Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mirošov CVrchní
rozhodčí:
Judl Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těně DRozhodčí:Ludín Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skořická 84, Mirošov, Sokolovna, naproti obchodnímu domuRozhodčí:Kraidl Milan
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Hubáček Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:44 TJ Sokol Těně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludín Jiří
Hubáček Jan
 
 
Kořán Miloslav
Poch Václav
 
 
     1301
2.Judl Rostislav
Kraidl Milan
 
 
Rydrych Pavel
Pour Václav
 
 
     1302
3.Ludín JiříKořán Miloslav     1303
4.Hubáček JanPoch Václav     0304
5.Judl RostislavRydrych Pavel     3114
6.Kraidl MilanPour Václav     2315
7.Hubáček JanKořán Miloslav     2316
8.Judl RostislavPoch Václav     3226
9.Kraidl MilanRydrych Pavel     0327
10.Ludín JiříPour Václav     3237
11.Judl RostislavKořán Miloslav     3247
12.Kraidl MilanPoch Václav     0348
13.Ludín JiříRydrych Pavel     3158
14.Hubáček JanPour Václav     0359
15.Kraidl MilanKořán Miloslav     13510
16.Ludín JiříPoch Václav     13511
17.Hubáček JanRydrych Pavel     03512
18.Judl RostislavPour Václav     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ludín Jiří22Kořán Miloslav31
Hubáček Jan04Poch Václav31
Judl Rostislav40Rydrych Pavel22
Kraidl Milan04Pour Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hůrky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mostiště 2003 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:26 TJ Sokol Hůrky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janikovič Michal
Růčka Antonín
 
 
Karel Petr
Kadeřábek Miroslav
 
 
     0301
2.Praum František
Štochl Filip
 
 

 
 
WO    3011
3.Janikovič MichalKarel Petr     0312
4.Růčka AntonínKadeřábek Miroslav     1313
5.Štochl FilipVonásek Jakub     3023
6.Praum FrantišekWO    3033
7.Růčka AntonínKarel Petr     1334
8.Štochl FilipKadeřábek Miroslav     0335
9.Praum FrantišekVonásek Jakub     3045
10.Janikovič MichalWO    3055
11.Štochl FilipKarel Petr     0356
12.Praum FrantišekKadeřábek Miroslav     0357
13.Janikovič MichalVonásek Jakub     3067
14.Růčka AntonínWO    3077
15.Praum FrantišekKarel Petr     1378
16.Janikovič MichalKadeřábek Miroslav     3288
17.Růčka AntonínVonásek Jakub     3098
18.Štochl FilipWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janikovič Michal21Karel Petr40
Růčka Antonín12Kadeřábek Miroslav31
Štochl Filip12Vonásek Jakub04
Praum František12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek u Rokycan DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Město Zbiroh BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Osek 10, 338 21 Osek, Sokolovna u křižovatky na VolduchyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:183:54 TJ Město Zbiroh B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudl Tomáš
Krejčí Jakub
 
 
Laubr Václav
Drábek Tomáš
 
 
     0301
2.Bůcha Adam
Tomášů Jiří
 
 
Maier Zdeněk
Kotva Petr
 
 
     0302
3.Dudl TomášLaubr Václav     0303
4.Krejčí JakubDrábek Tomáš     0304
5.Tomášů JiříKotva Petr     1305
6.Bůcha AdamMaier Zdeněk     1306
7.Krejčí JakubLaubr Václav     0307
8.Tomášů JiříDrábek Tomáš     0308
9.Bůcha AdamKotva Petr     0309
10.Dudl TomášMaier Zdeněk     03010
11.Tomášů JiříLaubr Václav     03011
12.Bůcha AdamDrábek Tomáš     03012
13.Dudl TomášKotva Petr     03013
14.Krejčí JakubMaier Zdeněk     03014
15.Bůcha AdamLaubr Václav     03015
16.Dudl TomášDrábek Tomáš     03016
17.Krejčí JakubKotva Petr     03017
18.Tomášů JiříMaier Zdeněk     13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dudl Tomáš04Laubr Václav40
Krejčí Jakub04Drábek Tomáš40
Tomášů Jiří04Kotva Petr40
Bůcha Adam04Maier Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní soutěž III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Kříše BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Holoubkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25 TJ Baník Kříše B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Potůček Pavel
Kašák Miroslav
 
 
Zajíček Michal
Pavlovič Pavel
 
 
     3010
2.Leicht Jan
Cajthaml Vladimír
 
 
Neckář Martin
Gartner Pavel
 
 
     1311
3.Cajthaml VladimírGartner Pavel     3121
4.Leicht JanNeckář Martin     0322
5.Potůček PavelPavlovič Pavel     3232
6.Kašák MiroslavZajíček Michal     3242
7.Leicht JanGartner Pavel     3052
8.Potůček PavelNeckář Martin     3162
9.Kašák MiroslavPavlovič Pavel     3072
10.Cajthaml VladimírZajíček Michal     3182
11.Potůček PavelGartner Pavel     3092
12.Kašák MiroslavNeckář Martin     30102
13.Cajthaml VladimírPavlovič Pavel     32112
14.Leicht JanZajíček Michal     03113
15.Kašák MiroslavGartner Pavel     30123
16.Cajthaml VladimírNeckář Martin     13124
17.Leicht JanPavlovič Pavel     03125
18.Potůček PavelZajíček Michal     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cajthaml Vladimír31Gartner Pavel04
Leicht Jan13Neckář Martin22
Potůček Pavel40Pavlovič Pavel13
Kašák Miroslav40Zajíček Michal13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS