Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:Šrytr Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20542:474SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Vyvadil Jiří
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
-1051010 3110
2.Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
-54-57-122311
3.Lanžhotský VojtěchHelisová Kateřina98-84 3121
4.Vyvadil JiříPatho Gabriel8-6-9753231
5.Šrytr PetrPatho Róbert-9-796-62332
6.Kotrč MichalWinter Daniel747  3042
7.Vyvadil JiříHelisová Kateřina-9-5-9  0343
8.Šrytr PetrPatho Gabriel3-78-873253
9.Kotrč MichalPatho Róbert7158  3063
10.Lanžhotský VojtěchWinter Daniel7910  3073
11.Šrytr PetrHelisová Kateřina9-8-2873283
12.Kotrč MichalPatho Gabriel-105-4-9 1384
13.Lanžhotský VojtěchPatho Róbert866  3094
14.Vyvadil JiříWinter Daniel637  30104
15.Kotrč MichalHelisová Kateřina8    10  
16.Lanžhotský VojtěchPatho Gabriel         
17.Vyvadil JiříPatho Róbert         
18.Šrytr PetrWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lanžhotský Vojtěch30Helisová Kateřina12
Vyvadil Jiří21Patho Gabriel12
Šrytr Petr21Patho Róbert12
Kotrč Michal21Winter Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Krejsa Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:7420:244TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Sedláček Luděk
 
 

 
 
WO    3010
2.Huleš Jiří
Dang Tuan Dat
 
 
Pejchal Vlastimil
Holub Martin
 
 
10-36-5-92311
3.Dang Tuan DatPejchal Vlastimil577  3021
4.Sedláček LuděkHolub Martin875  3031
5.Huleš JiříSiblík Michal1435  3041
6.Dušek ZdeněkWO    3051
7.Sedláček LuděkPejchal Vlastimil355  3061
8.Huleš JiříHolub Martin856  3071
9.Dušek ZdeněkSiblík Michal-68119 3181
10.Dang Tuan DatWO    3091
11.Huleš JiříPejchal Vlastimil-9-98-8 1392
12.Dušek ZdeněkHolub Martin679  30102
13.Dang Tuan DatSiblík Michal245  30  
14.Sedláček Luděk         
15.Dušek ZdeněkPejchal Vlastimil         
16.Dang Tuan DatHolub Martin         
17.Sedláček LuděkSiblík Michal         
18.Huleš Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dang Tuan Dat10Pejchal Vlastimil12
Sedláček Luděk20Holub Martin03
Huleš Jiří21Siblík Michal02
Dušek Zdeněk20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18483:415TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Jiří
Fusová Anička
 
 
Hrazdira Adam
Trnovský Ivo
 
 
-1167-963210
2.Traxler Jan
Kolář Antonín
 
 
Botek Radomír
Suková Helena
 
 
78-63 3120
3.Čermák JiříBotek Radomír87-5-8-62321
4.Traxler JanTrnovský Ivo297  3031
5.Kolář AntonínHrazdira Adam7-7-7-6 1332
6.Fusová AničkaSuková Helena52-75 3142
7.Traxler JanBotek Radomír1088  3052
8.Kolář AntonínTrnovský Ivo-4-9-3  0353
9.Fusová AničkaHrazdira Adam735  3063
10.Čermák JiříSuková Helena91013  3073
11.Kolář AntonínBotek Radomír-2-4-4  0374
12.Fusová AničkaTrnovský Ivo-9935 3184
13.Čermák JiříHrazdira Adam64-77 3194
14.Traxler JanSuková Helena964  30104
15.Fusová AničkaBotek Radomír         
16.Čermák JiříTrnovský Ivo         
17.Traxler JanHrazdira Adam         
18.Kolář AntonínSuková Helena         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Jiří21Botek Radomír21
Traxler Jan30Trnovský Ivo12
Kolář Antonín03Hrazdira Adam12
Fusová Anička30Suková Helena03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31660:618TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říha Karel
Šrámek Daniel
 
 
Helcl Daniel
Přeučil Jiří
 
 
8-10115 3110
2.Herčík Lubomír
Hájek Alexandr
 
 
Hartmann Miroslav
Třesohlavý Josef
 
 
-655-8113220
3.Herčík LubomírTřesohlavý Josef-8-8-6  0321
4.Říha KarelHelcl Daniel-8-5-9  0322
5.Hájek AlexandrPřeučil Jiří7-653 3132
6.Šrámek DanielHartmann Miroslav7-69-11-92333
7.Říha KarelTřesohlavý Josef-78-9-7 1334
8.Hájek AlexandrHelcl Daniel9-6-9-7 1335
9.Šrámek DanielPřeučil Jiří443  3045
10.Herčík LubomírHartmann Miroslav97-12-6-92346
11.Hájek AlexandrTřesohlavý Josef96-6-5-82347
12.Šrámek DanielHelcl Daniel969  3057
13.Herčík LubomírPřeučil Jiří-78-6863267
14.Říha KarelHartmann Miroslav866  3077
15.Šrámek DanielTřesohlavý Josef699  3087
16.Herčík LubomírHelcl Daniel7-89-873297
17.Říha KarelPřeučil Jiří-910-88532107
18.Hájek AlexandrHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herčík Lubomír22Třesohlavý Josef31
Říha Karel22Helcl Daniel22
Hájek Alexandr12Přeučil Jiří04
Šrámek Daniel31Hartmann Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:25626:555Slovan KST Bohnice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadavý Ondřej
Bednárik Martin
 
 
Ruzha Lumír
Haba Martin
 
 
-9835 3110
2.Zerkal Sergey
Chaloupek Petr
 
 
Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
13-9-37-22311
3.Zerkal SergeyMoravec Lukáš7-5-9-4 1312
4.Chaloupek PetrFejks Michal-9-1085-92313
5.Bednárik MartinRuzha Lumír-6-68-7 1314
6.Kadavý OndřejHaba Martin457  3024
7.Chaloupek PetrMoravec Lukáš-9-677-82325
8.Bednárik MartinFejks Michal9-5-813-82326
9.Kadavý OndřejRuzha Lumír-9358 3136
10.Zerkal SergeyHaba Martin866  3046
11.Bednárik MartinMoravec Lukáš-7998 3156
12.Kadavý OndřejFejks Michal-75-11493266
13.Zerkal SergeyRuzha Lumír-3499 3176
14.Chaloupek PetrHaba Martin1053  3086
15.Kadavý OndřejMoravec Lukáš967  3096
16.Zerkal SergeyFejks Michal7-857 31106
17.Chaloupek PetrRuzha Lumír         
18.Bednárik MartinHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zerkal Sergey31Moravec Lukáš22
Chaloupek Petr12Fejks Michal22
Bednárik Martin12Ruzha Lumír12
Kadavý Ondřej40Haba Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Chmelík David
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:10 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:40626:660TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sejpka Ladislav
Nagy Ondrej
 
 
Hložek Vojtěch
Zimmel Václav
 
 
89-51 3110
2.Farář Petr
Chmelík David
 
 
Petira Martin
Ruml Jiří
 
 
-37-16-10 1311
3.Sejpka LadislavPetira Martin-78-7-7 1312
4.Nagy OndrejRuml Jiří28-12-963222
5.Chmelík DavidZimmel Václav-105811 3132
6.Farář PetrHložek Vojtěch1034  3042
7.Nagy OndrejPetira Martin-10-3-1  0343
8.Chmelík DavidRuml Jiří-610-6933253
9.Farář PetrZimmel Václav-638-8103263
10.Sejpka LadislavHložek Vojtěch-11-86-3 1364
11.Chmelík DavidPetira Martin-5-5-9  0365
12.Farář PetrRuml Jiří-9-59773275
13.Sejpka LadislavZimmel Václav49-9-10-92376
14.Nagy OndrejHložek Vojtěch-6-9-3  0377
15.Farář PetrPetira Martin-7-7105-72378
16.Sejpka LadislavRuml Jiří-7-8-5  0379
17.Nagy OndrejZimmel Václav4-79-5-1023710
18.Chmelík DavidHložek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sejpka Ladislav04Petira Martin40
Nagy Ondrej13Ruml Jiří13
Chmelík David21Zimmel Václav22
Farář Petr31Hložek Vojtěch21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy