Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Starý LískovecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchalova 364/4, samostaně stojící jednopodlažní budova sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1123:41505:612Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zedník Petr
Zetka Roman
 
 
Koudelka Lukáš
Kadlec Petr
 
 
1038  3010
2.Zach Michal
Křivánek František
 
 
Brázdová Marie
Pluháček Adam
 
 
-8-4-1  0311
3.Zedník PetrKadlec Petr541  3021
4.Zetka RomanPluháček Adam-5-4-9  0322
5.Zach MichalBrázdová Marie-8-4-10  0323
6.Křivánek FrantišekKoudelka Lukáš-9-8-3  0324
7.Zetka RomanKadlec Petr5-849 3134
8.Zach MichalPluháček Adam-3-1-3  0335
9.Křivánek FrantišekBrázdová Marie-3-1-7  0336
10.Zedník PetrKoudelka Lukáš137-810 3146
11.Zach MichalKadlec Petr5-913-4-102347
12.Křivánek FrantišekPluháček Adam-6-3-1  0348
13.Zedník PetrBrázdová Marie7-3-9743258
14.Zetka RomanKoudelka Lukáš-7-57963268
15.Křivánek FrantišekKadlec Petr-6-8-11  0369
16.Zedník PetrPluháček Adam-8-6-5  03610
17.Zetka RomanBrázdová Marie-9-3-5  03611
18.Zach MichalKoudelka Lukáš6-10-610332711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zedník Petr31Kadlec Petr22
Zetka Roman22Pluháček Adam40
Zach Michal13Brázdová Marie31
Křivánek František04Koudelka Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brno, Kotlanova 13, Ze zastávky Kotlanova jít do kopce, pak po schodech a středisko je po pravé straněRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27610:481Salesko Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Kopecký Dominik
 
 
Pál Richard
Uherčík Maroš
 
 
-99-9913210
2.Bartoň Petr
Jeřábek Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Novák TomášPál Richard105-9-983230
4.Bartoň PetrUherčík Maroš-11-778-92331
5.Jeřábek JakubLapiš Viktor135-69 3141
6.Kopecký DominikWO    3051
7.Bartoň PetrPál Richard7-9-3583261
8.Jeřábek JakubUherčík Maroš-49-4-9 1362
9.Kopecký DominikLapiš Viktor87-76 3172
10.Novák TomášWO    3082
11.Jeřábek JakubPál Richard-7-7-4  0383
12.Kopecký DominikUherčík Maroš11-9310 3193
13.Novák TomášLapiš Viktor9122  30103
14.Bartoň PetrWO    30113
15.Kopecký DominikPál Richard-8-5-6  03114
16.Novák TomášUherčík Maroš-4-5-10  03115
17.Bartoň PetrLapiš ViktorWO    03116
18.Jeřábek JakubWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novák Tomáš21Pál Richard22
Bartoň Petr11Uherčík Maroš31
Jeřábek Jakub12Lapiš Viktor03
Kopecký Dominik21   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:48476:674SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Hudeček Patrik
 
 
Plotěný Karel
Halický Tomáš
 
 
-7-611-10 1301
2.
 
 
Linhárek František
Kučera Lukáš
 
 
WO    0302
3.Julínek PetrLinhárek František0-7-69-72303
4.Hudeček PatrikHalický Tomáš-87-10-8 1304
5.Sedláček JanKučera Lukáš-10-11-10  0305
6.Plotěný KarelWO    0306
7.Hudeček PatrikLinhárek František-11-78653216
8.Sedláček JanHalický Tomáš9-3-5-5 1317
9.Kučera LukášWO    0318
10.Julínek PetrPlotěný Karel-4-6-8  0319
11.Sedláček JanLinhárek František-115-99-723110
12.Halický TomášWO    03111
13.Julínek PetrKučera Lukáš7-847 31211
14.Hudeček PatrikPlotěný Karel-767-8932311
15.Linhárek FrantišekWO    03312
16.Julínek PetrHalický Tomáš-99-8-7 13313
17.Hudeček PatrikKučera Lukáš75-114 31413
18.Sedláček JanPlotěný Karel-5-7-8  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Julínek Petr13Linhárek František21
Hudeček Patrik31Halický Tomáš30
Sedláček Jan04Kučera Lukáš12
   Plotěný Karel21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Modřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30667:598Sokol Líšeň F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patočka Roman
Doležel Karel
 
 
Coufalík Alexander
Bednář Jan
 
 
454  3010
2.Svoboda Pavel
Jílek Jakub
 
 
Bartoš Michal
Doleček Ivan
 
 
-1068-7103220
3.Jílek JakubCoufalík Alexander-7-3-5  0321
4.Svoboda PavelBednář Jan-10-89953231
5.Doležel KarelBartoš Michal897  3041
6.Patočka RomanDoleček Ivan145  3051
7.Svoboda PavelCoufalík Alexander-8-99793261
8.Doležel KarelBednář Jan-11-6-6  0362
9.Patočka RomanBartoš Michal24-92 3172
10.Jílek JakubDoleček Ivan58-7-3-52373
11.Doležel KarelCoufalík Alexander910-7-9-12374
12.Patočka RomanBednář Jan7-86-7-102375
13.Jílek JakubBartoš Michal-4-8-4  0376
14.Svoboda PavelDoleček Ivan779  3086
15.Patočka RomanCoufalík Alexander531  3096
16.Jílek JakubBednář Jan-399-9-62397
17.Svoboda PavelBartoš Michal64-125 31107
18.Doležel KarelDoleček Ivan4-1297 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jílek Jakub04Coufalík Alexander22
Svoboda Pavel40Bednář Jan31
Doležel Karel22Bartoš Michal13
Patočka Roman31Doleček Ivan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy