Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31670:627Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Zbyněk
Masařík Radim
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
-1111-9-3 1301
2.Dočkalová Gabriela
Žáček Michal
 
 
Koumar Jiří
Zouhar Michal
 
 
8610  3011
3.Beneš ZbyněkSehnal Stanislav-96-9583221
4.Masařík RadimZouhar Michal-4-895-62322
5.Dočkalová GabrielaSvoboda Jan96-65 3132
6.Žáček MichalKoumar Jiří-6-8-4  0333
7.Masařík RadimSehnal Stanislav66-8-9-102334
8.Dočkalová GabrielaZouhar Michal5-8-4-5 1335
9.Žáček MichalSvoboda Jan9108  3045
10.Beneš ZbyněkKoumar Jiří96-7-10-102346
11.Dočkalová GabrielaSehnal Stanislav-10347 3156
12.Žáček MichalZouhar Michal-8-89-6 1357
13.Beneš ZbyněkSvoboda Jan105-116 3167
14.Masařík RadimKoumar Jiří-7899 3177
15.Žáček MichalSehnal Stanislav-68-9543287
16.Beneš ZbyněkZouhar Michal-688-963297
17.Masařík RadimSvoboda Jan8311  30107
18.Dočkalová GabrielaKoumar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Zbyněk31Sehnal Stanislav13
Masařík Radim22Zouhar Michal31
Dočkalová Gabriela21Svoboda Jan04
Žáček Michal22Koumar Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34526:612TJ Sokol Brno-Židenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Libánek Ondřej
Novák Dominik
 
 
Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
12-37-663210
2.Drápal Petr
Srna Antonín
 
 
Rotrekl David
Robek Petr
 
 
8-109-7-52311
3.Libánek OndřejKrejčí Dalibor10-8-4-10 1312
4.Novák DominikRotrekl David9-9-13-5 1313
5.Srna AntonínRobek Petr299  3023
6.Drápal PetrJečmínek Radek8-6-7-4 1324
7.Novák DominikKrejčí Dalibor978  3034
8.Srna AntonínRotrekl David9-7912 3144
9.Drápal PetrRobek Petr78-68 3154
10.Libánek OndřejJečmínek Radek9-12-9-5 1355
11.Srna AntonínKrejčí Dalibor-2-6-9  0356
12.Drápal PetrRotrekl David10-6-5-5 1357
13.Libánek OndřejRobek Petr-3-5116-22358
14.Novák DominikJečmínek Radek-4-9107-52359
15.Drápal PetrKrejčí Dalibor9-3-10-8 13510
16.Libánek OndřejRotrekl David         
17.Novák DominikRobek Petr         
18.Srna AntonínJečmínek Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Libánek Ondřej03Krejčí Dalibor31
Novák Dominik12Rotrekl David21
Srna Antonín21Robek Petr12
Drápal Petr13Ječmínek Radek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Boskovice AVrchní
rozhodčí:
Svěrák Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KP - Orlovna , Komenského 33a, Boskovice 68001, vchod od prodejny COOPRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32358:442SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-6-9-14  0301
2.Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
-27-75-62302
3.Harna VáclavŠípka Zdeněk-4-5-7  0303
4.Křepela ZdeněkVermouzek František-8-5-10  0304
5.Sekanina JanFučík Petr8-3-8-8 1305
6.Svěrák MartinŠťastný Pavel6-10-812-52306
7.Křepela ZdeněkŠípka Zdeněk-6-97333216
8.Sekanina JanVermouzek František-7-4-5  0317
9.Svěrák MartinFučík Petr-108-88-72318
10.Harna VáclavŠťastný Pavel-36-5-5 1319
11.Sekanina JanŠípka Zdeněk-11-106-8 13110
12.Svěrák MartinVermouzek František         
13.Harna VáclavFučík Petr         
14.Křepela ZdeněkŠťastný Pavel         
15.Svěrák MartinŠípka Zdeněk         
16.Harna VáclavVermouzek František         
17.Křepela ZdeněkFučík Petr         
18.Sekanina JanŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Harna Václav02Šípka Zdeněk21
Křepela Zdeněk11Vermouzek František20
Sekanina Jan03Fučík Petr20
Svěrák Martin02Šťastný Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5381:220STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krása Petr st.
Suchý Petr
 
 
Trávníčková Karla
Pokorný Martin
 
 
767  3010
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Bednář Josef
Zukal Aleš
 
 
-12435 3120
3.Suchý PetrBednář Josef511  3030
4.Cetkovský MartinTrávníčková Karla7108  3040
5.Krása Petr st.Zukal Aleš7-822 3150
6.Křepela LubomírPokorný Martin643  3060
7.Cetkovský MartinBednář Josef637  3070
8.Krása Petr st.Trávníčková Karla-10911-973280
9.Křepela LubomírZukal Aleš-9848 3190
10.Suchý PetrPokorný Martin343  30100
11.Krása Petr st.Bednář Josef         
12.Křepela LubomírTrávníčková Karla         
13.Suchý PetrZukal Aleš         
14.Cetkovský MartinPokorný Martin         
15.Křepela LubomírBednář Josef         
16.Suchý PetrTrávníčková Karla         
17.Cetkovský MartinZukal Aleš         
18.Krása Petr st.Pokorný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr20Bednář Josef02
Cetkovský Martin20Trávníčková Karla02
Krása Petr st.20Zukal Aleš02
Křepela Lubomír20Pokorný Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:33517:540TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
-5788 3110
2.Šebeček Marek
Rafaj Zdeněk st.
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
-87-9-9 1311
3.Vojáček JaromírBil Martin-118-9-4 1312
4.Rafaj Zdeněk st.Dragan Tomáš57-3-7-82313
5.Bubla Jaroslav st.Spirit Michal6-938 3123
6.Šebeček MarekMacháň David-10-8-8  0324
7.Rafaj Zdeněk st.Bil Martin-9-98-4 1325
8.Bubla Jaroslav st.Dragan Tomáš-878-6-72326
9.Šebeček MarekSpirit Michal7810  3036
10.Vojáček JaromírMacháň David-1096-5-92337
11.Bubla Jaroslav st.Bil Martin8-5-78-102338
12.Šebeček MarekDragan Tomáš9-755 3148
13.Vojáček JaromírSpirit Michal7-9-9-9 1349
14.Rafaj Zdeněk st.Macháň David-7-7-7  03410
15.Šebeček MarekBil Martin7    10  
16.Vojáček JaromírDragan Tomáš         
17.Rafaj Zdeněk st.Spirit Michal         
18.Bubla Jaroslav st.Macháň David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vojáček Jaromír03Bil Martin30
Rafaj Zdeněk st.03Dragan Tomáš21
Bubla Jaroslav st.12Spirit Michal12
Šebeček Marek21Macháň David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Velešovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:34347:456TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
Spáčil Petr
Rulíšek Karel
 
 
86-2-653210
2.Bastl Pavel
Zubal Ladislav
 
 
Mráz David
Jelínek Marek
 
 
-3-5-8  0311
3.Sedláček RadekJelínek Marek11-6-7-7 1312
4.Kalousek ViktorMráz David-53-11-7 1313
5.Bastl PavelRulíšek Karel-4-5-8  0314
6.Zubal LadislavSpáčil Petr-6-5-7  0315
7.Kalousek ViktorJelínek Marek-47-95-102316
8.Bastl PavelMráz David9-7-8-9 1317
9.Zubal LadislavRulíšek Karel-7-7-12  0318
10.Sedláček RadekSpáčil Petr6-8-3793228
11.Bastl PavelJelínek Marek-5-7-8  0329
12.Zubal LadislavMráz David-6-6-6  03210
13.Sedláček RadekRulíšek Karel         
14.Kalousek ViktorSpáčil Petr         
15.Zubal LadislavJelínek Marek         
16.Sedláček RadekMráz David         
17.Kalousek ViktorRulíšek Karel         
18.Bastl PavelSpáčil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Radek11Jelínek Marek30
Kalousek Viktor02Mráz David30
Bastl Pavel03Rulíšek Karel20
Zubal Ladislav03Spáčil Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline