Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, 580 01 Havlíčkův BrodRozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Teplan Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30304:397KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Stehlík Oldřich
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
79-6-10-102301
2.Malina Vítězslav
Bártík Tomáš
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
-66-8-7 1302
3.Karel FilipVybíral Marek-5-8-8  0303
4.Stehlík OldřichVybíral Lukáš-4-7-8  0304
5.Bártík TomášOndrovčák Miroslav-5-9-9  0305
6.Novák AlešForman Libor-28-98-92306
7.Stehlík OldřichVybíral Marek-78-7-9 1307
8.Bártík TomášVybíral Lukáš-10-813-6 1308
9.Novák AlešOndrovčák Miroslav-6-12-1  0309
10.Karel FilipForman Libor-11-9-7  03010
11.Bártík TomášVybíral Marek8-7-5-5 13  
12.Novák AlešVybíral Lukáš         
13.Karel FilipOndrovčák Miroslav         
14.Stehlík OldřichForman Libor         
15.Novák AlešVybíral Marek         
16.Karel FilipVybíral Lukáš         
17.Stehlík OldřichOndrovčák Miroslav         
18.Bártík TomášForman Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karel Filip02Vybíral Marek20
Stehlík Oldřich02Vybíral Lukáš20
Bártík Tomáš02Ondrovčák Miroslav20
Novák Aleš02Forman Libor20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:MK ŘeznoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš ml.
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8424:313TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
Seďa Jakub
Novák David
 
 
962  3010
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
727  3020
3.Smola IgorHorák Aleš788  3030
4.Doležal OndřejNovák David-512-8-5 1331
5.Mádr MiloslavJelínek Stanislav3-1299 3141
6.Korbel Filip ml.Peterka Ondřej10133  3051
7.Doležal OndřejHorák Aleš-73-8-5 1352
8.Mádr MiloslavNovák David106-87 3162
9.Korbel Filip ml.Jelínek Stanislav553  3072
10.Smola IgorPeterka Ondřej1168  3082
11.Mádr MiloslavHorák Aleš6612  3092
12.Korbel Filip ml.Novák David874  30102
13.Smola IgorJelínek Stanislav1025  30  
14.Doležal OndřejPeterka Ondřej         
15.Korbel Filip ml.Horák Aleš         
16.Smola IgorNovák David         
17.Doležal OndřejJelínek Stanislav         
18.Mádr MiloslavPeterka Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor20Horák Aleš12
Doležal Ondřej02Novák David12
Mádr Miloslav30Jelínek Stanislav02
Korbel Filip ml.30Peterka Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra StrážniceVrchní
rozhodčí:
Morávková Alena
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,StrážniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32446:489KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Morávek Radim
Morávek Zdeněk
 
 
Zukal Adam
Přikryl Aleš
 
 
-9859 3110
2.Jamný Petr
Prokeš Michal
 
 
Svoboda Lukáš
Veselý Lukáš
 
 
-99-8-4 1311
3.Obrdlík ŠtěpánVeselý Lukáš-10-6-8  0312
4.Jamný PetrPřikryl Aleš-9-8-8  0313
5.Prokeš MichalSvoboda Lukáš3-7-5-7 1314
6.Morávek RadimZukal Adam266  3024
7.Jamný PetrVeselý Lukáš-6-8-5  0325
8.Prokeš MichalPřikryl Aleš-6-6-7  0326
9.Morávek RadimSvoboda Lukáš559  3036
10.Obrdlík ŠtěpánZukal Adam-812-79-82337
11.Prokeš MichalVeselý Lukáš6-6-7-4 1338
12.Morávek RadimPřikryl Aleš7-1179 3148
13.Obrdlík ŠtěpánSvoboda Lukáš-12-7-5  0349
14.Jamný PetrZukal Adam-86-98-623410
15.Morávek RadimVeselý Lukáš         
16.Obrdlík ŠtěpánPřikryl Aleš         
17.Jamný PetrSvoboda Lukáš         
18.Prokeš MichalZukal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán03Veselý Lukáš30
Jamný Petr03Přikryl Aleš21
Prokeš Michal03Svoboda Lukáš21
Morávek Radim30Zukal Adam21
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikeska Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Brhel Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14483:395SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bruckner Tomáš
Hromek Filip
 
 
Střítežský Roman
Juroška Ivan
 
 
865  3010
2.Brhel Štěpán
Oleskevych Oleksandr
 
 
Ličbinský Roman
Šefr Filip
 
 
87-513 3120
3.Bruckner TomášStřítežský Roman2711  3030
4.Hromek FilipJuroška Ivan8-94-1173240
5.Oleskevych OleksandrŠefr Filip776  3050
6.Brhel ŠtěpánLičbinský Roman-9536 3160
7.Hromek FilipStřítežský Roman957  3070
8.Oleskevych OleksandrJuroška Ivan-8596 3180
9.Brhel ŠtěpánŠefr Filip-8-77-9 1381
10.Bruckner TomášLičbinský Roman-6-9710-92382
11.Oleskevych OleksandrStřítežský Roman77-915 3192
12.Brhel ŠtěpánJuroška Ivan9-2-67932102
13.Bruckner Tomᚊefr Filip-955  21  
14.Hromek FilipLičbinský Roman         
15.Brhel ŠtěpánStřítežský Roman         
16.Bruckner TomášJuroška Ivan         
17.Hromek FilipŠefr Filip         
18.Oleskevych OleksandrLičbinský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bruckner Tomáš11Střítežský Roman03
Hromek Filip20Juroška Ivan03
Oleskevych Oleksandr30Šefr Filip11
Brhel Štěpán21Ličbinský Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.Vrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota MikulčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, TišnovRozhodčí:Černoch Rostislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:33521:510Tělovýchovná jednota Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Libor
Antoš Jiří
 
 
Lamač Petr
Hrdlička Petr
 
 
739  3010
2.Vitula Josef
Sedlář Jakub
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
-7-7-4  0311
3.Vitula JosefHrdlička Petr5-1084 3121
4.Nováček LiborRyšavý Michal8-5-8-4 1322
5.Sedlář JakubLamač Petr1-7125 3132
6.Antoš JiříKolařík Jan-9-8-8  0333
7.Nováček LiborHrdlička Petr-8-5-8  0334
8.Sedlář JakubRyšavý Michal10-6-7-7 1335
9.Antoš JiříLamač Petr7WOWO  3045
10.Vitula JosefKolařík Jan-2-2-2  0346
11.Sedlář JakubHrdlička Petr16-766 3156
12.Antoš JiříRyšavý Michal-8-10-7  0357
13.Vitula JosefLamač PetrWO    3067
14.Nováček LiborKolařík Jan-8-4-12  0368
15.Antoš JiříHrdlička Petr825  3078
16.Vitula JosefRyšavý Michal-710-5-11 1379
17.Nováček LiborLamač PetrWO    3089
18.Sedlář JakubKolařík Jan8-7-6-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vitula Josef12Hrdlička Petr13
Nováček Libor03Ryšavý Michal40
Sedlář Jakub22Lamač Petr02
Antoš Jiří22Kolařík Jan40
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LanžhotRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Pazdera Miroslav
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24573:533TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Hort Pavel
 
 
Štofka Filip
Gajdoschík Adrián
 
 
97-1-3-52301
2.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Koníček Michal
Darmovzal Zdeněk
 
 
677  3011
3.Babák PetrŠtofka Filip-7-95993221
4.Hort PavelGajdoschík Adrián-679-783231
5.Ságl OndřejKoníček Michal82-126 3141
6.Chrást RomanDarmovzal Zdeněk856  3051
7.Hort PavelŠtofka Filip-514-8-9 1352
8.Ságl OndřejGajdoschík Adrián8-3-3-9 1353
9.Chrást RomanKoníček Michal528  3063
10.Babák PetrDarmovzal Zdeněk-9-99-8 1364
11.Ságl OndřejŠtofka Filip8-9-10-8 1365
12.Chrást RomanGajdoschík Adrián-49115 3175
13.Babák PetrKoníček Michal9410  3085
14.Hort PavelDarmovzal Zdeněk-81356 3195
15.Chrást RomanŠtofka Filip-95-49732105
16.Babák PetrGajdoschík Adrián         
17.Hort PavelKoníček Michal         
18.Ságl OndřejDarmovzal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr21Štofka Filip22
Hort Pavel21Gajdoschík Adrián12
Ságl Ondřej12Koníček Michal03
Chrást Roman40Darmovzal Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy