071
9.Havlík MartinCicko TomášWO    3081
10.Havlík ZdeněkKrýsl Martin     1382
11.Kelbler PetrJanda Jiří     2383
12.Havlík MartinZegermacher Erik     1384
13.Havlík ZdeněkCicko TomášWO    3094
14.Havlík VojtěchKrýsl Martin     30104
15.Havlík MartinJanda Jiří         
16.Havlík ZdeněkZegermacher Erik         
17.Havlík VojtěchCicko Tomáš         
18.Kelbler PetrKrýsl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havlík Zdeněk02Janda Jiří21
Havlík Vojtěch30Zegermacher Erik12
Kelbler Petr21Cicko Tomáš01
Havlík Martin11Krýsl Martin12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VS Tábor BVrchní
rozhodčí:
Lemberková Martina
HOSTUJÍCÍ:SK ZD Pojbuky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tábor, Václava Soumara 2300, Zimní stadion TáborRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30 SK ZD Pojbuky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Losos Radek
Jehně Václav ml.
 
 
Opolzer Pavel
Jindra Miroslav
 
 
     1301
2.Šmahlík Libor
Horka Jan
 
 
Děd Lukáš
Ivan Emil
 
 
     2302
3.Šmahlík LiborOpolzer Pavel     0303
4.Jehně Václav ml.Jindra Miroslav     0304
5.Horka JanDěd Lukáš     0305
6.Losos RadekNovák Martin     2306
7.Jehně Václav ml.Opolzer Pavel     2307
8.Horka JanJindra Miroslav     1308
9.Losos RadekDěd Lukáš     1309
10.Šmahlík LiborNovák Martin     13010
11.Horka JanOpolzer Pavel     03  
12.Losos RadekJindra Miroslav         
13.Šmahlík LiborDěd Lukáš         
14.Jehně Václav ml.Novák Martin         
15.Losos RadekOpolzer Pavel         
16.Šmahlík LiborJindra Miroslav         
17.Jehně Václav ml.Děd Lukáš         
18.Horka JanNovák Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmahlík Libor02Opolzer Pavel20
Jehně Václav ml.02Jindra Miroslav20
Horka Jan02Děd Lukáš20
Losos Radek02Novák Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Milevsko AVrchní
rozhodčí:
Kolář Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Jindř. Hradec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MilevskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 SK Jindř. Hradec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švára Libor
Mácha Luboš st.
 
 
Peckert Ondřej
Havel Vladimír
 
 
     0301
2.Kolář Tomáš
Mácha Jakub
 
 
Hunal Martin
Čejna Tomáš
 
 
     1302
3.Mácha Luboš st.Hunal Martin     0303
4.Kolář TomášHavel Vladimír     2304
5.Mácha JakubPeckert Ondřej     2305
6.Švára LiborČejna Tomáš     3115
7.Kolář TomášHunal Martin     0316
8.Mácha JakubHavel Vladimír     0317
9.Švára LiborPeckert Ondřej     1318
10.Mácha Luboš st.Čejna Tomáš     1319
11.Švára PetrHunal Martin     03110
12.Švára LiborHavel Vladimír-97WO  31  
13.Mácha Luboš st.Peckert Ondřej         
14.Kolář TomášČejna Tomáš         
15.Švára LiborHunal Martin         
16.Mácha Luboš st.Havel Vladimír         
17.Kolář TomášPeckert Ondřej         
18.Švára PetrČejna Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mácha Luboš st.02Hunal Martin30
Kolář Tomáš02Havel Vladimír20
Mácha Jakub02Peckert Ondřej20
Švára Libor11Čejna Tomáš11
Švára Petr01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy