Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:8 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varmuža Mikuláš
Říha Martin
 
 
Antošová Jolana
Zdařilová Martina
 
 
     3010
2.Král Ondřej
Stupavský Jakub
 
 
Valachovič Dalibor
Zdařil Petr
 
 
     3120
3.Král OndřejValachovič Dalibor     3030
4.Stupavský JakubZdařil Petr     3040
5.Varmuža MikulášAntošová Jolana     3050
6.Říha MartinZdařilová Martina     3060
7.Stupavský JakubValachovič Dalibor     0361
8.Varmuža MikulášZdařil Petr     3071
9.Říha MartinAntošová Jolana     3081
10.Král OndřejZdařilová Martina     3191
11.Varmuža MikulášValachovič Dalibor     30101
12.Říha MartinZdařil Petr     30111
13.Král OndřejAntošová Jolana     30121
14.Stupavský JakubZdařilová Martina     32131
15.Říha MartinValachovič Dalibor     30141
16.Král OndřejZdařil Petr     31151
17.Stupavský JakubAntošová Jolana     30161
18.Varmuža MikulášZdařilová Martina     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Ondřej40Valachovič Dalibor13
Stupavský Jakub31Zdařil Petr04
Varmuža Mikuláš40Antošová Jolana04
Říha Martin40Zdařilová Martina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna-přísálí Vlkoš 135Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:50 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrůšek Vlastislav
Macuch Martin
 
 
Klečka Jaroslav
Zálešák Petr
 
 
     0301
2.Jarýn Michal
Šmídová Kamila
 
 
Létal Emil
Hromek František st.
 
 
     0302
3.Jarýn MichalLétal Emil     0303
4.Macuch MartinKlečka Jaroslav     0304
5.Klimeš JakubZálešák Petr     0305
6.Šmídová KamilaHromek František st.     0306
7.Macuch MartinLétal Emil     0307
8.Klimeš JakubKlečka Jaroslav     0308
9.Šmídová KamilaZálešák Petr     1309
10.Jarýn MichalHromek František st.     03010
11.Klimeš JakubLétal Emil     03011
12.Šmídová KamilaKlečka Jaroslav     03012
13.Jarýn MichalZálešák Petr     31112
14.Zelinka FilipHromek František st.     03113
15.Šmídová KamilaLétal Emil     03114
16.Jarýn MichalKlečka Jaroslav     31214
17.Zelinka FilipZálešák Petr     13215
18.Klimeš JakubHromek František st.     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jarýn Michal22Létal Emil40
Macuch Martin02Klečka Jaroslav31
Klimeš Jakub04Zálešák Petr31
Šmídová Kamila04Hromek František st.40
Zelinka Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Rohatec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 50, 696 01 RohatecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:6 SKST Rohatec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Jaroslav
Příkaský Libor
 
 
Šural Václav
Marada Matěj
 
 
     3010
2.Vymyslický Stanislav ml.
Maňák Patrik
 
 

 
 
WO    3020
3.Hruška JaroslavŠural Václav     3030
4.Příkaský LiborMarada Matěj     3140
5.Vymyslický Stanislav ml.Šuralová Karolina     3050
6.Maňák PatrikWO    3060
7.Příkaský LiborŠural Václav     3070
8.Vymyslický Stanislav ml.Marada Matěj     3280
9.Maňák PatrikŠuralová Karolina     3090
10.Hruška JaroslavWO    30100
11.Vymyslický Stanislav ml.Šural Václav     23101
12.Maňák PatrikMarada Matěj     30111
13.Hruška JaroslavŠuralová Karolina     30121
14.Herzánová DenisaWO    30131
15.Maňák PatrikŠural Václav     30141
16.Hruška JaroslavMarada Matěj     30151
17.Herzánová DenisaŠuralová Karolina     30161
18.Vymyslický Stanislav ml.WO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hruška Jaroslav30Šural Václav13
Příkaský Libor20Marada Matěj04
Vymyslický Stanislav ml.21Šuralová Karolina04
Maňák Patrik30   
Herzánová Denisa10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ sk. A Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10 Tělovýchovná jednota Mikulčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vlastimil
Benadová Adéla
 
 
Kvapil Erik
Surman Damien
 
 
     3010
2.Hubáček Vojtěch
Valuch David
 
 
Kavický Ondřej
Theuer Tomáš
 
 
     3020
3.Benadová AdélaKvapil Erik     3130
4.Zelinka VlastimilSurman Damien     3040
5.Valuch DavidTheuer Tomáš     3050
6.Hubáček VojtěchKavický Ondřej     3060
7.Zelinka VlastimilKvapil Erik     3070
8.Valuch DavidSurman Damien     1371
9.Hubáček VojtěchTheuer Tomáš     3081
10.Benadová AdélaKavický Ondřej     3091
11.Valuch DavidKvapil Erik     2392
12.Hubáček VojtěchSurman Damien     31102
13.Benadová AdélaTheuer Tomáš     30112
14.Zelinka VlastimilKavický Ondřej     30122
15.Hubáček VojtěchKvapil Erik     32132
16.Benadová AdélaSurman Damien     30142
17.Zelinka VlastimilTheuer Tomáš     30152
18.Valuch DavidKavický Ondřej     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benadová Adéla40Kvapil Erik13
Zelinka Vlastimil40Surman Damien13
Valuch David22Theuer Tomáš04
Hubáček Vojtěch40Kavický Ondřej04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy