Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KochánkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KochánkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11658:358TJ Sokol Kochánky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraník Jan
Vraník Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Ježek Josef
Vaňousek Milan
 
 
Klimeš Drahomír
Macura Zdeněk
 
 
9-846 3120
3.Vraník JanKlimeš Drahomír794  3030
4.Vaňousek MilanMacura Zdeněk6-1077 3140
5.Vraník PavelMareš Pavel7-8-81153250
6.Ježek JosefWO    3060
7.Vaňousek MilanKlimeš Drahomír-108-3-8 1361
8.Vraník PavelMacura Zdeněk442  3071
9.Ježek JosefMareš Pavel5105  3081
10.Vraník JanWO    3091
11.Vraník PavelKlimeš Drahomír65-65 31101
12.Ježek JosefMacura Zdeněk86-88 31111
13.Vraník JanMareš Pavel859  30121
14.Vaňousek MilanWO    30131
15.Ježek JosefKlimeš Drahomír-6-895932141
16.Vraník JanMacura Zdeněk782  30151
17.Vaňousek MilanMareš Pavel465  30161
18.Vraník PavelWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vraník Jan30Klimeš Drahomír13
Vaňousek Milan21Macura Zdeněk04
Vraník Pavel30Mareš Pavel04
Ježek Josef30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Březno ST BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:39514:559SK Dolní Stakory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lauber Jakub
Urban Jiří
 
 
Matějů Václav
Pejta Petr st.
 
 
58-77 3110
2.Klíma Miroslav
Vedral Jan
 
 
Jonáš Jaroslav ml.
Drapák Jaroslav st.
 
 
-7-0-9  0311
3.Lauber JakubJonáš Jaroslav ml.644  3021
4.Klíma MiroslavMatějů Václav-10-77-9 1322
5.Urban JiříDrapák Jaroslav st.-10-10-10  0323
6.Vedral JanPejta Petr st.-5-4-6  0324
7.Klíma MiroslavJonáš Jaroslav ml.-13-13-8  0325
8.Urban JiříMatějů Václav-11-7-6  0326
9.Vedral JanDrapák Jaroslav st.-76-10-3 1327
10.Lauber JakubPejta Petr st.974  3037
11.Urban JiříJonáš Jaroslav ml.-839-6-82338
12.Vedral JanMatějů Václav-7-9-12  0339
13.Lauber JakubDrapák Jaroslav st.8-526 3149
14.Klíma MiroslavPejta Petr st.-6-7-7  03410
15.Vedral JanJonáš Jaroslav ml.-9-2-8  03411
16.Lauber JakubMatějů Václav96-62 31511
17.Klíma MiroslavDrapák Jaroslav st.WO    30611
18.Urban JiříPejta Petr st.WO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lauber Jakub40Jonáš Jaroslav ml.31
Klíma Miroslav03Matějů Václav31
Urban Jiří03Drapák Jaroslav st.21
Vedral Jan04Pejta Petr st.21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál Radnice CotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30661:589TJ Sokol Chotětov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušek Vladimír
Vinklář Jan
 
 
Štolovský Miloslav
Kohout Jaroslav
 
 
56-58 3110
2.Sekelský Jan st.
Novotný Josef
 
 
Jihlavec Jan
Noha Jan
 
 
378  3020
3.Janoušek VladimírJihlavec Jan6106  3030
4.Tahal JiříNoha Jan-3129-3-92331
5.Sekelský Jan st.Kohout Jaroslav-1055-8103241
6.Vinklář JanŠtolovský Miloslav-49-5-6 1342
7.Tahal JiříJihlavec Jan1111-85 3152
8.Sekelský Jan st.Noha Jan-7967 3162
9.Vinklář JanKohout Jaroslav-10-5-9  0363
10.Janoušek VladimírŠtolovský Miloslav-8-65373273
11.Sekelský Jan st.Jihlavec Jan75-104 3183
12.Vinklář JanNoha Jan4-8123 3193
13.Janoušek VladimírKohout Jaroslav738  30103
14.Novotný JosefŠtolovský Miloslav-9-9-8  03104
15.Vinklář JanJihlavec JanWO    30114
16.Janoušek VladimírNoha Jan-9-11-9  03115
17.Novotný JosefKohout Jaroslav-1-59-6 13116
18.Sekelský Jan st.Štolovský Miloslav8-910-9-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Vladimír31Jihlavec Jan03
Tahal Jiří11Noha Jan22
Sekelský Jan st.31Kohout Jaroslav22
Vinklář Jan12Štolovský Miloslav31
Novotný Josef02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36593:595TJ Sokol Březno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kracman Martin
Kracman Horst
 
 
Duška Jan
Berky Jozef
 
 
6105  3010
2.Kučera Josef
Švasta Jindřich
 
 
Charvát Milan
Stejskal Zdeněk
 
 
-9-8-7  0311
3.Kracman MartinBerky Jozef743  3021
4.Kučera JosefCharvát Milan-9117-16-52322
5.Kracman HorstDuška Jan-7-5-6  0323
6.Švasta JindřichStejskal Zdeněk-5-4-5  0324
7.Kučera JosefBerky Jozef826  3034
8.Kracman HorstCharvát Milan12-96-12-22335
9.Švasta JindřichDuška Jan10-10-10-11 1336
10.Kracman MartinStejskal Zdeněk4-1273 3146
11.Kracman HorstBerky Jozef-4-8-15  0347
12.Švasta JindřichCharvát Milan-8-6-6  0348
13.Kracman MartinDuška Jan-85-71-82349
14.Kučera JosefStejskal Zdeněk-96-7683259
15.Švasta JindřichBerky Jozef562  3069
16.Kracman MartinCharvát Milan269  3079
17.Kučera JosefDuška Jan7-8-62-423710
18.Kracman HorstStejskal ZdeněkWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kracman Martin31Berky Jozef13
Kučera Josef22Charvát Milan31
Kracman Horst03Duška Jan40
Švasta Jindřich13Stejskal Zdeněk12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna na Podlázkách č.p. 23Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1712:52450:674TJ AŠ Mladá Boleslav E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Michal st.
Marján Marcel
 
 
Oplt Pavel
Oplt Miroslav
 
 
-109514 3110
2.Soumar Miroslav
Muras David
 
 
Sluka Čeněk
Shmatkov Taras
 
 
-7-8-9  0311
3.Kučera Michal st.Sluka Čeněk-8-87-6 1312
4.Soumar MiroslavShmatkov Taras-5-9-9  0313
5.Marján MarcelOplt Miroslav9-3-4-10 1314
6.Muras DavidOplt Pavel-3-9-6  0315
7.Soumar MiroslavSluka Čeněk-10-9-8  0316
8.Marján MarcelShmatkov Taras-8-7-4  0317
9.Muras DavidOplt Miroslav-9-14-7  0318
10.Kučera Michal st.Oplt Pavel-6-6-4  0319
11.Marján MarcelSluka Čeněk-5-85-4 13110
12.Muras DavidShmatkov Taras-69-9-2 13111
13.Kučera Michal st.Oplt MiroslavWO    03112
14.Soumar MiroslavOplt Pavel-5-3-10  03113
15.Muras DavidSluka Čeněk6-5-10-9 13114
16.Kučera Michal st.Shmatkov TarasWO    03115
17.Soumar MiroslavOplt Miroslav-995-6-323116
18.Marján MarcelOplt Pavel6-6-38-423117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kučera Michal st.02Sluka Čeněk40
Soumar Miroslav04Shmatkov Taras30
Marján Marcel04Oplt Miroslav30
Muras David04Oplt Pavel40
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy