Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice BVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Krupka BRozhodčí:Soukup Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarrová Jana
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:427:18433:375SKST Teplice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štika Jiří st.
Hrivňák Petr
 
 
Ajdini Tereza
Vítů Václav
 
 
         
2.Černý Tomáš
Štěpánek Ivan
 
 
Šnajdr Antonín
Mach Dalibor
 
 
-76-111073210
3.Černý TomášVítů Václav-9-3-5  0311
4.Štěpánek IvanAjdini Tereza         
5.Hrivňák PetrŠnajdr Antonín4-986 3121
6.Štika Jiří st.Mach Dalibor753  3031
7.Štěpánek IvanVítů Václav-108-4-6 1332
8.Hrivňák PetrAjdini Tereza         
9.Štika Jiří st.Šnajdr Antonín627  3042
10.Černý TomášMach Dalibor5-522 3152
11.Hrivňák PetrVítů Václav-5-2-6  0353
12.Štika Jiří st.Ajdini Tereza         
13.Černý Tomᚊnajdr Antonín844  3063
14.Štěpánek IvanMach Dalibor12125  3073
15.Štika Jiří st.Vítů Václav-128-115-82374
16.Černý TomášAjdini Tereza         
17.Štěpánek IvanŠnajdr Antonín88-8-873284
18.Hrivňák PetrMach Dalibor7-85  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Tomáš21Vítů Václav40
Štěpánek Ivan21Šnajdr Antonín04
Hrivňák Petr11Mach Dalibor03
Štika Jiří st.21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Duchcov AVrchní
rozhodčí:
Vích Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Děčín BRozhodčí:Janečka Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Teplická 13, 419 01 Duchcov, ZŠ Antonína SochoraRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32 SKST Děčín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Josef
Sander Miroslav
 
 
Beneš Jiří
Grubr Vojtěch
 
 
     1301
2.Kövér Lubomír
Vích Luděk
 
 
Hampejs Vladislav
Gamache Vincent
 
 
     3211
3.Kövér LubomírBeneš Jiří     0312
4.Hanousek JosefGrubr Vojtěch     2313
5.Sander MiroslavHampejs Vladislav     0314
6.Vích LuděkGamache Vincent     3024
7.Hanousek JosefBeneš Jiří     1325
8.Sander MiroslavGrubr Vojtěch     1326
9.Vích LuděkHampejs Vladislav     1327
10.Kövér LubomírGamache Vincent     3037
11.Sander MiroslavBeneš Jiří     0338
12.Vích LuděkGrubr Vojtěch     2339
13.Kövér LubomírHampejs Vladislav     13310
14.Hanousek JosefGamache Vincent         
15.Vích LuděkBeneš Jiří         
16.Kövér LubomírGrubr Vojtěch         
17.Hanousek JosefHampejs Vladislav         
18.Sander MiroslavGamache Vincent         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kövér Lubomír12Beneš Jiří30
Hanousek Josef02Grubr Vojtěch30
Sander Miroslav03Hampejs Vladislav30
Vích Luděk12Gamache Vincent02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice AVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:KST Libědice ARozhodčí:Santo Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:Skopec Petr
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13419:364ASK Lovosice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peterka Milan ml.
Stein Petr
 
 
Lhotský Milan
Novobilský Jan
 
 
4-878 3110
2.Steif Richard
Skopec Pavel
 
 
Hadbávny Jan
Stütz Rainer
 
 
665  3020
3.Peterka Milan ml.Lhotský Milan296  3030
4.Skopec PavelHadbávny Jan85-48 3140
5.Stein PetrNovobilský Jan-5-89-7 1341
6.Steif RichardStütz Rainer553  3051
7.Skopec PavelLhotský Milan7-7-11973261
8.Stein PetrHadbávny Jan-3-11-7  0362
9.Steif RichardNovobilský Jan9118  3072
10.Peterka Milan ml.Stütz Rainer8107  3082
11.Stein PetrLhotský MilanWO    0383
12.Steif RichardHadbávny Jan749  3093
13.Peterka Milan ml.Novobilský Jan3913  30103
14.Skopec PavelStütz Rainer         
15.Steif RichardLhotský Milan         
16.Peterka Milan ml.Hadbávny Jan         
17.Skopec PavelNovobilský Jan         
18.Stein PetrStütz Rainer         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peterka Milan ml.30Lhotský Milan02
Skopec Pavel20Hadbávny Jan12
Stein Petr02Novobilský Jan12
Steif Richard30Stütz Rainer02
WO01WO10
Stein WO-poranění zad



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice AVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sever Žatec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:34541:586TJ Sever Žatec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanislav Pavel
Vyskočil Michal
 
 
Keller Filip
Štěpnička Michal
 
 
11-779 3110
2.Hrádek Tomáš
Spurný Antonín ml.
 
 
Pejša Otto ml.
Plečinda Jiří
 
 
-10-11-6  0311
3.Spurný Antonín ml.Keller Filip-7-8-6  0312
4.Hrádek Tomᚊtěpnička Michal9-8-7-5 1313
5.Stanislav PavelPejša Otto ml.-84-96-62314
6.Vyskočil MichalPlečinda Jiří547  3024
7.Hrádek TomášKeller Filip-6-8-3  0325
8.Stanislav PavelŠtěpnička Michal-6-6-7  0326
9.Vyskočil MichalPejša Otto ml.697  3036
10.Spurný Antonín ml.Plečinda Jiří-187-8123246
11.Stanislav PavelKeller Filip-67-3-8 1347
12.Vyskočil MichalŠtěpnička Michal-12107-7-42348
13.Spurný Antonín ml.Pejša Otto ml.-5928 3158
14.Hrádek TomášPlečinda Jiří71012  3068
15.Vyskočil MichalKeller Filip4-3-8-9 1369
16.Spurný Antonín ml.Štěpnička Michal-711-98-823610
17.Hrádek TomášPejša Otto ml.-6-2-9  03  
18.Stanislav PavelPlečinda Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spurný Antonín ml.22Keller Filip40
Hrádek Tomáš12Štěpnička Michal40
Stanislav Pavel03Pejša Otto ml.12
Vyskočil Michal22Plečinda Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:33710:661KST Jirkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Luděk
Jelínek Šimon
 
 
Skružný Vratislav
Vaník Jiří ml.
 
 
496  3010
2.Dänner Michal
Krejčí Ladislav
 
 
Schmoranz Pavel
Záruba David
 
 
12-9-7-6 1311
3.Krejčí LadislavVaník Jiří ml.-10-2-10  0312
4.Dänner MichalSkružný Vratislav1167  3022
5.Kotrba LuděkSchmoranz Pavel-11104-383232
6.Jelínek ŠimonZáruba David-510910 3142
7.Dänner MichalVaník Jiří ml.-69-95-92343
8.Kotrba LuděkSkružný Vratislav-66-95-82344
9.Jelínek ŠimonSchmoranz Pavel88-7-8-82345
10.Krejčí LadislavZáruba David995  3055
11.Kotrba LuděkVaník Jiří ml.46-109 3165
12.Jelínek ŠimonSkružný Vratislav-9484 3175
13.Krejčí LadislavSchmoranz Pavel11-7-6-5 1376
14.Dänner MichalZáruba David8-6-99-92377
15.Jelínek ŠimonVaník Jiří ml.10-12-7853287
16.Krejčí LadislavSkružný Vratislav-8-42-8 1388
17.Dänner MichalSchmoranz Pavel7-10-5663298
18.Kotrba LuděkZáruba David372  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Ladislav13Vaník Jiří ml.22
Dänner Michal22Skružný Vratislav22
Kotrba Luděk31Schmoranz Pavel22
Jelínek Šimon31Záruba David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká AVrchní
rozhodčí:
Klíma Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14470:379TJ Baník Březenecká A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lazar Martin
Hofmann Martin ml.
 
 
Čejka Vratislav
Bláha Petr
 
 
8513  3010
2.Drahota David
Malý Michal
 
 
Fencl Jakub
Kadlec Michal
 
 
828  3020
3.Hofmann Martin ml.Fencl Jakub9-7-9-9 1321
4.Kučera LubomírKadlec Michal7-11107 3131
5.Lazar MartinČejka Vratislav5-534 3141
6.Malý MichalBláha Petr459  3051
7.Kučera LubomírFencl Jakub6-4-7-4 1352
8.Lazar MartinKadlec Michal568  3062
9.Malý MichalČejka Vratislav-977-883272
10.Hofmann Martin ml.Bláha Petr5-16-9743282
11.Lazar MartinFencl Jakub9-5-9873292
12.Malý MichalKadlec Michal6610  30102
13.Hofmann Martin ml.Čejka Vratislav         
14.Kučera LubomírBláha Petr         
15.Malý MichalFencl Jakub         
16.Hofmann Martin ml.Kadlec Michal         
17.Kučera LubomírČejka Vratislav         
18.Lazar MartinBláha Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hofmann Martin ml.11Fencl Jakub21
Kučera Lubomír11Kadlec Michal03
Lazar Martin30Čejka Vratislav02
Malý Michal30Bláha Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS