Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Klášterec nad Ohří AVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Milan
Hlaváč František
 
 
Váňa Hynek
Brožová Alena
 
 
     2301
2.Kraus Václav
Hykyš Jiří
 
 
Jankovič Štěpán
Glajc Martin
 
 
     2302
3.Jícha MilanVáňa Hynek     2303
4.Hlaváč FrantišekBrožová Alena     1304
5.Kraus VáclavGlajc Martin     3114
6.Hykyš JiříJankovič Štěpán     3024
7.Hlaváč FrantišekVáňa Hynek     0325
8.Kraus VáclavBrožová Alena     2326
9.Hykyš JiříGlajc Martin     3136
10.Jícha MilanJankovič Štěpán     3046
11.Kraus VáclavVáňa Hynek     3156
12.Hykyš JiříBrožová Alena     3166
13.Jícha MilanGlajc Martin     3276
14.Hlaváč FrantišekJankovič Štěpán     3286
15.Hykyš JiříVáňa Hynek     2387
16.Jícha MilanBrožová Alena     2388
17.Hlaváč FrantišekGlajc Martin     1389
18.Kraus VáclavJankovič Štěpán     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Milan22Váňa Hynek31
Hlaváč František13Brožová Alena31
Kraus Václav31Glajc Martin13
Hykyš Jiří31Jankovič Štěpán04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec BVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karlovarská 181, 439 83 Lubenec, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35 TJ Spartak Lubenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vukliševič Zdeněk st.
Šašek Vladimír
 
 
Chalupa Radek
Mandík Ladislav
 
 
     3110
2.Kieswetter Vojtěch st.
Podařil Petr
 
 
Ruta Vladimír
Schmoranz Pavel
 
 
     3020
3.Vukliševič Zdeněk st.Chalupa Radek     0321
4.Kieswetter Vojtěch st.Ruta Vladimír     0322
5.Šašek VladimírMandík Ladislav     1323
6.Podařil PetrSchmoranz Pavel     3133
7.Kieswetter Vojtěch st.Chalupa Radek     2334
8.Šašek VladimírRuta Vladimír     3044
9.Podařil PetrMandík Ladislav     3154
10.Vukliševič Zdeněk st.Schmoranz Pavel     3264
11.Šašek VladimírChalupa Radek     1365
12.Podařil PetrRuta Vladimír     3275
13.Vukliševič Zdeněk st.Mandík Ladislav     3185
14.Kieswetter Vojtěch st.Schmoranz Pavel     0386
15.Podařil PetrChalupa Radek     3196
16.Vukliševič Zdeněk st.Ruta Vladimír     32106
17.Kieswetter Vojtěch st.Mandík Ladislav     13107
18.Šašek VladimírSchmoranz Pavel     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vukliševič Zdeněk st.31Chalupa Radek31
Kieswetter Vojtěch st.04Ruta Vladimír13
Šašek Vladimír13Mandík Ladislav22
Podařil Petr40Schmoranz Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov CVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:19588:385KST Jirkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Ladislav
Cipro Petr
 
 
Kubelka Jan
Paďourek Pavel
 
 
-596-5-92301
2.Pavlica Jan
Šimonek Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Fürst LadislavKubelka Jan-6-6-2  0312
4.Cipro PetrPaďourek Pavel-7435 3122
5.Šimonek MilanČtvrtečka Petr627  3032
6.Pavlica JanWO    3042
7.Cipro PetrKubelka Jan-9-4-2  0343
8.Šimonek MilanPaďourek Pavel3214  3053
9.Pavlica JanČtvrtečka Petr6-8811 3163
10.Fürst LadislavWO    3073
11.Šimonek MilanKubelka Jan-9-10-3  0374
12.Pavlica JanPaďourek Pavel419  3084
13.Fürst LadislavČtvrtečka Petr-10-79-6 1385
14.Cipro PetrWO    3095
15.Pavlica JanKubelka Jan7-47-5632105
16.Fürst LadislavPaďourek Pavel8115  30115
17.Cipro PetrČtvrtečka Petr957  30125
18.Šimonek MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Fürst Ladislav12Kubelka Jan31
Cipro Petr21Paďourek Pavel04
Šimonek Milan21Čtvrtečka Petr13
Pavlica Jan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká CVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:
řeší STK
BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0TJ Baník Březenecká C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Pail Jáchym
 
 

 
 
WO    3010
2.Tichý Jiří
Klíma Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Klíma KarelWO    3030
4.Tichý JiříWO    3040
5.Pail JáchymWO    3050
6.Kratochvíl JiříWO    3060
7.Tichý JiříWO    3070
8.Pail JáchymWO    3080
9.Kratochvíl JiříWO    3090
10.Klíma KarelWO    30100
11.Pail JáchymWO    30110
12.Kratochvíl JiříWO    30120
13.Klíma KarelWO    30130
14.Tichý JiříWO    30140
15.Kratochvíl JiříWO    30150
16.Klíma KarelWO    30160
17.Tichý JiříWO    30170
18.Pail JáchymWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018
Soupeř se nedostavil k utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Březenecká BVrchní
rozhodčí:
Sojka Theodor
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO, Zahradní ChomutovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38655:662Sokol Horní Jiřetín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Jiří
Sučík Jan
 
 
Hylský Zdeněk
Piskáček Ondřej
 
 
-88-95-92301
2.Kučera Lubomír
Novotný Vlastimil
 
 
Pech Martin st.
Röber Jakub
 
 
-156-10-5 1302
3.Kučera LubomírHylský Zdeněk7710  3012
4.Novotný VlastimilRöber Jakub4-7-6-3 1313
5.Sučík JanPiskáček Ondřej-8-8-5  0314
6.Kroc TomášPech Martin st.-10-737-82315
7.Novotný VlastimilHylský Zdeněk-5-1-7  0316
8.Sučík JanRöber Jakub7-847 3126
9.Kroc TomášPiskáček Ondřej97-94 3136
10.Kučera LubomírPech Martin st.10-888 3146
11.Sučík JanHylský Zdeněk827  3056
12.Kroc TomášRöber Jakub-5-129-8 1357
13.Kučera LubomírPiskáček Ondřej-61088 3167
14.Novotný VlastimilPech Martin st.6-63-673277
15.Kroc TomášHylský Zdeněk-10-6-7  0378
16.Kučera LubomírRöber Jakub-1078-583288
17.Novotný VlastimilPiskáček Ondřej6-9-89-92389
18.Sučík JanPech Martin st.-13-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Lubomír40Hylský Zdeněk22
Novotný Vlastimil13Röber Jakub22
Sučík Jan22Piskáček Ondřej22
Kroc Tomáš13Pech Martin st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.A Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sever Žatec CVrchní
rozhodčí:
Farkota Jiří ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spořice ARozhodčí:Plečinda Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Plzeňská 2787, 43801 Žatec, Podměstí (u řeky Ohře)Rozhodčí:Leska Vojtěch
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39715:707TJ Sokol Spořice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandtlová Sára
Karbula Filip
 
 
Brand Roman st.
Svoboda Zbyněk
 
 
-587-5-82301
2.Leska Vojtěch
Plečinda Jiří
 
 
Stareček Martin
Gabriel Josef
 
 
-99-76-112302
3.Leska VojtěchBrand Roman st.12-71110 3112
4.Plečinda JiříStareček Martin-6-7-7  0313
5.Brandtlová SáraSvoboda Zbyněk-99-11673223
6.Karbula FilipGabriel Josef-11998 3133
7.Plečinda JiříBrand Roman st.3-104-9-102334
8.Brandtlová SáraStareček Martin-56-9-11 1335
9.Karbula FilipSvoboda Zbyněk7114  3045
10.Leska VojtěchGabriel Josef-48610 3155
11.Brandtlová SáraBrand Roman st.-107-10-5 1356
12.Karbula FilipStareček Martin-8-2-6  0357
13.Leska VojtěchSvoboda Zbyněk65-12-823267
14.Plečinda JiříGabriel Josef-5-8-10  0368
15.Karbula FilipBrand Roman st.11-8-9-7 1369
16.Leska VojtěchStareček Martin78-9-14-623610
17.Plečinda JiříSvoboda Zbyněk786  30710
18.Brandtlová SáraGabriel Josef2-911-10632810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Leska Vojtěch31Brand Roman st.31
Plečinda Jiří13Stareček Martin40
Brandtlová Sára22Svoboda Zbyněk04
Karbula Filip22Gabriel Josef13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS