Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:50 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvapil Erik
Šereš Samuel
 
 
Klečka Jaroslav
Zálešák Petr
 
 
     2301
2.Novotná Eliška
Šerešová Timea
 
 
Hromek František
Létal Emil
 
 
     0302
3.Kvapil ErikLétal Emil     0303
4.Šereš SamuelKlečka Jaroslav     0304
5.Šerešová TimeaZálešák Petr     0305
6.Novotná EliškaBábík Miloslav     1306
7.Šereš SamuelLétal Emil     0307
8.Šerešová TimeaKlečka Jaroslav     0308
9.Novotná EliškaZálešák Petr     0309
10.Kvapil ErikBábík Miloslav     03010
11.Šerešová TimeaLétal Emil     03011
12.Novotná EliškaKlečka Jaroslav     32111
13.Kvapil ErikZálešák Petr     30211
14.Šereš SamuelBábík Miloslav     03212
15.Novotná EliškaLétal Emil     03213
16.Kvapil ErikKlečka Jaroslav     03214
17.Šereš SamuelZálešák Petr     03215
18.Šerešová TimeaBábík Miloslav     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kvapil Erik13Létal Emil40
Šereš Samuel04Klečka Jaroslav31
Šerešová Timea04Zálešák Petr31
Novotná Eliška13Bábík Miloslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31 TJ Sokol Kyjov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moudrý Rostislav
Šikuta Michal
 
 
Ráček Ladislav
Jurčeka Jaromír
 
 
     3010
2.Šibal Denis
Vavřínek Zdeněk
 
 
Mikula Ján
Jurčeka Bedřich ml.
 
 
     3220
3.Šibal DenisMikula Ján     1321
4.Vavřínek ZdeněkRáček Ladislav     2322
5.Moudrý RostislavJurčeka Jaromír     3032
6.Šikuta MichalJurčeka Bedřich ml.     3042
7.Vavřínek ZdeněkMikula Ján     0343
8.Moudrý RostislavRáček Ladislav     0344
9.Šikuta MichalJurčeka Jaromír     3054
10.Šibal DenisJurčeka Bedřich ml.     1355
11.Moudrý RostislavMikula Ján     1356
12.Šikuta MichalRáček Ladislav     3166
13.Šibal DenisJurčeka Jaromír     2367
14.Vavřínek ZdeněkJurčeka Bedřich ml.     3177
15.Šikuta MichalMikula Ján     3287
16.Šibal DenisRáček Ladislav     0388
17.Vavřínek ZdeněkJurčeka Jaromír     3098
18.Moudrý RostislavJurčeka Bedřich ml.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šibal Denis04Mikula Ján31
Vavřínek Zdeněk22Ráček Ladislav31
Moudrý Rostislav22Jurčeka Jaromír13
Šikuta Michal40Jurčeka Bedřich ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:22 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varmuža Mikuláš
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Příkaský Libor
Hruška Jaroslav
 
 
     3010
2.Grabovský Jaroslav st.
Grabovský Jaroslav nejst.
 
 
Rybecký Jakub
Herzánová Denisa
 
 
     3020
3.Varmuža MikulášRybecký Jakub     2321
4.Grabovský Jaroslav ml.Hruška Jaroslav     3031
5.Grabovský Jaroslav nejst.Příkaský Libor     3141
6.Grabovský Jaroslav st.Herzánová Denisa     3051
7.Grabovský Jaroslav ml.Rybecký Jakub     2352
8.Grabovský Jaroslav nejst.Hruška Jaroslav     3162
9.Grabovský Jaroslav st.Příkaský Libor     2363
10.Varmuža MikulášHerzánová Denisa     3073
11.Grabovský Jaroslav nejst.Rybecký Jakub     1374
12.Grabovský Jaroslav st.Hruška Jaroslav     3284
13.Varmuža MikulášPříkaský Libor     2385
14.Grabovský Jaroslav ml.Herzánová Denisa     3095
15.Grabovský Jaroslav st.Rybecký Jakub     0396
16.Varmuža MikulášHruška Jaroslav     30106
17.Grabovský Jaroslav ml.Příkaský Libor     30116
18.Grabovský Jaroslav nejst.Herzánová Denisa     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Varmuža Mikuláš22Rybecký Jakub40
Grabovský Jaroslav ml.31Hruška Jaroslav04
Grabovský Jaroslav nejst.31Příkaský Libor22
Grabovský Jaroslav st.22Herzánová Denisa04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Svoboda Jakub
 
 
Toman Zbyněk
Šeda Roman
 
 
     3010
2.Břeský Zdeněk
Marek Jakub
 
 
Chimiák Petr
Častulíková Lenka
 
 
     3020
3.Břeský ZdeněkToman Zbyněk     3230
4.Svoboda JakubŠeda Roman     3040
5.Tomeček KarelChimiák Petr     1341
6.Marek JakubČastulíková Lenka     3051
7.Svoboda JakubToman Zbyněk     3261
8.Tomeček KarelŠeda Roman     1362
9.Marek JakubChimiák Petr     3072
10.Břeský ZdeněkČastulíková Lenka     3182
11.Svoboda LiborToman Zbyněk     3292
12.Marek JakubŠeda Roman     30102
13.Břeský ZdeněkChimiák Petr     23103
14.Svoboda JakubČastulíková Lenka     32113
15.Marek JakubToman Zbyněk     03114
16.Břeský ZdeněkŠeda Roman     30124
17.Svoboda JakubChimiák Petr     13125
18.Svoboda LiborČastulíková Lenka     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Břeský Zdeněk31Toman Zbyněk13
Svoboda Jakub31Šeda Roman13
Tomeček Karel02Chimiák Petr31
Marek Jakub31Častulíková Lenka04
Svoboda Libor20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1316:39 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valuch David
Zelinka Vlastimil
 
 
Chvátal Antonín st.
Kostelanský Stanislav
 
 
     0301
2.Bílík Vladimír
Kříž Adam
 
 

 
 
WO    3011
3.Zelinka VlastimilChvátal Antonín st.     0312
4.Kříž AdamJestřáb Tomáš     0313
5.Valuch DavidKostelanský Stanislav     0314
6.Bílík VladimírWO    3024
7.Kříž AdamChvátal Antonín st.     0325
8.Valuch DavidJestřáb Tomáš     0326
9.Bílík VladimírKostelanský Stanislav     0327
10.Zelinka VlastimilWO    3037
11.Valuch DavidChvátal Antonín st.     0338
12.Bílík VladimírJestřáb Tomáš     0339
13.Zelinka VlastimilKostelanský Stanislav     03310
14.Kříž AdamWO    30410
15.Bílík VladimírChvátal Antonín st.     03411
16.Zelinka VlastimilJestřáb Tomáš     13412
17.Kříž AdamKostelanský Stanislav     03413
18.Valuch DavidWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zelinka Vlastimil03Chvátal Antonín st.40
Kříž Adam03Jestřáb Tomáš40
Valuch David03Kostelanský Stanislav40
Bílík Vladimír03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0 TJ Sokol Lužice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valoušek Jindřich
Parák František
 
 

 
 
WO    3010
2.Hřebíček Miroslav
Parák Lukáš
 
 
Macuch Martin
Šmídová Kamila
 
 
     3020
3.Parák LukášKlimeš Jakub     3030
4.Parák FrantišekMacuch Martin     3040
5.Hřebíček MiroslavŠmídová Kamila     3050
6.Valoušek JindřichWO    3060
7.Parák FrantišekKlimeš Jakub     3070
8.Hřebíček MiroslavMacuch Martin     3080
9.Valoušek JindřichŠmídová Kamila     3090
10.Parák LukášWO    30100
11.Hřebíček MiroslavKlimeš Jakub     30110
12.Valoušek JindřichMacuch Martin     30120
13.Parák Lukᚊmídová Kamila     30130
14.Parák FrantišekWO    30140
15.Valoušek JindřichKlimeš Jakub     30150
16.Parák LukášMacuch Martin     30160
17.Parák FrantišekŠmídová Kamila     30170
18.Hřebíček MiroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Parák Lukáš30Klimeš Jakub04
Parák František30Macuch Martin04
Hřebíček Miroslav30Šmídová Kamila04
Valoušek Jindřich30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štefánek Vlastimil
Šálek Karel
 
 
Profota Zdeněk
Profotová Alžběta
 
 
     3010
2.Konečný Lubomír
Pavlíček Jiří
 
 
Petřík Marek
Nikl Jan
 
 
     3020
3.Štefánek VlastimilProfota Zdeněk     3130
4.Šálek KarelPetřík Marek     0331
5.Konečný LubomírNikl Jan     3041
6.Pavlíček JiříProfotová Alžběta     3051
7.Šálek KarelProfota Zdeněk     0352
8.Konečný LubomírPetřík Marek     0353
9.Pavlíček JiříNikl Jan     3063
10.Štefánek VlastimilProfotová Alžběta     3073
11.Konečný LubomírProfota Zdeněk     3083
12.Pavlíček JiříPetřík Marek     3293
13.Štefánek VlastimilNikl Jan     31103
14.Šálek KarelProfotová Alžběta     30113
15.Pavlíček JiříProfota Zdeněk     30123
16.Štefánek VlastimilPetřík Marek     23124
17.Šálek KarelNikl Jan     23125
18.Konečný LubomírProfotová Alžběta     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štefánek Vlastimil31Profota Zdeněk13
Šálek Karel13Petřík Marek31
Konečný Lubomír31Nikl Jan13
Pavlíček Jiří40Profotová Alžběta04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS