Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Novák Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Bezdíčková Lenka
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Šedová Eliška
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:36580:644TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Svoboda Libor
Kozubík Pavel
 
 
-9868 3110
2.Hodas David
Kantorek Jiří
 
 
Šefr Filip
Juroška Ivan
 
 
1077  3020
3.Čopián ŠtefanJuroška Ivan85-10-443230
4.Janák MartinKozubík Pavel-8-7-6  0331
5.Kantorek JiříSvoboda Libor9-8-6-7 1332
6.Hodas DavidŠefr Filip1069  3042
7.Svojanovský RadimJuroška Ivan9-5-4-2 1343
8.Kantorek JiříKozubík Pavel-8-7-15  0344
9.Hodas DavidSvoboda Libor10-9-8-6 1345
10.Čopián ŠtefanŠefr Filip10-968 3155
11.Kantorek JiříJuroška Ivan9-498 3165
12.Hodas DavidKozubík Pavel98-89 3175
13.Čopián ŠtefanSvoboda Libor9-6-10-8 1376
14.Svojanovský RadimŠefr Filip-49-8-5 1377
15.Hodas DavidJuroška Ivan10-4-69-82378
16.Čopián ŠtefanKozubík Pavel-5-108-11 1379
17.Svojanovský RadimSvoboda Libor-8-4-9  03710
18.Kantorek JiříŠefr Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čopián Štefan22Juroška Ivan22
Janák Martin01Kozubík Pavel31
Kantorek Jiří12Svoboda Libor40
Hodas David22Šefr Filip12
Svojanovský Radim03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno IRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31373:459TJ Sokol Brno I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Flodr Tomáš
 
 
Juřík Lumír
Mocek Jan
 
 
-9-98-7 1301
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Charitonov Vitalij
Galatík Pavel
 
 
366  3011
3.Křepelka TomášJuřík Lumír-9-11-8  0312
4.Šesták RadekMocek Jan-410-7-8 1313
5.Flodr TomášCharitonov Vitalij-9-11-0  0314
6.Táborský JiříGalatík Pavel119-8-8-82315
7.Šesták RadekJuřík Lumír5-59-3-62316
8.Flodr TomášMocek Jan-7-4-9  0317
9.Táborský JiříCharitonov Vitalij858  3027
10.Křepelka TomášGalatík Pavel-2-7-12  0328
11.Flodr TomášJuřík Lumír-2-5-2  0329
12.Táborský JiříMocek Jan7-988 3139
13.Křepelka TomášCharitonov Vitalij-4-8-4  03310
14.Šesták RadekGalatík Pavel         
15.Táborský JiříJuřík Lumír         
16.Křepelka TomášMocek Jan         
17.Šesták RadekCharitonov Vitalij         
18.Flodr TomášGalatík Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepelka Tomáš03Juřík Lumír30
Šesták Radek02Mocek Jan21
Flodr Tomáš03Charitonov Vitalij21
Táborský Jiří21Galatík Pavel20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - Stavoimpex CVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol JemniceRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12448:320SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broiakovskyi Vsevolod
Hromek Filip
 
 
Svoboda Aleš
Palát Jiří ml.
 
 
667  3010
2.Brhel Štěpán
Podrazil David
 
 
Svoboda Zdeněk
Čermák Marek
 
 
-1213-6-11 1311
3.Brhel ŠtěpánČermák Marek88-7-583221
4.Podrazil DavidSvoboda Aleš76-89 3131
5.Broiakovskyi VsevolodPalát Jiří ml.321  3041
6.Hromek FilipSvoboda Zdeněk226  3051
7.Podrazil DavidČermák Marek-9-85-6 1352
8.Broiakovskyi VsevolodSvoboda Aleš291  3062
9.Hromek FilipPalát Jiří ml.258  3072
10.Brhel ŠtěpánSvoboda Zdeněk38-6-693282
11.Broiakovskyi VsevolodČermák Marek392  3092
12.Hromek FilipSvoboda Aleš99-85 31102
13.Brhel ŠtěpánPalát Jiří ml.8-6-5  12  
14.Podrazil DavidSvoboda Zdeněk         
15.Hromek FilipČermák Marek         
16.Brhel ŠtěpánSvoboda Aleš         
17.Podrazil DavidPalát Jiří ml.         
18.Broiakovskyi VsevolodSvoboda Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán20Čermák Marek12
Podrazil David11Svoboda Aleš03
Broiakovskyi Vsevolod30Palát Jiří ml.02
Hromek Filip30Svoboda Zdeněk02
ŽK: Brhel Štěpán (SKST Hodonín C) -odhození rakety na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Hubáček Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Bílík Vladimír
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12453:368TJ Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Lamač Petr
 
 
Bartoš Milan
Hort Pavel
 
 
-3-711-9 1301
2.Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
Palbuchta Jiří
Javůrek Tomáš
 
 
489  3011
3.Hrdlička PetrHort Pavel-82-316-42312
4.Lamač PetrBartoš Milan464  3022
5.Kolařík JanPalbuchta Jiří879  3032
6.Ryšavý MichalJavůrek Tomáš974  3042
7.Lamač PetrHort Pavel-6913-573252
8.Kolařík JanBartoš Milan836  3062
9.Ryšavý MichalPalbuchta Jiří88-74 3172
10.Hrdlička PetrJavůrek Tomáš58-65 3182
11.Kolařík JanHort Pavel-9952 3192
12.Ryšavý MichalBartoš Milan1011-77 31102
13.Hrdlička PetrPalbuchta Jiří         
14.Lamač PetrJavůrek Tomáš         
15.Ryšavý MichalHort Pavel         
16.Hrdlička PetrBartoš Milan         
17.Lamač PetrPalbuchta Jiří         
18.Kolařík JanJavůrek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Petr11Hort Pavel12
Lamač Petr20Bartoš Milan03
Kolařík Jan30Palbuchta Jiří02
Ryšavý Michal30Javůrek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Malec Jiří
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32388:482TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jírek Jan
Pluhař Jan
 
 
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
 
 
-10117-373210
2.Hudec Stanislav
Vaněk Josef
 
 
Plšek Josef
Král Filip
 
 
-127-7-5 1311
3.Jírek JanKonečný Lukáš-9-510-10 1312
4.Hudec StanislavKrál Filip-7-110-3 1313
5.Vaněk JosefPlšek Josef-1110-37-92314
6.Pluhař JanMergenthal Otmar675  3024
7.Hudec StanislavKonečný Lukáš-6-59-5 1325
8.Vaněk JosefKrál Filip-7-7-9  0326
9.Pluhař JanPlšek Josef-7-11-4  0327
10.Jírek JanMergenthal Otmar-57-89-112328
11.Vaněk JosefKonečný Lukáš-6-9-7  0329
12.Pluhař JanKrál Filip7-2-7-7 13210
13.Jírek JanPlšek Josef-9    01  
14.Hudec StanislavMergenthal Otmar         
15.Pluhař JanKonečný Lukáš         
16.Jírek JanKrál Filip         
17.Hudec StanislavPlšek Josef         
18.Vaněk JosefMergenthal Otmar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan02Konečný Lukáš30
Hudec Stanislav02Král Filip30
Vaněk Josef03Plšek Josef20
Pluhař Jan12Mergenthal Otmar11
přítomen komisař Tomanec Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:Jonášová Tereza
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův Brod, Naproti autosalonu CitroenRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24611:554HB Ostrov Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Martin
Bárta Daniel
 
 
Vašíček Jan
Baláž Branislav
 
 
7-61-9-92301
2.Kanta František
Jadrný Šimon
 
 
Darmovzal Zdeněk
Koníček Michal
 
 
9-495 3111
3.Jadrný ŠimonVašíček Jan-10-86-7 1312
4.Bárta DanielKoníček Michal748  3022
5.Jonáš MartinBaláž Branislav615-59 3132
6.Karel FilipDarmovzal Zdeněk6-1159 3142
7.Bárta DanielVašíček Jan-868-10-92343
8.Jonáš MartinKoníček Michal811-29 3153
9.Karel FilipBaláž Branislav-8-8-4  0354
10.Jadrný ŠimonDarmovzal Zdeněk1063  3064
11.Jonáš MartinVašíček Jan5116  3074
12.Karel FilipKoníček Michal8-9-6-7 1375
13.Jadrný ŠimonBaláž Branislav413-10-883285
14.Bárta DanielDarmovzal Zdeněk992  3095
15.Karel FilipVašíček Jan96-4-10-42396
16.Jadrný ŠimonKoníček Michal7119  30106
17.Bárta DanielBaláž Branislav         
18.Jonáš MartinDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jadrný Šimon31Vašíček Jan31
Bárta Daniel21Koníček Michal13
Jonáš Martin30Baláž Branislav12
Karel Filip13Darmovzal Zdeněk03
Při zahájení přítomen komisař ČAST pan Jan Tomaniec.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy