Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Dubňany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportcentrum, Hodonínská 1680, 696 03 Dubňany, u fofbalového stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mlynár Radoslav
Budiš Tomáš
 
 
Hála Zbyněk
Kojecký Jaroslav
 
 
     0301
2.Ráček Ladislav
Mikula Ján
 
 
Kojecký Dalibor
Tihlařík Ondřej
 
 
     1302
3.Mlynár RadoslavKojecký Jaroslav     0303
4.Jelínek Zdeněk ml.Hála Zbyněk     3013
5.Budiš TomášTihlařík Ondřej     3223
6.Ráček LadislavKojecký Dalibor     3233
7.Jelínek Zdeněk ml.Kojecký Jaroslav     3043
8.Budiš TomášHála Zbyněk     3053
9.Ráček LadislavTihlařík Ondřej     2354
10.Mikula JánKojecký Dalibor     1355
11.Budiš TomášKojecký Jaroslav     3065
12.Ráček LadislavHála Zbyněk     1366
13.Mikula JánTihlařík Ondřej     1367
14.Jelínek Zdeněk ml.Kojecký Dalibor     3077
15.Ráček LadislavKojecký Jaroslav     0378
16.Mikula JánHála Zbyněk     0379
17.Jelínek Zdeněk ml.Tihlařík Ondřej     3189
18.Budiš TomášKojecký Dalibor     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mlynár Radoslav01Kojecký Jaroslav22
Jelínek Zdeněk ml.40Hála Zbyněk22
Budiš Tomáš40Tihlařík Ondřej22
Ráček Ladislav13Kojecký Dalibor13
Mikula Ján03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21 TJ Sokol Kyjov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Werner Jan
Vavřínek Dominik
 
 
Komosný Miloslav
Hřebíček Miroslav
 
 
     3110
2.Chimiak Stanislav
Palán František
 
 
Konečný Miroslav
Ondruš Milan
 
 
     3020
3.Werner JanOndruš Milan     2321
4.Kučera Zdeněk st.Hřebíček Miroslav     3231
5.Vavřínek DominikKonečný Miroslav     3241
6.Palán FrantišekKomosný Miloslav     3251
7.Kučera Zdeněk st.Ondruš Milan     3161
8.Vavřínek DominikHřebíček Miroslav     3071
9.Palán FrantišekKonečný Miroslav     3081
10.Werner JanKomosný Miloslav     3291
11.Vavřínek DominikOndruš Milan     30101
12.Palán FrantišekHřebíček Miroslav     23102
13.Werner JanKonečný Miroslav     03103
14.Kučera Zdeněk st.Komosný Miloslav     31113
15.Palán FrantišekOndruš Milan     31123
16.Werner JanHřebíček Miroslav     30133
17.Kučera Zdeněk st.Konečný Miroslav     30143
18.Vavřínek DominikKomosný Miloslav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Werner Jan22Ondruš Milan13
Kučera Zdeněk st.40Hřebíček Miroslav13
Vavřínek Dominik40Konečný Miroslav13
Palán František31Komosný Miloslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43 SK Vacenovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juryca Dalibor
Luzum Jaroslav
 
 
Charvát Petr
Bařák Václav
 
 
     1301
2.Vymyslický Stanislav
Salaba Petr
 
 
Fišman Jan
Kreml Pavel
 
 
     3211
3.Salaba PetrCharvát Petr     3221
4.Juryca DaliborFišman Jan     1322
5.Vymyslický StanislavKreml Pavel     3032
6.Luzum JaroslavBařák Václav     1333
7.Juryca DaliborCharvát Petr     1334
8.Vymyslický StanislavFišman Jan     1335
9.Luzum JaroslavKreml Pavel     2336
10.Salaba PetrBařák Václav     3146
11.Vymyslický StanislavCharvát Petr     1347
12.Luzum JaroslavFišman Jan     1348
13.Salaba PetrKreml Pavel     3258
14.Juryca DaliborBařák Václav     0359
15.Luzum JaroslavCharvát Petr     03510
16.Salaba PetrFišman Jan     31610
17.Juryca DaliborKreml Pavel     32710
18.Vymyslický StanislavBařák Václav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Salaba Petr40Charvát Petr31
Juryca Dalibor13Fišman Jan31
Vymyslický Stanislav13Kreml Pavel13
Luzum Jaroslav04Bařák Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:182:54 SKST Rohatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikuš Martin
Mikuš Tomáš
 
 
Valuch Michal
Rybecký Jakub
 
 
     1301
2.
 
 
Chvátal Antonín
Chvátal Tomáš
 
 
WO    0302
3.Mikuš MartinRybecký Jakub     0303
4.Mikuš TomášChvátal Tomáš     0304
5.Mikuš PavelValuch Michal     0305
6.Chvátal AntonínWO    0306
7.Mikuš TomášRybecký Jakub     0307
8.Mikuš PavelChvátal Tomáš     0308
9.Valuch MichalWO    0309
10.Mikuš MartinChvátal Antonín     03010
11.Mikuš PavelRybecký Jakub     03011
12.Chvátal TomášWO    03012
13.Mikuš MartinValuch Michal     03013
14.Mikuš TomášChvátal Antonín     13014
15.Rybecký JakubWO    03015
16.Mikuš MartinChvátal Tomáš     03016
17.Mikuš TomášValuch Michal     03017
18.Mikuš PavelChvátal Antonín     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikuš Martin04Rybecký Jakub30
Mikuš Tomáš04Chvátal Tomáš30
Mikuš Pavel04Valuch Michal30
   Chvátal Antonín30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vracov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 TJ Sokol Vracov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnajdr Michal
Valko Jan
 
 
Hrubý Otto
Andrýsek Zbyněk
 
 
     3010
2.Křiva Zdeněk
Šnajdr Radomír
 
 
Schenel David
Zelinka Oldřich
 
 
     1311
3.Šnajdr RadomírHrubý Otto     0312
4.Křiva ZdeněkAndrýsek Zbyněk     3022
5.Šnajdr MichalSchenel David     1323
6.Valko JanZelinka Oldřich     3033
7.Křiva ZdeněkHrubý Otto     1334
8.Šnajdr MichalAndrýsek Zbyněk     3044
9.Valko JanSchenel David     3254
10.Šnajdr RadomírZelinka Oldřich     3164
11.Šnajdr MichalHrubý Otto     3074
12.Valko JanAndrýsek Zbyněk     3084
13.Šnajdr RadomírSchenel David     0385
14.Křiva ZdeněkZelinka Oldřich     3195
15.Valko JanHrubý Otto     31105
16.Šnajdr RadomírAndrýsek Zbyněk     31115
17.Křiva ZdeněkSchenel David     03116
18.Šnajdr MichalZelinka Oldřich     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Radomír22Hrubý Otto22
Křiva Zdeněk22Andrýsek Zbyněk04
Šnajdr Michal31Schenel David31
Valko Jan40Zelinka Oldřich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Josef
Komoň Richard
 
 
Smolka Longin
Lunga Jakub
 
 
     3010
2.Třináctý Jan
Dřevojan Martin
 
 
Mikl Antonín
Elznic Drahomír
 
 
     3120
3.Dufek JosefElznic Drahomír     1321
4.Komoň RichardMikl Antonín     3131
5.Třináctý JanSmolka Longin     2332
6.Dřevojan MartinLunga Jakub     3042
7.Komoň RichardElznic Drahomír     0343
8.Třináctý JanMikl Antonín     0344
9.Dřevojan MartinSmolka Longin     3054
10.Dufek JosefLunga Jakub     3064
11.Třináctý JanElznic Drahomír     3274
12.Dřevojan MartinMikl Antonín     2375
13.Dufek JosefSmolka Longin     3285
14.Komoň RichardLunga Jakub     0386
15.Dřevojan MartinElznic Drahomír     0387
16.Dufek JosefMikl Antonín     2388
17.Komoň RichardSmolka Longin     0389
18.Třináctý JanLunga Jakub     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Josef22Elznic Drahomír31
Komoň Richard13Mikl Antonín31
Třináctý Jan22Smolka Longin22
Dřevojan Martin22Lunga Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline