Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Staré MěstoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:610:21247:302SKST Mart Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánková Dana
Brázdová Marie
 
 
Šprtová Karolína
Látalová Lucie
 
 
55-89 3110
2.Křivánková DanaLátalová Lucie-8-5-9  0311
3.Šenková KateřinaDohnálková Natálie-794-793221
4.Brázdová MarieŠprtová Karolína-7-4-8  0322
5.Šenková KateřinaLátalová Lucie7-5-5-6 1323
6.Křivánková DanaŠprtová Karolína-5-6-2  0324
7.Brázdová MarieDohnálková Natálie3-119-10-52325
8.Šenková KateřinaŠprtová Karolína-8-98-2 1326
9.Brázdová MarieLátalová Lucie         
10.Křivánková DanaDohnálková Natálie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křivánková Dana02Látalová Lucie20
Šenková Kateřina12Dohnálková Natálie11
Brázdová Marie02Šprtová Karolína30



Zápis o utkání
Název soutěže: Kvalifikace o II.ligu sk.C Kolo: 2 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ LanškrounRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Staré MěstoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 05. 2019 13:00 Začátek
utkání
11:40Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:218:6213:138TTC Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovská Ivana
Parmová Jana
 
 
Najmanová Markéta
Kuncová Lucie
 
 
373  3010
2.Parmová DanielaNajmanová Markéta-1-3-3  0311
3.Palkovská IvanaŠilarová Lucie612  3021
4.Parmová JanaKuncová Lucie367  3031
5.Palkovská IvanaNajmanová Markéta035  3041
6.Parmová DanielaKuncová Lucie-4-4-0  0342
7.Parmová JanaŠilarová Lucie857  3052
8.Palkovská IvanaKuncová Lucie501  3062
9.Parmová JanaNajmanová Markéta         
10.Parmová DanielaŠilarová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Parmová Daniela02Najmanová Markéta11
Palkovská Ivana30Šilarová Lucie02
Parmová Jana20Kuncová Lucie12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy