Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Sparty PrahaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:018:2216:121AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Handlová Natálie
Jungwirthová Andrea
 
 
Reslerová Věra
Richterová Adéla
 
 
638  3010
2.Jaroňová KarolínaReslerová Věra578  3020
3.Handlová NatálieSálová Anežka557  3030
4.Jungwirthová AndreaRichterová Adéla665  3040
5.Handlová NatálieReslerová Věra-9411 3150
6.Jaroňová KarolínaRichterová Adéla67-99 3160
7.Jungwirthová AndreaSálová Anežka244  30  
8.Handlová NatálieRichterová Adéla         
9.Jungwirthová AndreaReslerová Věra         
10.Jaroňová KarolínaSálová Anežka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jaroňová Karolína20Reslerová Věra02
Handlová Natálie20Sálová Anežka01
Jungwirthová Andrea10Richterová Adéla02



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.B Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dvůr Králové n.L.Vrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Sparty PrahaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:612:21285:336TJ Jiskra Nový Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Labíková Miluše
Masopustová Monika
 
 
Nykodýmová Natálie
Svobodová Gabriela
 
 
-5-6-8  0301
2.Masopustová KláraNykodýmová Natálie-2-6-5  0302
3.Labíková MilušeKašubiaková Viktorie13-12-9-8 1303
4.Masopustová MonikaSvobodová Gabriela10-86-1143213
5.Labíková MilušeNykodýmová Natálie10413  3023
6.Masopustová KláraSvobodová Gabriela-3-5-8  0324
7.Masopustová MonikaKašubiaková Viktorie-7946 3134
8.Labíková MilušeSvobodová Gabriela-10-71010-52335
9.Masopustová MonikaNykodýmová Natálie-3-9-4  0336
10.Masopustová KláraKašubiaková Viktorie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Masopustová Klára02Nykodýmová Natálie21
Labíková Miluše12Kašubiaková Viktorie11
Masopustová Monika21Svobodová Gabriela21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy