Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19541:451STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
5-4107 3110
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Zouhar Michal
Koumar Jiří ml.
 
 
984  3020
3.Suchý PetrZouhar Michal786  3030
4.Křepela LubomírSehnal Stanislav-12899 3140
5.Krása Petr st.Svoboda Jan-9-69-10 1341
6.Cetkovský MartinKoumar Jiří ml.355  3051
7.Křepela LubomírZouhar Michal-113-5-12 1352
8.Krása Petr st.Sehnal Stanislav6-8-9-3 1353
9.Cetkovský MartinSvoboda Jan-117-710-102354
10.Suchý PetrKoumar Jiří ml.5-774 3164
11.Krása Petr st.Zouhar Michal-7-67643274
12.Cetkovský MartinSehnal Stanislav-6-107853284
13.Suchý PetrSvoboda Jan776  3094
14.Křepela LubomírKoumar Jiří ml.6102  30104
15.Cetkovský MartinZouhar Michal         
16.Suchý PetrSehnal Stanislav         
17.Křepela LubomírSvoboda Jan         
18.Krása Petr st.Koumar Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Petr30Zouhar Michal12
Křepela Lubomír21Sehnal Stanislav12
Krása Petr st.12Svoboda Jan21
Cetkovský Martin21Koumar Jiří ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim AVrchní
rozhodčí:
Šípka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33632:588nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
Rotrekl David
Krejčí Dalibor
 
 
9-1089 3110
2.Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
Ječmínek Radek
Robek Petr
 
 
876  3020
3.Šťastný PavelKrejčí Dalibor-10-9-8  0321
4.Fučík PetrRotrekl David-94-5463231
5.Vermouzek FrantišekRobek Petr-8-7-8  0332
6.Šípka ZdeněkJečmínek Radek-7-94-9 1333
7.Fučík PetrKrejčí Dalibor-4-5-4  0334
8.Vermouzek FrantišekRotrekl David6-893 3144
9.Šípka ZdeněkRobek Petr1257  3054
10.Šťastný PavelJečmínek Radek-10577 3164
11.Vermouzek FrantišekKrejčí Dalibor-8-8-11  0365
12.Šípka ZdeněkRotrekl David-10-976-62366
13.Šťastný PavelRobek Petr-77-6-9 1367
14.Fučík PetrJečmínek Radek697  3077
15.Šípka ZdeněkKrejčí Dalibor5-111-12-62378
16.Šťastný PavelRotrekl David-8-7-8  0379
17.Fučík PetrRobek Petr1811  3089
18.Vermouzek FrantišekJečmínek Radek-8767 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Pavel13Krejčí Dalibor40
Fučík Petr31Rotrekl David22
Vermouzek František22Robek Petr22
Šípka Zdeněk13Ječmínek Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice AVrchní
rozhodčí:
Borovec Karel
HOSTUJÍCÍ:Spartak Adamov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Drnovice 1, 683 04 Drnovice, sokolovna při Kulturním domě Drnovice, vstup od fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:30400:458Spartak Adamov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zubal Ladislav
Borovec Karel
 
 
Masařík Radim
Kapusta Ján
 
 
-87-9-8 1301
2.Kalousek Viktor
Bastl Pavel
 
 
Farkaš Michael
Žáček Michal
 
 
101110  3011
3.Bastl PavelKapusta Ján-78-7-10 1312
4.Zubal LadislavFarkaš Michael558  3022
5.Borovec KarelŽáček Michal-8-3-5  0323
6.Kalousek ViktorMasařík Radim-6-8-9  0324
7.Zubal LadislavKapusta Ján-8-9-8  0325
8.Borovec KarelFarkaš Michael778  3035
9.Kalousek ViktorŽáček Michal-8-64-4 1336
10.Bastl PavelMasařík Radim-8-6-5  0337
11.Borovec KarelKapusta Ján-4-11-9  0338
12.Kalousek ViktorFarkaš Michael675  3048
13.Bastl PavelŽáček Michal-4-610-4 1349
14.Zubal LadislavMasařík Radim-67-7-7 13410
15.Kalousek ViktorKapusta Ján10-4   11  
16.Bastl PavelFarkaš Michael         
17.Zubal LadislavŽáček Michal         
18.Borovec KarelMasařík Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bastl Pavel03Kapusta Ján30
Zubal Ladislav12Farkaš Michael03
Borovec Karel12Žáček Michal30
Kalousek Viktor12Masařík Radim30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:KST Vyškov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična SOŠ VyškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:34671:661TJ Sokol Bučovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bil Martin
Spirit Michal
 
 
Drápal Petr
Srna Antonín
 
 
777  3010
2.Dragan Tomáš
Plšek Ondřej
 
 
Čakovský Jan
Libánek Ondřej
 
 
-8-8-10  0311
3.Spirit MichalČakovský Jan-11108-9113221
4.Bil MartinLibánek Ondřej-8-107-4 1322
5.Dragan TomášSrna Antonín-1277-593232
6.Plšek OndřejDrápal Petr9-98-7103242
7.Bil MartinČakovský Jan578  3052
8.Dragan TomášLibánek Ondřej11-98-3-92353
9.Plšek OndřejSrna Antonín14710  3063
10.Spirit MichalDrápal Petr-98-9463273
11.Dragan TomášČakovský Jan-5-9-9  0374
12.Plšek OndřejLibánek Ondřej9-10-7-8 1375
13.Spirit MichalSrna Antonín-68-7-8 1376
14.Bil MartinDrápal Petr-8-6-6  0377
15.Plšek OndřejČakovský Jan-65107 3187
16.Spirit MichalLibánek Ondřej68-10-6103297
17.Bil MartinSrna Antonín-12-963832107
18.Dragan TomášDrápal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spirit Michal31Čakovský Jan13
Bil Martin22Libánek Ondřej31
Dragan Tomáš12Srna Antonín13
Plšek Ondřej31Drápal Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12430:314TJ Velešovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Petr
Fianta René
 
 
Sekanina Jan
Sedlák Zdeněk
 
 
1157  3010
2.Rulíšek Karel
Mráz David
 
 
Křepela Zdeněk
Harna Václav
 
 
865  3020
3.Fianta RenéHarna Václav-96-6-2 1321
4.Rulíšek KarelSekanina Jan773  3031
5.Spáčil PetrSedlák Zdeněk578  3041
6.Mráz DavidKřepela Zdeněk-5379 3151
7.Rulíšek KarelHarna Václav153  3061
8.Spáčil PetrSekanina Jan-8-10-8  0362
9.Mráz DavidSedlák Zdeněk326  3072
10.Fianta RenéKřepela Zdeněk-5-4-12  0373
11.Spáčil PetrHarna Václav1192  3083
12.Mráz DavidSekanina Jan-6254 3193
13.Fianta RenéSedlák Zdeněk67-107 31103
14.Rulíšek KarelKřepela Zdeněk         
15.Mráz DavidHarna Václav         
16.Fianta RenéSekanina Jan         
17.Rulíšek KarelSedlák Zdeněk         
18.Spáčil PetrKřepela Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fianta René12Harna Václav12
Rulíšek Karel20Sekanina Jan12
Spáčil Petr21Sedlák Zdeněk03
Mráz David30Křepela Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otnice AVrchní
rozhodčí:
Vojáček Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 352 Otnice, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7396:251TJ Sokol Otnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
Procházka Ondřej
Pokorný Martin
 
 
7-626 3110
2.Šebeček Marek
Salajka Jaroslav ml.
 
 
Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
96-72 3120
3.Salajka Jaroslav ml.Procházka Ondřej-98-5-8 1321
4.Bubla Jaroslav st.Fiala Karel443  3031
5.Vojáček JaromírTrávníčková Karla9129  3041
6.Šebeček MarekPokorný Martin243  3051
7.Bubla Jaroslav st.Procházka Ondřej554  3061
8.Vojáček JaromírFiala Karel966  3071
9.Šebeček MarekTrávníčková Karla5-972 3181
10.Salajka Jaroslav ml.Pokorný Martin86-87 3191
11.Vojáček JaromírProcházka Ondřej167  30101
12.Šebeček MarekFiala Karel         
13.Salajka Jaroslav ml.Trávníčková Karla         
14.Bubla Jaroslav st.Pokorný Martin         
15.Šebeček MarekProcházka Ondřej         
16.Salajka Jaroslav ml.Fiala Karel         
17.Bubla Jaroslav st.Trávníčková Karla         
18.Vojáček JaromírPokorný Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Salajka Jaroslav ml.11Procházka Ondřej12
Bubla Jaroslav st.20Fiala Karel02
Vojáček Jaromír30Trávníčková Karla02
Šebeček Marek20Pokorný Martin02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS