Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Pavlík Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bořislav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská ul.626,403 31 Ústí nad Labem-Neštěmice, Nová tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:14 SKP Sever Ústí nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hauznerová Michaela
Smíšková Martina
 
 
Barták Luboš
Roth Vilém
 
 
     3010
2.Pavlík Petr
Starý Jiří ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Smíšková MartinaBarták Luboš     1321
4.Hauznerová MichaelaKadlček Lubomír     3031
5.Pavlík PetrRoth Vilém     3041
6.Starý Jiří ml.WO    3051
7.Hauznerová MichaelaBarták Luboš     3161
8.Pavlík PetrKadlček Lubomír     3071
9.Starý Jiří ml.Roth Vilém     3181
10.Smíšková MartinaWO    3091
11.Pavlík PetrBarták Luboš     1392
12.Starý Jiří ml.Kadlček Lubomír     30102
13.Smíšková MartinaRoth Vilém     30112
14.Hauznerová MichaelaWO    30122
15.Starý Jiří ml.Barták Luboš     13123
16.Smíšková MartinaKadlček Lubomír     23124
17.Hauznerová MichaelaRoth Vilém     30134
18.Pavlík PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smíšková Martina12Barták Luboš31
Hauznerová Michaela30Kadlček Lubomír13
Pavlík Petr21Roth Vilém04
Starý Jiří ml.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Smolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Smolnice - malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:38 ST Baroni Třebívlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pidrman Petr
Dlouhý Václav
 
 
Kalivoda Petr
Maxa Zdeněk
 
 
     0301
2.Petrlík Josef
Zapletal Bohumil
 
 
Koutský Jaroslav
Maxa Lukáš
 
 
     0302
3.Zapletal BohumilKoutský Jaroslav     3212
4.Petrlík JosefMaxa Lukáš     1313
5.Dlouhý VáclavKalivoda Petr     0314
6.Pidrman PetrMaxa Zdeněk     3024
7.Petrlík JosefKoutský Jaroslav     0325
8.Dlouhý VáclavMaxa Lukáš     0326
9.Pidrman PetrKalivoda Petr     3036
10.Zapletal BohumilMaxa Zdeněk     3046
11.Dlouhý VáclavKoutský Jaroslav     0347
12.Pidrman PetrMaxa Lukáš     2348
13.Zapletal BohumilKalivoda Petr     0349
14.Petrlík JosefMaxa Zdeněk     3059
15.Pidrman PetrKoutský Jaroslav     3069
16.Zapletal BohumilMaxa Lukáš     13610
17.Petrlík JosefKalivoda Petr     03611
18.Dlouhý VáclavMaxa Zdeněk     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zapletal Bohumil22Koutský Jaroslav22
Petrlík Josef13Maxa Lukáš40
Dlouhý Václav04Kalivoda Petr31
Pidrman Petr31Maxa Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libochovice AVrchní
rozhodčí:
Bernard Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Teplice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 SKST Teplice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlata Jan
Pavlata Roman
 
 
Soukup Karel
Klatovský Jan
 
 
     3010
2.Obr Ivan
Šulc Milan
 
 
Štěpánek Jiří
Mládek Petr
 
 
     3220
3.Pavlata JanSoukup Karel     2321
4.Šulc MilanMládek Petr     0322
5.Pavlata RomanŠtěpánek Jiří     1323
6.Obr IvanKlatovský Jan     2324
7.Šulc MilanSoukup Karel     3234
8.Pavlata RomanMládek Petr     3044
9.Obr IvanŠtěpánek Jiří     1345
10.Pavlata JanKlatovský Jan     3155
11.Pavlata RomanSoukup Karel     0356
12.Obr IvanMládek Petr     1357
13.Pavlata JanŠtěpánek Jiří     2358
14.Šulc MilanKlatovský Jan     0359
15.Obr IvanSoukup Karel     13510
16.Pavlata JanMládek Petr     31610
17.Šulc MilanŠtěpánek JiříWO    30710
18.Pavlata RomanKlatovský Jan     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlata Jan22Soukup Karel31
Šulc Milan12Mládek Petr22
Pavlata Roman22Štěpánek Jiří30
Obr Ivan04Klatovský Jan22
WO10WO01
Jiří Štěpánek odstoupil z důvodu bolesti pravé ruky.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Apollo Ústí nad Labem AVrchní
rozhodčí:
Nechyba Zdeněk ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Důlce 3092/74,400 01 Ústí nad LabemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:48 TJ Sokol Lenešice-Dobroměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nechyba Radim
Kabelka Jakub
 
 
Baláž Josef
Filín Jan
 
 
     0301
2.Hanušová Monika
Konya Miroslav
 
 
Zlatohlávek Jaroslav
Pešula Tomáš
 
 
     1302
3.Kmoníček Martin st.Filín Jan     0303
4.Kabelka JakubBaláž Josef     3213
5.Hanušová MonikaPešula Tomáš     3223
6.Nechyba RadimZlatohlávek Jaroslav     3233
7.Kabelka JakubFilín Jan     0334
8.Hanušová MonikaBaláž Josef     1335
9.Nechyba RadimPešula Tomáš     1336
10.Kmoníček Martin st.Zlatohlávek Jaroslav     0337
11.Hanušová MonikaFilín Jan     1338
12.Kmoníčková PetraBaláž Josef     0339
13.Kmoníček Martin st.Pešula Tomáš     3149
14.Kabelka JakubZlatohlávek Jaroslav     03410
15.Kmoníčková PetraFilín Jan     03411
16.Kmoníček Martin st.Baláž Josef     13412
17.Kabelka JakubPešula Tomáš     13413
18.Hanušová MonikaZlatohlávek Jaroslav     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoníček Martin st.13Filín Jan40
Kabelka Jakub13Baláž Josef31
Hanušová Monika22Pešula Tomáš22
Nechyba Radim11Zlatohlávek Jaroslav22
Kmoníčková Petra02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Teplice DVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Trnovany ARozhodčí:Soukup Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Na Stínadlech 2386, Teplice, Teplice-Řetenice, blízko sportovní halyRozhodčí:Navarová Jana
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37666:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Stanislav
Štika Jiří ml.
 
 
Mašek Petr
Opolský František
 
 
7-88-8123210
2.Freimann Karel
Pospíšil Ondřej
 
 
Mach František
Mašek Martin
 
 
-867-863220
3.Štika Jiří ml.Mašek Petr-10-5-7  0321
4.Podlucký JanMach František-487-9-92322
5.Pospíšil OndřejOpolský František5-7-10963232
6.Čáp StanislavMašek Martin-10-7-7  0333
7.Podlucký JanMašek Petr-7-4-5  0334
8.Pospíšil OndřejMach František-8-9-8  0335
9.Čáp StanislavOpolský František360  3045
10.Štika Jiří ml.Mašek Martin12910  3055
11.Pospíšil OndřejMašek Petr8-51411 3165
12.Čáp StanislavMach František687  3075
13.Štika Jiří ml.Opolský František36-99 3185
14.Podlucký JanMašek Martin10-9-10-5 1386
15.Čáp StanislavMašek Petr-68-6-8 1387
16.Štika Jiří ml.Mach František4-4-711-82388
17.Podlucký JanOpolský František88-5-393298
18.Pospíšil OndřejMašek Martin-75-77-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štika Jiří ml.22Mašek Petr31
Podlucký Jan13Mach František31
Pospíšil Ondřej22Opolský František04
Čáp Stanislav22Mašek Martin31
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor II.tř. sk.B Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka CVrchní
rozhodčí:
Pelc Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Cítoliby ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husitská 34, Krupka 417 41, pinčesárnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:30 TJ Krupka C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Bernášek Ivan
Krob Jan
 
 
     2301
2.Ajdini Tereza
Demeter Jan
 
 
Rais Jindřich
Dráždil Milan
 
 
     3111
3.Šnajdr AntonínBernášek Ivan     3221
4.Demeter JanKrob Jan     0322
5.Dohnal JiříRais Jindřich     3132
6.Ajdini TerezaDráždil Milan     3142
7.Mach DaliborBernášek Ivan     1343
8.Dohnal JiříKrob Jan     3153
9.Ajdini TerezaRais Jindřich     3163
10.Šnajdr AntonínDráždil Milan     3073
11.Dohnal JiříBernášek Ivan     1374
12.Ajdini TerezaKrob Jan     3084
13.Šnajdr AntonínRais Jindřich     2385
14.Mach DaliborDráždil Milan     3295
15.Ajdini TerezaBernášek Ivan     31105
16.Šnajdr AntonínKrob Jan     03106
17.Mach DaliborRais Jindřich     30116
18.Dohnal JiříDráždil Milan     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnajdr Antonín22Bernášek Ivan22
Demeter Jan01Krob Jan22
Dohnal Jiří31Rais Jindřich13
Ajdini Tereza40Dráždil Milan04
Mach Dalibor21   
Soupeř souhlasil s postavením hracích stolů napříč hernou.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS