Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 3LM 2019/20 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Olomouc-NeředínVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Neředínská 58, Olomouc, 779 00Rozhodčí:Chalupa Jakub
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Calta David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33409:496TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Valošek Jan
 
 
Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
818  3010
2.Pospíšil Jaroslav
Dočkal Tomáš
 
 
Borovka Tomáš
David Jakub
 
 
-8-99683220
3.Dočkal TomášBorovka Tomáš-10-6-8  0321
4.Pospíšil JaroslavHubáček Filip-1210-4-6 1322
5.Kovačik JakubDavid Jakub7-499 3132
6.Valošek JanHach Martin-5-68-5 1333
7.Pospíšil JaroslavBorovka Tomáš-9-4-6  0334
8.Kovačik JakubHubáček Filip6-2-7-6 1335
9.Valošek JanDavid Jakub-984-7-22336
10.Dočkal TomášHach Martin-7-6-6  0337
11.Kovačik JakubBorovka Tomáš-9-8-4  0338
12.Valošek JanHubáček FilipŽ95-4-10WO2339
13.Dočkal TomášDavid Jakub9-8-54-823310
14.Pospíšil JaroslavHach Martin-89   11  
15.Valošek JanBorovka Tomáš         
16.Dočkal TomášHubáček Filip         
17.Pospíšil JaroslavDavid Jakub         
18.Kovačik JakubHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dočkal Tomáš03Borovka Tomáš30
Pospíšil Jaroslav02Hubáček Filip30
Kovačik Jakub12David Jakub21
Valošek Jan03Hach Martin20
Počet diváků: 19



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o 3LM 2019/20 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK ŘeznoviceVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Řeznovice 154, 664 91 IvančiceRozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Plachý Ladislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:39684:685SF SKK EL Niňo Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Aleš
Peterka Ondřej
 
 
Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
7712  3010
2.Novák David
Seďa Jakub
 
 
Khalaila Adam
Šíp Martin
 
 
-747-4-112311
3.Seďa JakubŠpaček Zbyněk75-8-9-112312
4.Horák AlešŠíp Martin-10966 3122
5.Peterka OndřejPůlpán David9-6-6-9 1323
6.Novák DavidKubát Petr-4-5411113233
7.Horák AlešŠpaček Zbyněk-6-1198-32334
8.Peterka OndřejŠíp Martin-6-94-9 1335
9.Novák DavidPůlpán David-5-41-7 1336
10.Seďa JakubKubát Petr6-22-1063246
11.Peterka OndřejŠpaček Zbyněk-6-4-6  0347
12.Novák DavidŠíp Martin5-511-8103257
13.Seďa JakubPůlpán David9811  3067
14.Horák AlešKubát Petr-59-5-6 1368
15.Novák DavidŠpaček Zbyněk3WO   3078
16.Seďa JakubŠíp Martin-9-8-8  0379
17.Horák AlešPůlpán David99-7-983289
18.Pečinka LukášKubát Petr-10-1058-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Seďa Jakub22Špaček Zbyněk31
Horák Aleš22Šíp Martin22
Peterka Ondřej03Půlpán David22
Novák David31Kubát Petr22
Pečinka Lukáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy