Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:Hirják Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 - Spořilov, Chodovská 3, České dráhy, Depo kolejových vozidel, hala 518, schodiště 3. 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13448:387TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
Chaloupek Petr
Novotný Marek
 
 
1011-64 3110
2.Kreis Pavel
Krupa Zdeněk
 
 
Kadavý Ondřej
Chvátal Zdeněk
 
 
-7-1066103220
3.Krupa ZdeněkChaloupek Petr8-6-88-82321
4.Kreis PavelKadavý Ondřej2-389 3131
5.Čížek VáclavNovotný Marek8-89-473241
6.Mička ZdeněkPražák Bohumil573  3051
7.Kreis PavelChaloupek Petr96-39 3161
8.Čížek VáclavKadavý Ondřej-7987 3171
9.Mička ZdeněkNovotný Marek-810-61073281
10.Krupa ZdeněkPražák Bohumil8412  3091
11.Čížek VáclavChaloupek Petr1283  30101
12.Mička ZdeněkKadavý Ondřej         
13.Krupa ZdeněkNovotný Marek         
14.Kreis PavelPražák Bohumil         
15.Mička ZdeněkChaloupek Petr         
16.Krupa ZdeněkKadavý Ondřej         
17.Kreis PavelNovotný Marek         
18.Čížek VáclavPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupa Zdeněk11Chaloupek Petr12
Kreis Pavel20Kadavý Ondřej02
Čížek Václav30Novotný Marek02
Mička Zdeněk20Pražák Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha JVrchní
rozhodčí:
Kleinander Michael
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:33485:502TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Bohumil
Jedlička Jan
 
 
Hejný Jakub
Novák Luboš
 
 
-668-7-12301
2.Kleinander Michael
Šálek Pavel
 
 
Karpíšek Ondřej
Runštuk Tomáš
 
 
5-6-95133211
3.Kleinander MichaelKarpíšek Ondřej-6-5-9  0312
4.Vacek BohumilHejný Jakub-3-4-7  0313
5.Šálek PavelRunštuk Tomáš26-96 3123
6.Jedlička JanNovák Luboš1510  3033
7.Vacek BohumilKarpíšek Ondřej-79-8-8 1334
8.Šálek PavelHejný Jakub4-8-7-8 1335
9.Jedlička JanRunštuk Tomáš362  3045
10.Kleinander MichaelNovák Luboš-8-3-6  0346
11.Šálek PavelKarpíšek Ondřej3-7-9-4 1347
12.Jedlička JanHejný Jakub895  3057
13.Kleinander MichaelRunštuk Tomáš-7-10-5  0358
14.Vacek BohumilNovák Luboš-77-10-8 1359
15.Jedlička JanKarpíšek Ondřej-97-106-623510
16.Kleinander MichaelHejný Jakub10-3-6-8 13  
17.Vacek BohumilRunštuk Tomáš         
18.Šálek PavelNovák Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kleinander Michael03Karpíšek Ondřej40
Vacek Bohumil03Hejný Jakub21
Šálek Pavel12Runštuk Tomáš12
Jedlička Jan31Novák Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NVrchní
rozhodčí:
Šrytr Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23556:517SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nogoev Zholdoshbek
Vícha Matěj
 
 
Procházka Ivan st.
Rezek Jan st.
 
 
-8599 3110
2.Kozel Rudolf
Šrytr Petr
 
 
Perníkář Tomáš
Veselý Vladimír
 
 
-56-8533220
3.Vícha MatějVeselý Vladimír44-511 3130
4.Nogoev ZholdoshbekProcházka Ivan st.6-6-4-7 1331
5.Šrytr PetrPerníkář Tomáš-5966 3141
6.Kozel RudolfRezek Jan st.646  3051
7.Nogoev ZholdoshbekVeselý Vladimír-4-95993261
8.Šrytr PetrProcházka Ivan st.10-910-8-62362
9.Kozel RudolfPerníkář Tomáš778  3072
10.Vícha MatějRezek Jan st.-7-5-0  0373
11.Šrytr PetrVeselý Vladimír496  3083
12.Kozel RudolfProcházka Ivan st.-10114-9-42384
13.Vícha MatějPerníkář Tomáš7-7910 3194
14.Nogoev ZholdoshbekRezek Jan st.-4-3910-72395
15.Kozel RudolfVeselý Vladimír1064  30105
16.Vícha MatějProcházka Ivan st.         
17.Nogoev ZholdoshbekPerníkář Tomáš         
18.Šrytr PetrRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vícha Matěj21Veselý Vladimír04
Nogoev Zholdoshbek12Procházka Ivan st.30
Šrytr Petr21Perníkář Tomáš03
Kozel Rudolf31Rezek Jan st.21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
Hořínek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580, Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17524:448TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
Krieger Karel
Mikšátko Roman
 
 
5612  3010
2.Trnka Miloš
Rychtarik David
 
 
Pavlíček Ladislav
Samohejl Erich
 
 
357  3020
3.Jeřábek MichalPavlíček Ladislav-6-6-7  0321
4.Rychtarik DavidKrieger Karel1311-97 3131
5.Hořínek PavelMikšátko Roman-9197 3141
6.Trnka MilošSamohejl Erich-9-99-4 1342
7.Rychtarik DavidPavlíček Ladislav9-4-117-142343
8.Hořínek PavelKrieger Karel1015-65 3153
9.Trnka MilošMikšátko Roman776  3063
10.Jeřábek MichalSamohejl Erich-5295 3173
11.Hořínek PavelPavlíček Ladislav5-771 3183
12.Trnka MilošKrieger Karel894  3093
13.Jeřábek MichalMikšátko Roman9-8-411-32394
14.Rychtarik DavidSamohejl Erich986  30104
15.Trnka MilošPavlíček Ladislav         
16.Jeřábek MichalKrieger Karel         
17.Rychtarik DavidMikšátko Roman         
18.Hořínek PavelSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Michal12Pavlíček Ladislav21
Rychtarik David21Krieger Karel03
Hořínek Pavel30Mikšátko Roman12
Trnka Miloš21Samohejl Erich12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
Zábranský Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31305:427TTC Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zábranský Josef
Červenka Boris
 
 
Haba Martin
Smíšek Jaroslav
 
 
-129-5-9 1301
2.Brož Václav
Margaritov Dimitr
 
 
Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
-0-4-0  0302
3.Margaritov DimitrHaba Martin-9-4-4  0303
4.Brož VáclavBárta Vít-3-0-5  0304
5.Zábranský JosefFiala Aleš-3-9-5  0305
6.Červenka BorisSmíšek Jaroslav1364  3015
7.Brož VáclavHaba Martin-5-6-4  0316
8.Zábranský JosefBárta Vít-10-87-6 1317
9.Červenka BorisFiala Aleš32-89 3127
10.Margaritov DimitrSmíšek Jaroslav-1-7-3  0328
11.Zábranský JosefHaba Martin6-5-8-8 1329
12.Červenka BorisBárta Vít-109-139-623210
13.Margaritov DimitrFiala Aleš-9-5-7  03  
14.Brož VáclavSmíšek Jaroslav         
15.Červenka BorisHaba Martin         
16.Margaritov DimitrBárta Vít         
17.Brož VáclavFiala Aleš         
18.Zábranský JosefSmíšek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Margaritov Dimitr02Haba Martin30
Brož Václav02Bárta Vít30
Zábranský Josef03Fiala Aleš11
Červenka Boris21Smíšek Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
Koutník Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1014:36353:524TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baxa Karel
Najbertová Lucie
 
 
Lexa Karel
Doan Manh Hung
 
 
-6-8101293210
2.Koutník Roman
Kumhera Jan
 
 
Pestr Luděk
Mládek Bohuslav
 
 
-5-6-9  0311
3.Koutník RomanDoan Manh Hung13-58-12113221
4.Najbertová LuciePestr Luděk-8-711-2 1322
5.Kumhera JanLexa KarelWO    0323
6.Baxa KarelMládek Bohuslav-51094 3133
7.Najbertová LucieDoan Manh Hung-11-6-2  0334
8.Kumhera JanPestr LuděkWO    0335
9.Baxa KarelLexa Karel58-711 3145
10.Koutník RomanMládek Bohuslav-8-7-5  0346
11.Kumhera JanDoan Manh HungWO    0347
12.Baxa KarelPestr Luděk-6-9-9  0348
13.Koutník RomanLexa Karel-6-9-1  0349
14.Najbertová LucieMládek Bohuslav2-8-8-9 13410
15.Baxa KarelDoan Manh Hung         
16.Koutník RomanPestr Luděk         
17.Najbertová LucieLexa Karel         
18.Kumhera JanMládek Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutník Roman12Doan Manh Hung11
Najbertová Lucie03Pestr Luděk20
Baxa Karel21Lexa Karel11
   Mládek Bohuslav21
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy