Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10, Praha 4 -Braník, 147 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38601:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupa Zdeněk
Kreis Pavel
 
 
Brůček František
Perníkář Tomáš
 
 
14-11-8-9 1301
2.Čížek Václav
Mička Zdeněk
 
 
Procházka Ivan st.
Rezek Jan st.
 
 
8611  3011
3.Jiroušek KarelProcházka Ivan st.-643-783221
4.Čížek VáclavPerníkář Tomáš5-3910 3131
5.Mička ZdeněkRezek Jan st.-3-1-4  0332
6.Barbora JiříBrůček František-4-911-7 1333
7.Čížek VáclavProcházka Ivan st.-9576 3143
8.Mička ZdeněkPerníkář Tomáš-1-3-4  0344
9.Barbora JiříRezek Jan st.-4-7-11  0345
10.Jiroušek KarelBrůček František9-7116 3155
11.Mička ZdeněkProcházka Ivan st.-2-4-5  0356
12.Barbora JiříPerníkář Tomáš-9-99-9 1357
13.Jiroušek KarelRezek Jan st.410-8-863267
14.Čížek VáclavBrůček František-2-98763277
15.Barbora JiříProcházka Ivan st.7-7-87-82378
16.Jiroušek KarelPerníkář Tomáš-6-491063288
17.Čížek VáclavRezek Jan st.597  3098
18.Mička ZdeněkBrůček František-8-5-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiroušek Karel40Procházka Ivan st.22
Čížek Václav40Perníkář Tomáš22
Mička Zdeněk04Rezek Jan st.22
Barbora Jiří04Brůček František22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:33514:553TJ Střížkov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Karpíšek Ondřej
Kušta Petr
 
 
-99910 3110
2.Mikšátko Roman
Levý Jiří
 
 
Provazník Lukáš
Hejný Jakub
 
 
7-9-45-32311
3.Pavlíček LadislavKarpíšek Ondřej-7-56-10 1312
4.Levý JiříProvazník Lukáš-7-8-9  0313
5.Holštein JaroslavHejný Jakub6-7-7-10 1314
6.Hajný JosefKušta Petr7-1099 3124
7.Levý JiříKarpíšek Ondřej-8-10-8  0325
8.Holštein JaroslavProvazník Lukáš5-4109 3135
9.Hajný JosefHejný Jakub-813-4-8 1336
10.Pavlíček LadislavKušta Petr476  3046
11.Holštein JaroslavKarpíšek Ondřej8-10-9-8 1347
12.Hajný JosefProvazník Lukáš-14-7-6  0348
13.Pavlíček LadislavHejný Jakub-6-4-2  0349
14.Levý JiříKušta Petr3510  3059
15.Mikšátko RomanKarpíšek Ondřej8510  3069
16.Pavlíček LadislavProvazník Lukáš-6-9-6  03610
17.Levý JiříHejný Jakub         
18.Holštein JaroslavKušta Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav13Karpíšek Ondřej31
Levý Jiří12Provazník Lukáš31
Holštein Jaroslav12Hejný Jakub30
Hajný Josef12Kušta Petr03
Mikšátko Roman10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:38Konec
utkání
21:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:33585:591Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brýna Karel
Smíšek Jaroslav
 
 
Chaloupek Petr
Vanka Radek
 
 
877  3010
2.Fiala Aleš
Bárta Vít
 
 
Kadavý Ondřej
Pilný Pavel
 
 
-19-5-10  0311
3.Smíšek JaroslavKadavý Ondřej-3-3-5  0312
4.Fiala AlešChaloupek Petr8-557 3122
5.Bárta VítPilný Pavel-810-89-42323
6.Brýna KarelVanka Radek914  3033
7.Fiala AlešKadavý Ondřej5-7-5-3 1334
8.Bárta VítChaloupek Petr-5-8-8  0335
9.Brýna KarelPilný Pavel-58-109-92336
10.Smíšek JaroslavVanka Radek682  3046
11.Bárta VítKadavý Ondřej-9-7-4  0347
12.Brýna KarelChaloupek Petr-7-8-6  0348
13.Smíšek JaroslavPilný Pavel497  3058
14.Fiala AlešVanka Radek282  3068
15.Brýna KarelKadavý Ondřej-69-84-82369
16.Smíšek JaroslavChaloupek Petr-246-593279
17.Fiala AlešPilný Pavel1263  3089
18.Bárta VítMrázková Lia9-5-79-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smíšek Jaroslav31Kadavý Ondřej40
Fiala Aleš31Chaloupek Petr22
Bárta Vít04Pilný Pavel22
Brýna Karel13Vanka Radek03
   Mrázková Lia10



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35475:519AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mládek Bohuslav
Pestr Luděk
 
 
Šálek Pavel
Šusta Petr
 
 
4-75-9-102301
2.Dušek Jiří
Hanek Stanislav st.
 
 
Jedlička Jan
Vacek Bohumil
 
 
-4-88-6 1302
3.Pestr LuděkŠusta Petr-4-6-10  0303
4.Mládek BohuslavJedlička Jan-7-4-5  0304
5.Dušek JiříŠálek Pavel-7-8-9  0305
6.Doan Manh HungVacek Bohumil-8486 3115
7.Mládek BohuslavŠusta Petr-6-8-10  0316
8.Dušek JiříJedlička Jan-4-7-9  0317
9.Doan Manh HungŠálek Pavel-66-6473227
10.Pestr LuděkVacek Bohumil-6-66493237
11.Dušek JiříŠusta Petr10-25-6-92338
12.Doan Manh HungJedlička Jan1535  3048
13.Pestr LuděkŠálek Pavel-68-9-7 1349
14.Mládek BohuslavVacek Bohumil734  3059
15.Doan Manh HungŠusta Petr-9-3-6  03510
16.Pestr LuděkJedlička Jan-8-4-12  03  
17.Mládek BohuslavŠálek Pavel         
18.Dušek JiříVacek Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pestr Luděk12Šusta Petr40
Mládek Bohuslav12Jedlička Jan21
Dušek Jiří03Šálek Pavel21
Doan Manh Hung31Vacek Bohumil03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:40566:624SF SKK EL Niňo Praha N

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Strouhal Vojtěch
Vícha Matěj
 
 
-6683 3110
2.Vokál Jan
Koutník Roman
 
 
Šrytr Petr
Lanžhotský Vojtěch
 
 
78-7-843220
3.Krieger JanStrouhal Vojtěch-10-5-8  0321
4.Koutník RomanLanžhotský Vojtěch-6-7-9  0322
5.Najbertová LucieŠrytr Petr-7-6-9  0323
6.Vokál JanVícha Matěj5-148-1043233
7.Koutník RomanStrouhal Vojtěch-5-6-8  0334
8.Najbertová LucieLanžhotský Vojtěch-2-2-5  0335
9.Vokál JanŠrytr Petr-89-8-8 1336
10.Krieger JanVícha Matěj12-3-12783246
11.Najbertová LucieStrouhal Vojtěch15-9-5683256
12.Vokál JanLanžhotský Vojtěch-87-9-7 1357
13.Krieger JanŠrytr Petr-977-10-62358
14.Koutník RomanVícha Matěj-7-878-72359
15.Vokál JanStrouhal Vojtěch-10666 3169
16.Krieger JanLanžhotský Vojtěch-6-5-8  03610
17.Koutník RomanŠrytr Petr         
18.Najbertová LucieVícha Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krieger Jan13Strouhal Vojtěch22
Koutník Roman03Lanžhotský Vojtěch40
Najbertová Lucie12Šrytr Petr30
Vokál Jan22Vícha Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
Trnka Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje BRozhodčí:Hořínek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14,Praha 6,Břevnov, Tram.č.22 nebo 25,zast. Malovanka,přesun pěšky asi 6 minutRozhodčí:Trnka Miloš
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33427:497TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zvolánek Václav
Bilanská Dominika
 
 
Kára Jiří
Jeřábek Michal
 
 
-127-10-7 1301
2.Sabuka David
Zábranský Josef
 
 
Hořínek Pavel
Trnka Miloš
 
 
-4-7-8  0302
3.Zábranský JosefHořínek Pavel-10-5-4  0303
4.Bilanská DominikaTrnka Miloš-5-9-7  0304
5.Zvolánek VáclavJeřábek Michal-5-8-7  0305
6.Sabuka DavidKára Jiří326  3015
7.Bilanská DominikaHořínek Pavel-6-8-10  0316
8.Zvolánek VáclavTrnka Miloš6-569 3126
9.Sabuka DavidJeřábek Michal899  3036
10.Zábranský JosefKára Jiří-9-3-3  0337
11.Zvolánek VáclavHořínek Pavel-710-12-10 1338
12.Sabuka DavidTrnka Miloš92-5-983248
13.Zábranský JosefJeřábek Michal99-9-8-32349
14.Bilanská DominikaKára Jiří-10-39-11 13410
15.Sabuka DavidHořínek Pavel-99-6-7 13  
16.Zábranský JosefTrnka Miloš         
17.Bilanská DominikaJeřábek Michal         
18.Zvolánek VáclavKára Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zábranský Josef03Hořínek Pavel30
Bilanská Dominika03Trnka Miloš12
Zvolánek Václav12Jeřábek Michal21
Sabuka David30Kára Jiří21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy