Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42 TJ Sokol Mirošov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tománek Václav
Šuster Jiří
 
 
Lev Marek
Vyskočil Marek
 
 
     0301
2.Krejčí Michal
Lepešková Irena
 
 
Murlová Dana
Dostál Ondřej
 
 
     3211
3.Šuster JiříMurlová Dana     0312
4.Krejčí MichalVyskočil Marek     2313
5.Tománek VáclavLev Marek     3023
6.Lepešková IrenaDostál Ondřej     1324
7.Krejčí MichalMurlová Dana     0325
8.Tománek VáclavVyskočil Marek     0326
9.Lepešková IrenaLev Marek     3136
10.Šuster JiříDostál Ondřej     0337
11.Tománek VáclavMurlová Dana     2338
12.Lepešková IrenaVyskočil Marek     0339
13.Šuster JiříLev Marek     3149
14.Krejčí MichalDostál Ondřej     03410
15.Lepešková IrenaMurlová Dana     23411
16.Šuster JiříVyskočil Marek     03412
17.Krejčí MichalLev Marek     32512
18.Tománek VáclavDostál Ondřej     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šuster Jiří13Murlová Dana40
Krejčí Michal13Vyskočil Marek40
Tománek Václav22Lev Marek04
Lepešková Irena13Dostál Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hůrky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Strašice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39 TJ Spartak Strašice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Karel
Štochl Marek
 
 
Velek František
Ševčík Vladimír
 
 
     1301
2.Šťastný Karel
Čech Pavel
 
 
Bergman Vladimír
Šlapák Karel
 
 
     3111
3.Mošna KarelBergman Vladimír     2312
4.Štochl MarekŠevčík Vladimír     3022
5.Čech PavelŠlapák Karel     3032
6.Šťastný KarelVelek František     0333
7.Štochl MarekBergman Vladimír     0334
8.Čech PavelŠevčík Vladimír     0335
9.Šťastný KarelŠlapák Karel     3145
10.Mošna KarelVelek František     0346
11.Čech PavelBergman Vladimír     2347
12.Šťastný KarelŠevčík Vladimír     0348
13.Mošna KarelŠlapák Karel     3158
14.Štochl MarekVelek František     1359
15.Šťastný KarelBergman Vladimír     23510
16.Mošna KarelŠevčík Vladimír     03511
17.Štochl MarekŠlapák Karel     30611
18.Čech PavelVelek František     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mošna Karel13Bergman Vladimír40
Štochl Marek22Ševčík Vladimír31
Čech Pavel13Šlapák Karel04
Šťastný Karel13Velek František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ VolduchyVrchní
rozhodčí:
Čech Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Skomelno CRozhodčí:Charvát Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična VolduchyRozhodčí:Svoboda František
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37 TJ Sokol Skomelno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda František
Charvát Radim
 
 
Jeremiáš Pavel
Tolar Pavel
 
 
     1301
2.Danko Jakub
Čech Zdeněk
 
 
Patera Michal
Turek Josef
 
 
     2302
3.Danko JakubJeremiáš Pavel     2303
4.Čech ZdeněkPatera Michal     3113
5.Svoboda FrantišekTolar Pavel     3123
6.Charvát RadimTurek Josef     3033
7.Čech ZdeněkJeremiáš Pavel     1334
8.Svoboda FrantišekPatera Michal     1335
9.Charvát RadimTolar Pavel     2336
10.Danko JakubTurek Josef     3146
11.Svoboda FrantišekJeremiáš Pavel     0347
12.Charvát RadimPatera Michal     3157
13.Danko JakubTolar Pavel     0358
14.Čech ZdeněkTurek Josef     3168
15.Charvát RadimJeremiáš Pavel     0369
16.Danko JakubPatera Michal     23610
17.Čech ZdeněkTolar Pavel     32710
18.Svoboda FrantišekTurek Josef     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Danko Jakub13Jeremiáš Pavel40
Čech Zdeněk31Patera Michal22
Svoboda František22Tolar Pavel22
Charvát Radim22Turek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž II. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Holoubkov BVrchní
rozhodčí:
Praum Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Kornatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HoloubkověRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48 SK Kornatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Praum Jiří
Kořínek Jiří
 
 
Tuček Aleš
Sýkora Václav
 
 
     0301
2.Pavlovič Pavel
Zajíček Michal
 
 
Žabka František
Pihrt Karel
 
 
     0302
3.Pavlovič PavelŽabka František     0303
4.Zajíček MichalPihrt Karel     0304
5.Praum JiříTuček Aleš     0305
6.Kořínek JiříSýkora Václav     2306
7.Zajíček MichalŽabka František     0307
8.Praum JiříPihrt Karel     1308
9.Kořínek JiříTuček Aleš     3118
10.Pavlovič PavelSýkora Václav     1319
11.Praum JiříŽabka František     03110
12.Kořínek JiříPihrt Karel     30210
13.Pavlovič PavelTuček Aleš     03211
14.Zajíček MichalSýkora Václav     03212
15.Kořínek JiříŽabka František     32312
16.Pavlovič PavelPihrt Karel     23313
17.Zajíček MichalTuček Aleš     03314
18.Praum JiříSýkora Václav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlovič Pavel04Žabka František31
Zajíček Michal04Pihrt Karel31
Praum Jiří04Tuček Aleš31
Kořínek Jiří31Sýkora Václav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS