Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30264:404TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Boháč Milan
 
 
Mudruňka Karel
Špaňůr Josef
 
 
5-9-85-42301
2.
 
 
Kortus Petr
Kolář Michal
 
 
WO    0302
3.Mudruňka KarelWO    0303
4.Saifr VladimírŠpaňůr Josef92-11-5-72304
5.Boháč MilanKortus Petr10-5-7-2 1305
6.Černý RadekKolář Michal-9-358-112306
7.Saifr VladimírMudruňka Karel-6-89-12 1307
8.Boháč MilanŠpaňůr Josef-9-8-5  0308
9.Černý RadekKortus Petr5-89-8-82309
10.Kolář MichalWO    03010
11.Boháč MilanMudruňka Karel         
12.Černý RadekŠpaňůr Josef         
13.Kortus Petr         
14.Saifr VladimírKolář Michal         
15.Černý RadekMudruňka Karel         
16.Špaňůr Josef         
17.Saifr VladimírKortus Petr         
18.Boháč MilanKolář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Saifr Vladimír02Mudruňka Karel10
Boháč Milan02Špaňůr Josef20
Černý Radek02Kortus Petr20
   Kolář Michal10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32413:469TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
-8-67893210
2.Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
Lukeš Marek
Marel David
 
 
-7-76-5 1311
3.Neufinger PetrKudýn Petr9-5-79-72312
4.Mattuš Milan ml.Lukeš Marek-8-7-5  0313
5.Neufinger IvoNovotný Luboš-7-7-8  0314
6.Pavlík StanislavMarel David-8-98-12 1315
7.Mattuš Milan ml.Kudýn Petr-78-68-72316
8.Neufinger IvoLukeš Marek6-10-2-12 1317
9.Pavlík StanislavNovotný Luboš9-8-7-3 1318
10.Neufinger PetrMarel DavidWO    3028
11.Neufinger IvoKudýn Petr-11-9813-82329
12.Pavlík StanislavLukeš Marek-7-6-7  03210
13.Neufinger PetrNovotný Luboš         
14.Mattuš Milan ml.Marel David         
15.Pavlík StanislavKudýn Petr         
16.Neufinger PetrLukeš Marek         
17.Mattuš Milan ml.Novotný Luboš         
18.Neufinger IvoMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neufinger Petr01Kudýn Petr30
Mattuš Milan ml.02Lukeš Marek30
Neufinger Ivo03Novotný Luboš20
Pavlík Stanislav03Marel David10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30211:383TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
WO    0301
2.Sourada Petr
Krejčí Vladimír
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
-67-5-8 1302
3.Sourada PetrMichalec Roman-3-4-8  0303
4.Tesner TomášWO    0304
5.Pospíšil JaroslavMalinský Martin-2-6-8  0305
6.Krejčí VladimírKopecký Pavel8-8-8-12 1306
7.Michalec RomanWO    0307
8.Pospíšil JaroslavTesner Tomáš95-7-4-72308
9.Krejčí VladimírMalinský Martin-8-1010-11 1309
10.Sourada PetrKopecký Pavel-7-58-7 13010
11.Pospíšil JaroslavMichalec Roman         
12.Krejčí VladimírTesner Tomáš         
13.Sourada PetrMalinský Martin         
14.Kopecký Pavel         
15.Krejčí VladimírMichalec Roman         
16.Sourada PetrTesner Tomáš         
17.Malinský Martin         
18.Pospíšil JaroslavKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sourada Petr02Michalec Roman10
Pospíšil Jaroslav02Tesner Tomáš10
Krejčí Vladimír02Malinský Martin20
   Kopecký Pavel20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33 TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michek Jakub
Chlebeček Marek
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
     3110
2.Pilař Jaroslav
 
 
Frolík Tomáš
Vraštil Lukáš
 
 
WO    0311
3.Michek JakubSocha Zdeněk     0312
4.Pilař JaroslavFrolík Tomáš     0313
5.Vraštil LukášWO    0314
6.Chlebeček MarekHladík Miroslav     1315
7.Pilař JaroslavSocha Zdeněk     0316
8.Frolík TomášWO    0317
9.Chlebeček MarekVraštil Lukáš     2318
10.Michek JakubHladík Miroslav     3028
11.Socha ZdeněkWO    0329
12.Chlebeček MarekFrolík Tomáš     3239
13.Michek JakubVraštil Lukáš     03310
14.Pilař JaroslavHladík Miroslav         
15.Chlebeček MarekSocha Zdeněk         
16.Michek JakubFrolík Tomáš         
17.Pilař JaroslavVraštil Lukáš         
18.Hladík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Michek Jakub12Socha Zdeněk20
Pilař Jaroslav02Frolík Tomáš11
Chlebeček Marek12Vraštil Lukáš20
   Hladík Miroslav11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25602:532TJ Sokol Proseč u Skutče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Mikula Jan
Charvát Jaroslav
 
 
68-9-9-92301
2.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Volhejn Dan
Wagner Max Richard
 
 
9-5-6483211
3.Zelenka AdolfVolhejn Dan97-36 3121
4.Herynek FrantišekCharvát Jaroslav8-9-7-10 1322
5.Sodomka JindřichWagner Max Richard545  3032
6.Rejent MarekMikula Jan977  3042
7.Herynek FrantišekVolhejn Dan6-9-79-112343
8.Sodomka JindřichCharvát Jaroslav-9-769-72344
9.Rejent MarekWagner Max Richard544  3054
10.Zelenka AdolfMikula Jan-9-6-7  0355
11.Sodomka JindřichVolhejn Dan97-6-9103265
12.Rejent MarekCharvát Jaroslav8-99-653275
13.Zelenka AdolfWagner Max Richard-8466 3185
14.Herynek FrantišekMikula Jan787  3095
15.Rejent MarekVolhejn Dan9-9-87732105
16.Zelenka AdolfCharvát Jaroslav-9879 31  
17.Herynek FrantišekWagner Max Richard         
18.Sodomka JindřichMikula Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelenka Adolf21Volhejn Dan13
Herynek František12Charvát Jaroslav21
Sodomka Jindřich21Wagner Max Richard03
Rejent Marek40Mikula Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20550:457TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
Tichý Radek
Šula Petr
 
 
334  3010
2.Beránek Michal
Andrle David
 
 
Foltýn Lukáš
Starka Martin
 
 
-9128-7-82311
3.Beránek MichalTichý Radek34-75 3121
4.Zelinka RobertŠula Petr345  3031
5.Andrle DavidFoltýn Lukáš-9-4-7  0332
6.Bezdíček BohumilStarka Martin856  3042
7.Zelinka RobertTichý Radek267  3052
8.Andrle DavidŠula Petr9-7-5-6 1353
9.Bezdíček BohumilFoltýn Lukáš986  3063
10.Beránek MichalStarka Martin659  3073
11.Andrle DavidTichý Radek78-7-6-72374
12.Bezdíček BohumilŠula Petr912-106 3184
13.Beránek MichalFoltýn Lukáš-8-10-6  0385
14.Zelinka RobertStarka Martin-9-10109163295
15.Bezdíček BohumilTichý Radek56-96 31105
16.Beránek MichalŠula Petr         
17.Zelinka RobertFoltýn Lukáš         
18.Andrle DavidStarka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beránek Michal21Tichý Radek13
Zelinka Robert30Šula Petr12
Andrle David03Foltýn Lukáš21
Bezdíček Bohumil40Starka Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30221:389TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Radek
Boháč Milan
 
 
Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
-3-5-12  0301
2.
 
 
Lukeš Marek
Marel David
 
 
WO    0302
3.Kudýn PetrWO    0303
4.Saifr VladimírLukeš Marek-9-5-6  0304
5.Boháč MilanNovotný Luboš10-8-7-9 1305
6.Černý RadekMarel David-498-12-82306
7.Saifr VladimírKudýn Petr-9-5-8  0307
8.Boháč MilanLukeš Marek9-69-8-92308
9.Černý RadekNovotný Luboš-9-58-7 1309
10.Marel DavidWO    03010
11.Boháč MilanKudýn Petr         
12.Černý RadekLukeš Marek         
13.Novotný Luboš         
14.Saifr VladimírMarel David         
15.Černý RadekKudýn Petr         
16.Lukeš Marek         
17.Saifr VladimírNovotný Luboš         
18.Boháč MilanMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Saifr Vladimír02Kudýn Petr10
Boháč Milan02Lukeš Marek20
Černý Radek02Novotný Luboš20
   Marel David10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38648:676TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
-910-88103210
2.Pavlík Stanislav
Mattuš Milan ml.
 
 
Špaňůr Josef
Kortus Petr
 
 
-58-7-9 1311
3.Neufinger PetrMudruňka Karel-8-9-9  0312
4.Mattuš Milan ml.Kolář Michal-6-7-8  0313
5.Neufinger IvoŠpaňůr Josef-98-72083223
6.Pavlík StanislavKortus Petr-7-889-122324
7.Mattuš Milan ml.Mudruňka Karel-57-8983234
8.Neufinger IvoKolář Michal5610  3044
9.Pavlík StanislavŠpaňůr Josef-85-9-9 1345
10.Neufinger PetrKortus Petr78-59 3155
11.Neufinger IvoMudruňka Karel488  3065
12.Pavlík StanislavKolář Michal6-687 3175
13.Neufinger PetrŠpaňůr Josef7-8-7-9 1376
14.Mattuš Milan ml.Kortus Petr6-2-7-3 1377
15.Pavlík StanislavMudruňka Karel-7-9-7  0378
16.Neufinger PetrKolář Michal787  3088
17.Mattuš Milan ml.Špaňůr Josef-7-7-8  0389
18.Neufinger IvoKortus Petr6-7-127-423810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neufinger Petr22Mudruňka Karel22
Mattuš Milan ml.13Kolář Michal13
Neufinger Ivo31Špaňůr Josef31
Pavlík Stanislav13Kortus Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30277:372TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Michal
Pospíšil Jaroslav
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
-5-4-8  0301
2.Sourada Petr
Krejčí Vladimír
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
-8-9-9  0302
3.Sourada PetrSocha Zdeněk-1-98-10 1303
4.Foltýn MichalFrolík Tomáš-6-3-9  0304
5.Pospíšil JaroslavVraštil Lukáš-9-6-8  0305
6.Krejčí VladimírHladík Miroslav383  3015
7.Foltýn MichalSocha Zdeněk-8-3-5  0316
8.Pospíšil JaroslavFrolík Tomáš-9-8-9  0317
9.Krejčí VladimírVraštil Lukáš18-4-5-102318
10.Sourada PetrHladík Miroslav-69-7-7 1319
11.Pospíšil JaroslavSocha Zdeněk-6-5-4  03110
12.Krejčí VladimírFrolík Tomáš-8-2   02  
13.Sourada PetrVraštil Lukáš         
14.Foltýn MichalHladík Miroslav         
15.Krejčí VladimírSocha Zdeněk         
16.Sourada PetrFrolík Tomáš         
17.Foltýn MichalVraštil Lukáš         
18.Pospíšil JaroslavHladík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sourada Petr02Socha Zdeněk30
Foltýn Michal02Frolík Tomáš20
Pospíšil Jaroslav03Vraštil Lukáš20
Krejčí Vladimír11Hladík Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30 TJ Trojovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michek Jakub
Chlebeček Marek
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
     0301
2.Pilař Jaroslav
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
WO    0302
3.Michek JakubMichalec Roman     0303
4.Pilař JaroslavTesner Tomáš     0304
5.Malinský MartinWO    0305
6.Chlebeček MarekKopecký Pavel     0306
7.Pilař JaroslavMichalec Roman     0307
8.Tesner TomášWO    0308
9.Chlebeček MarekMalinský Martin     0309
10.Michek JakubKopecký Pavel     03010
11.Michalec Roman         
12.Chlebeček MarekTesner Tomáš         
13.Michek JakubMalinský Martin         
14.Pilař JaroslavKopecký Pavel         
15.Chlebeček MarekMichalec Roman         
16.Michek JakubTesner Tomáš         
17.Pilař JaroslavMalinský Martin         
18.Kopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Michek Jakub02Michalec Roman20
Pilař Jaroslav02Tesner Tomáš10
Chlebeček Marek02Malinský Martin10
   Kopecký Pavel20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18521:444TJ Sokol Proseč u Skutče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rejent Marek
Herynek František
 
 
Tichý Radek
Šula Petr
 
 
877  3010
2.Zelenka Adolf
Sodomka Jindřich
 
 
Starka Martin
Foltýn Lukáš
 
 
98-98 3120
3.Zelenka AdolfFoltýn Lukáš8-9-79-82321
4.Herynek FrantišekStarka Martin-6-7-7  0322
5.Vanžura JakubŠula Petr97-56 3132
6.Rejent MarekTichý Radek8-954 3142
7.Herynek FrantišekFoltýn Lukáš9-8-5-7 1343
8.Vanžura JakubStarka Martin546  3053
9.Rejent MarekŠula Petr69-108 3163
10.Zelenka AdolfTichý Radek966  3073
11.Vanžura JakubFoltýn Lukáš-98-79-102374
12.Rejent MarekStarka Martin181  3084
13.Zelenka AdolfŠula Petr649  3094
14.Herynek FrantišekTichý Radek9-5-89932104
15.Rejent MarekFoltýn Lukáš         
16.Zelenka AdolfStarka Martin         
17.Herynek FrantišekŠula Petr         
18.Vanžura JakubTichý Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zelenka Adolf21Foltýn Lukáš30
Herynek František12Starka Martin12
Vanžura Jakub21Šula Petr03
Rejent Marek30Tichý Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35576:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
Charvát Jaroslav
Mikula Jan
 
 
385  3010
2.Beránek Michal
Andrle David
 
 
Volhejn Dan
Wagner Max Richard
 
 
65-98 3120
3.Beránek MichalWagner Max Richard6135  3030
4.Zelinka RobertVolhejn Dan-885-4-132331
5.Andrle DavidCharvát Jaroslav-5-5-9  0332
6.Bezdíček BohumilMikula Jan7134  3042
7.Zelinka RobertWagner Max Richard83-48 3152
8.Andrle DavidVolhejn DanWO    0353
9.Bezdíček BohumilCharvát Jaroslav-89-8-7 1354
10.Beránek MichalMikula Jan-14-8-4  0355
11.Andrle DavidWagner Max RichardWO    0356
12.Bezdíček BohumilVolhejn Dan-9865 3166
13.Beránek MichalCharvát Jaroslav-7-106-10 1367
14.Zelinka RobertMikula Jan11-1065 3177
15.Bezdíček BohumilWagner Max Richard9-68-873287
16.Beránek MichalVolhejn Dan-95-87-92388
17.Zelinka RobertCharvát Jaroslav8-58-673298
18.Andrle DavidMikula JanWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beránek Michal13Wagner Max Richard03
Zelinka Robert31Volhejn Dan21
Andrle David01Charvát Jaroslav31
Bezdíček Bohumil31Mikula Jan12
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS