Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:2 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašubiaková ViktorieSálová Anežka     3010
2.Nolová MarkétaHůlková Anna     3020
3.Nolová Markéta
Kopecká Klára
 
 
Sálová Anežka
Hůlková Anna
 
 
     3030
4.Kašubiaková ViktorieHůlková Anna     3140
5.Kopecká KláraSálová Anežka     3150

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kašubiaková Viktorie20Sálová Anežka02
Nolová Markéta10Hůlková Anna02
Kopecká Klára10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad NisouVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:10 TTC Hrádek nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčková KristýnaNováková Tereza     3210
2.Brigantová BeataPalušová Jana     0311
3.Doležalová Monika
Motyčková Kristýna
 
 
Nováková Tereza
Palušová Jana
 
 
     3221
4.Doležalová MonikaPalušová Jana     0322
5.Brigantová BeataNováková Tereza     3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Motyčková Kristýna10Nováková Tereza02
Brigantová Beata11Palušová Jana20
Doležalová Monika01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov BVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:8 Jiskra Kamenický Šenov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němečková LenkaVondráčková Lucie     2301
2.Sillerová AndreaRýdlová Lucie     3111
3.Němečková Lenka
Sillerová Andrea
 
 
Vondráčková Lucie
Rýdlová Lucie
 
 
     3121
4.Němečková LenkaRýdlová Lucie     3031
5.Sillerová AndreaVondráčková Lucie     1332

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němečková Lenka11Vondráčková Lucie20
Sillerová Andrea11Rýdlová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TTC Hrádek nad NisouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:29:8 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráčková LucieBrigantová Beata     3010
2.Rýdlová LucieDoležalová Monika     0311
3.Vondráčková Lucie
Rýdlová Lucie
 
 
Motyčková Kristýna
Doležalová Monika
 
 
     3121
4.Vondráčková LucieDoležalová Monika     3131
5.Rýdlová LucieBrigantová Beata     0332

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vondráčková Lucie20Brigantová Beata11
Rýdlová Lucie02Doležalová Monika11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:12 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašínská MichaelaKopecká Klára     0301
2.Palušová JanaNolová Markéta     2302
3.Kašínská Michaela
Palušová Jana
 
 
Kašubiaková Viktorie
Nolová Markéta
 
 
     0303
4.Kašínská MichaelaNolová Markéta     0304
5.Palušová JanaKašubiaková Viktorie     3014

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kašínská Michaela02Kopecká Klára10
Palušová Jana11Nolová Markéta20
   Kašubiaková Viktorie01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 11:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:9 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová AnežkaKorpová Romana st.     3010
2.Hůlková AnnaKorpová Romana ml.     0311
3.Sálová Anežka
Hůlková Anna
 
 
Korpová Romana st.
Korpová Romana ml.
 
 
     2312
4.Sálová AnežkaKorpová Romana ml.     3022
5.Hůlková AnnaKorpová Romana st.     2323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sálová Anežka20Korpová Romana st.11
Hůlková Anna02Korpová Romana ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov AVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ChrastavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:3 Jiskra Kamenický Šenov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrusová NatáliePalušová Jana     0301
2.Korpová Romana ml.Nováková Tereza     3011
3.Petrusová Natálie
Korpová Romana ml.
 
 
Palušová Jana
Nováková Tereza
 
 
     3021
4.Petrusová NatálieNováková Tereza     3031
5.Korpová Romana ml.Kašínská Michaela     3041

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Petrusová Natálie11Palušová Jana10
Korpová Romana ml.20Nováková Tereza02
   Kašínská Michaela01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:3 TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nolová MarkétaVondráčková Lucie     3010
2.Kopecká KláraRýdlová Lucie     3020
3.Kopecká Klára
Kašubiaková Viktorie
 
 
Vondráčková Lucie
Rýdlová Lucie
 
 
     3130
4.Kašubiaková ViktorieRýdlová Lucie     3040
5.Kopecká KláraVondráčková Lucie     3250

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nolová Markéta10Vondráčková Lucie02
Kopecká Klára20Rýdlová Lucie02
Kašubiaková Viktorie10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hrádek nad NisouVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:Jiskra Kamenický Šenov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:015:2 TTC Hrádek nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchánková SylvieSillerová Andrea     3110
2.Brigantová BeataNěmečková Lenka     3020
3.Suchánková Sylvie
Brigantová Beata
 
 
Sillerová Andrea
Němečková Lenka
 
 
     3030
4.Suchánková SylvieNěmečková Lenka     3040
5.Brigantová BeataSillerová Andrea     3150

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suchánková Sylvie20Sillerová Andrea02
Brigantová Beata20Němečková Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská divize žen Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Petříček Ivo
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala SKST LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 15:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6 SKST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sálová AnežkaVondráčková Lucie     3210
2.Hůlková AnnaRýdlová Lucie     3120
3.Sálová Anežka
Hůlková Anna
 
 
Vondráčková Lucie
Rýdlová Lucie
 
 
     3030
4.Sálová AnežkaRýdlová Lucie     3040
5.Hůlková AnnaVondráčková Lucie     0341

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sálová Anežka20Vondráčková Lucie11
Hůlková Anna11Rýdlová Lucie02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy